Дама_из_рекламы• Изменено 17 марта 2025
Зачем ложиться в больницу при бронхите/отравлении/ангине?
Вопрос навеян топовой темой про маму которая просила телефон медсестры в больнице. Пишет что заходит медперсонал только утром/вечером чтоб процедуры назначенные врачом сделать. При таком раскладе…зачем в ту больницу ложиться? Врач назначил лечение - уколы/капельницы на дому можно делать или дневной стационар. Дома комфорт, меньше стресса ребенку и маме.
Если что-то прям неотложное, ребенок в критическом состоянии, то конечно в больницу. А с отравлением, бронхитом и т.п. зачем там больница? Тем более государственная, где холодно, грязно, злой медперсонал, нет нормального душа/кухни и привычных вещей, есть ту еду невозможно - все равно напрягать родственников нужно чтоб принесли (а ее должен еще кто-то готовить). Вообще одни минусы. Это такая категория людей?
Мой ребенок всегда с такими диагнозами лечилсядома
Дама_из_рекламы
• 17 марта 2025
Ответ дляНоу коммент
Я думаю, що це люди-тривожники, ті, хто любить підвищену увагу до себе або ті, які покладають велику відповідальність на лікаря.
Навіть я схильна до тривожності, але вважаю, подібні ’лежання’ абсурдом.
И я о том же пишу, что какой смысл лежать в больнице, если реально вылечится дома
Сладко-соленая• 17 марта 2025
Ответ для13чудоСВЕТА
Т е вы считаете, что внутривенное введение лекарственных препаратов - это просто прихоть врачей? А смысла в этом нет?)
Частіше за все немає ніякого сенсу. Сенс є тільки для хворих, які не можуть приймати ліки орально. У нас в лікарнях капають все підряд- антибіотики, якийсь реосорбілакт чи щось таке, десаметазон і т.д. Реосорбілакт взагалі не потрібен, а все інше можна приймати в таблетованій формі.
ЭмчЭндЭм• 17 марта 2025
Ответ для13чудоСВЕТА
Ничего не поняла)
А почему вам дневной стационар подходит, а ночной - нет?)
В вашей реальности есть хорошие дневные больницы и плохие ночные?
Денний - це не палата, це часто маніпуляційній, де проводиш від 20 хв до пари годин
ЭмчЭндЭм• 17 марта 2025
Ответ дляСладко-соленая
Я підтримую автора. Коли старшому треба було робити уколи, то я робила їх сама
а я взагалі не медик. І це краще, ніж лежати в лікарні. Стаціонар - це крайній випадок, коли більше немає варіантів. В стаціонарах у нас починають призначати ліки, які взагалі не є ліками, аби шось капати... Не потрібні нікому зайві крапельниці та уколи.
Ну, я не прихильник робити уколи непрофесійно, але з хворою дитиною вдома простіше. Дитину можна відволікти на іграшки, ще щось. А в лікарні ти обмежений стінами палати.
І так, між крапельницями та відвоювання я завжди обирала відпоюваьи. Якщо що, у мене вже виросла дитина з ацетономвчним синдромом, знаю, про що пишу. І отит був у 9 міс., і скарлатига у 3+ роки. Але СБ без госпіталізації все вирішували. Пару разів просто приватно медсестру викликала, щоб проколоти курс ліків. Раз крапали вдень стаціонарно (за кордоном різко стало зле).
Але я знаю свою дитину, вона від лікарні захворіла б ще більше, реально в неї ацетон міг підніматися від стресу, то у лікарні не варіант
ЭмчЭндЭм• 17 марта 2025
Ответ для13чудоСВЕТА
Если положили в больницу- значит для этого есть необходимость.
Если вы не в курсе, то сейчас это делают крайне неохотно. Даже с пневмониями не всегда кладут на стационар
Гм, зараз якраз місцями дуже за покласти, їм треба лвжкомімця зайняті, щоб доводити, зо не треба закривати стаціонар.
Донька подруги• 17 марта 2025
Интересно, где это в Украине предлагают дневные стационары для детей? Кроме частных больниц конечно. Никогда о таком чуде не слышала. И хотя наша больница теплая и чистая, туда на лечение только в самом крайнем случае
У ребенка к сожалению не редкость ацетонимический синдром, пришлось научиться колоть противорвотное и отпаивать в домашних условиях.
13чудоСВЕТА• 17 марта 2025
Ответ дляЭмчЭндЭм
А где именно у нас столько мест, что их нужно занимать?
Дама_из_рекламы
• 17 марта 2025
Ответ дляЭмчЭндЭм
Да, много детей заграницу выехало, война…сокращают финансирование больниц
13чудоСВЕТА• 17 марта 2025
Ответ дляЭмчЭндЭм
Это прекрасно. Автор предлагает как минимум 2 раза в день приезжать с больным ребёнком капаться. Это удобно? Как вы считаете?
ЭмчЭндЭм• 17 марта 2025
Ответ для13чудоСВЕТА
Знайома з Яготина (Київська обл.) випадково отримала сповіщення, що її дитина ’у стаціонарі’, хоча зверталися з незначним нездужанням. Виявляється, там хочуть закрити стаціонар, тому от ’наклали хворих’
13чудоСВЕТА• 17 марта 2025
Ответ дляЭмчЭндЭм
Т е вы считаете, что это правильно все стационары государственные сейчас позакрывать?
ЭмчЭндЭм• 17 марта 2025
Ответ для13чудоСВЕТА
Ви за всіх вигадуєте і потім сперечаєтеся з цією вигадкою?
ПадаюВреверансах• 17 марта 2025
Ответ для13чудоСВЕТА
А кто вам будет капельницы на дому делать?
Повно медсестер приїдуть і посталять. Але це все дорого.
Не кожен може 500-800 грн за крапельнтцю заплатить, плюс ліки. Це все безкоштовно в лікарні, навіть якісь ліки, системи і шприци.
В мене так в лютому чоловік хворів грипом, дуже тяжко. В лікарню не хотів і я піддалася, що вдома його витягну, буду шукати і возити медсестер, в аптеки ганять, 3 рази в день колоть. Компреси, процедури, масажи, інгаляції, ліки
Я за 3 тижні біля нього так ухайдохалась, що прийшов якраз мій день народження на закінчення його лікарняного і я сказала, що нікого не хочу бачить і тупо весь день пролежала.
Якби знала спочатку, що я так вимотаюсь, то поклала б його в лікарню
ПадаюВреверансах• 17 марта 2025
Ответ дляСмажена полуничка
Дочка лежала спневмонией в институте пульмонологии. Никакой грязи - отдельная палатас душем и туалетом. 6 капельниц в день пожалуйста присмотром медперсонала
Доречі, крапелтниця в лікарні все ж безпечніше.
Місяць тому сусідка в лікарні померла під час крапельниці, почався набряк легенів. То там хоч намагались її спасти з перших хвилин, і то не змогли. А вдома було б без шансів
Дама_из_рекламы
• 17 марта 2025
Ответ для13чудоСВЕТА
Причем тут это? Пишут о ситуации, что кладут в больницу даже тех кто в стационаре не особо и нуждается)
ПадаюВреверансах• 17 марта 2025
Ответ дляСладко-соленая
У багатьох є знайомі медсестри. У мене є
Якщо нема знайомих, то на олх оголошення послуг на любий карман.
В мене вже цілий список готових за гроші приїхати, чи поїхати забрати і привезти.
Це живі гроші
ЭмчЭндЭм• 17 марта 2025
Ответ дляДама_из_рекламы
Я там взагалі писала про випадок, коли дитина реально вдома була чи навіть вдеиодуда і повернулася в садочок, а на папері все ще була в стаціонарі. Тому є підозра, що так, місцями дуже охоче можуть пропонувати стаціонар навіть тоді, коли він не потрібен.
Дама_из_рекламы
• 17 марта 2025
Ответ дляПадаюВреверансах
Понятно что больной близкий это тяжело, но…уверена что вашему мужу было комфортнее и лучше дома. Если б в больнице были - то тоже по аптекам бы бегали, еду носили, приходили бы к нему…тоже нелегко. И в больнице бы с ним так «не панькался» медперсонал, может осложнение бы пошло или еще там бы что-то подхватил. Тут еще речь о комфорте близкого человека
13чудоСВЕТА• 17 марта 2025
Ответ дляДама_из_рекламы
Если такая ситуация и имеет место быть - то она не системна.
Я слышу только что коек не хватает в стационарах и ложить некуда
Сладко-соленая• 17 марта 2025
Ответ дляПадаюВреверансах
І по суті яка різниця, була б вона вдома чи ні? Оце ’хоч намагалися спасти’ воно нічого не міняє.
ЭмчЭндЭм• 17 марта 2025
Ответ для13чудоСВЕТА
Де авто цієї теми таке пропонує? Дайте, будь ласка, скрин такого коментаря
13чудоСВЕТА• 17 марта 2025
Ответ дляПадаюВреверансах
Це живі гроші
Вы серьезно сейчас?
Капельница человеком с олх?
ЭмчЭндЭм• 17 марта 2025
Ответ для13чудоСВЕТА
Де чуєие, в яких лікарнях? Можна конкретику: які покази до госпіталізації, в яку лікарню не поклали
13чудоСВЕТА• 17 марта 2025
Ответ дляЭмчЭндЭм
А как вы будете получать лечение дома? С олх медсестру пригласите?
ПадаюВреверансах• 17 марта 2025
Ответ для13чудоСВЕТА
Вы серьезно сейчас?
Капельница человеком с олх?
Да, сейозно?
Це що операція на серці? Звичайні медсечтри підробляють між робочими змінами.
Видно ж, що людина в вену цілить
13чудоСВЕТА• 17 марта 2025
Ответ дляПадаюВреверансах
Да, сейозно?
Видно ж, що людина в вену цілить
Ну ок
ЭмчЭндЭм• 17 марта 2025
Ответ для13чудоСВЕТА
Ви не вигадуйте за когось, а покажіть таки, де автор цієї теми пропонувала возити хвору дитину двічі на день на крапельниці.
Бо щось у вас підозріло гуляє фантазія
Фоточки нема• 17 марта 2025
Ответ дляДама_из_рекламы
Всегда можно договориться чтоб приходила ставить капельницы, 21 век. Иногда и капельницы не назначают, а в/м сделать укол может практически каждый
Колись так сусідка медсестра вколола укол сусіду, він помер. Добре, що хоч в тюрму не посадили.
Так само родичка в селі зробила укол спільній родичці, та померла і діти залишилися сиротами. Як після такого жити 2ом сім´ям?
Точний діагноз і реакцію на ліки не передбачиш, в лікарні принайсі реанімація є.
В дитинстві і навіть в дорослому віці я часто в лікарнях лежала - то важкий плеврит на фоні грипу, то міокардит. При ангіні була сильна інтоксикація, кілька крапельниць з дексамеиазоном і почувалася як огірочок. А молода сусідка по палаті лежала з ангіною і абсцесом в горлі, додумалася вдома гарячі компресидо горла прикладати.
При бронхіті загострювалася астма, знову ж таки кілька крапальниць з дексаметазоном і лазолваном і знову як огірочок.
Колись моя вчителька власними ногами прийшла в лікарню з грипом, але померла. І це не одиночнмй випадок, знаю такі розповіді з оточення.
ПадаюВреверансах• 17 марта 2025
Ответ дляДама_из_рекламы
А я вже думаю, може, краще б лікування призначили ніж наша лікар. Все таки там еа складних випадках краще спеціалізуються. А то нам аж з третього антибіотику помогло
Срочатку пили і кололи, потім внутрішньовенно.
Йому понятно було комфортніше, але я б раз в день на пару годин приїхала б з ліками і їжню, а все решта на мед персоналі.
Ну і лікування грипу того нам вийшло більше 20 тис грн