Шкала Радощів• 17 марта в 15:22
Хочу мати життя сереньостатистичної людини
Зустріти своє перше кохання у підлітковому віці замість нерозділенного кохання. Пройти всі стадії від першого поцілунку, тримання за руки до першого сексу. Далі студентські побачення, романтика коли ніхто ще не такий цинічний. Мені скоро 30 і цього всього у мене ніколи не було і вже не буде. Сексу мабуть теж не буде
Шкала Радощів
• 17 марта в 15:25
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Как же это вы так проскочили?
Я народилася в селі. Там були маленькі класи. Обрала після школи філологічну спеціальність, де хлопців майже немає. Краще б вступала в КПІ
Скокмоно - стокнуно• 17 марта в 15:25
Ага. Ну живіть і далі з ’головою назад’. Щоб точно життя пересрати.
из желе я• 17 марта в 15:28
Я эту романтику тоже проскочила. Вы не одна.
Секс есть в жизни, но какой то не такой, как хотелось бы.
У Вас тоже ещё будет.
Там все розмивчато• 17 марта в 15:28
Я так познакомилась с парнем в 14, в 16 родила. Сейчас мне 22 .
По сути то что вы перечислили не было толком
Но с тем парнем мы до сих пор вместе
Божа кульбабка• 17 марта в 15:29
Вы не о том переживаете. Решайте насущную проблему, а не думайте о том, что вам не хватало десять лет назад
ПесиКот• 17 марта в 15:31
Ответ дляШкала Радощів
Класи, може, і маленькі, але статистика однакова - дівчат і хлопців в будь-якому класі порівну, тим більше хлопці бувають старші, молодші, з інших сіл. Та навіть на канікули хтось приїжджав і в них були романи. Про філологічну спеціальність дивно, бо є студентські клуби, кафе, заходи, там всі і знайомляться.
Або хіба ви чекали, що до вас принц на гелікоптері прилетить, тоді шансів менше.
Шкала Радощів
• 17 марта в 15:31
Ответ дляиз желе я
У Вас тоже ещё будет.
Не думаю. Я наївна трохи для свого віку та соціально некомпетентна в силу того, що мало спілкувалася з чоловіками. Це трохи дивно у моєму віці.
ЧупакабраЗеБест• 17 марта в 15:31
Ответ дляШкала Радощів
еще не поздно метнуться с муж коллектив.
Смурфик• 17 марта в 15:32
Ответ дляШкала Радощів
А вы уверены, что поступили бы в КПИ?
Коржик• 17 марта в 15:33
Життя, не буває ’по замовленню’ ’.Ми робимо себе нещасними чи робимо себе сильними. Об´єм роботи однаковий’
Шкала Радощів
• 17 марта в 15:33
Ответ дляПесиКот
Мені тоді подобався однокласник довго. Я йому ні. У нас клубів та заходів майже не було. Там самі дівчата були.
Туся муся• 17 марта в 15:33
Ответ дляШкала Радощів
вам просто нравится страдать) а за чей счет живете?
Шкала Радощів
• 17 марта в 15:34
Ответ дляТуся муся
За свій. А за чий ще? У мене немає батьків-міліардерів
Туся муся• 17 марта в 15:35
Ответ дляШкала Радощів
и что, на работе совсем нет мужчин, чтобы познакомиться?
Шкала Радощів
• 17 марта в 15:36
Ответ дляТуся муся
Одружені в основному або молоді 20 річні
Шкала Радощів
• 17 марта в 15:37
Ответ дляСмурфик
А вы уверены, что поступили бы в КПИ?
Хімія та біологія нормально йшли. То вчителі пропонували мені вступити на хіміка
Перша леді колгоспу• 17 марта в 15:37
Ответ дляШкала Радощів
ваші сокурсниці ж якось це подолали, чи теж монашками сиділи? Не вірю)
та й хлопці з кпі, де дівчат немає, теж якось справилися) тут справа не в цьому.
Не танцую- но пою• 17 марта в 15:38
Ответ дляШкала Радощів
Ще не запізно.Вивчетесь і закордон.Таи у 35+ тільки починають особисте життя.
Шкала Радощів
• 17 марта в 15:39
Ответ дляПерша леді колгоспу
Всього пару одружилися. Інші зустрічалися з хлопцями з їхніх шкіл коли ми були на першому курсі
Шкала Радощів
• 17 марта в 15:40
Ответ дляНе танцую- но пою
Та я вже вивчилась) Мені 30 скоро)
Перша леді колгоспу• 17 марта в 15:41
Я як згадаю своє перше кохання в підлітковому віці - хай йому грець) краще без нього. Ви знаєте , що в більшості випадків воно нерозділене, або погано закінчується? Мій мене кинув, я ревіла місяцями! Просто в маршрутці їхала і плакала. Зараз згадую, ппц) напевно була справжня депресія. Я тоді почала читати донцову, щоб відволіктися. Можна сказати, вона вивела мене з цього стану…
Шкала Радощів
• 17 марта в 15:42
Ответ дляПерша леді колгоспу
У мене теж було нерозділене
Перша леді колгоспу• 17 марта в 15:42
Ответ дляШкала Радощів
У мене теж було нерозділене
Ну от бачите, значить було)
Ms. Похвала• 17 марта в 15:42
Ответ дляШкала Радощів
Це взагалі не має ніякого значення!
Розкажу Вам таке. Моя сестра вчилася в педагогічному на фізматі. У них на курс було здається 35 дівчат і один-єдиний хлопець. Симпатичний, пристойний юнак. Так він був холостяком років до 40, потім одружився на жінці з двома дітьми, щасливо живуть вже років з 20.
Семенівни сусідка• 17 марта в 15:44
Ответ дляМайор Медуза
В мене теж не було студентських побачень. Але мені і не хотілось)
А що вам хотілось?
Майор Медуза• 17 марта в 15:45
Ответ дляСеменівни сусідка
А що вам хотілось?
Навчалась, спілкувалась з усіма, ходила на тусовки, концерти, насолоджувалась життям)
Коржик• 17 марта в 15:47
Вам, треба знайти собі заняття, хобі, можливо спілкування в соцмережах, на якихось курсах. Якщо, це не ваш варіант, не зациклюйтесь, прийміть життя, як є і не жалійте себе. За кожним щасливим расказом, є інші сторони і не завжи позитивні. Шукайте позитив в житті. А там, доля виведе, як вам краще.