Хлопаю ресницами• 17 марта 2025

Чоловіку звонить колега і жаліється що загинув наречений, він втішає - це норм?

Доброго дня, дівчата, розсудіть будь ласка, така ситуація:
Вчора звонить чоловіку колега, йому 45, їй 25, і плачеться що загинув наречений, що їй робити , він її втішає каже куди там поїхати що робити що вони не розписані ще і таке інше…
Мені це не сподобалось (( я кажу а чого вона САМЕ тобі звонить з цим, це особисте питання, чого вона вирішила що може до тебе так звертатися?
Він раніше видаляв з нею повідомлення і звінки.. ще раніше працював з нею на іншій роботі, тоді той директор попросив його привести її на цю роботу де вони тепер працюють, він каже що раніше її критикував що вона пагано працювала, тепер вона вже навчилась і працює нормально і він типу відчуває як провину за те що її критикував, через це допомогав їй з якимись моментами.
А на мене сказав що я зла, і не розумію що в дитини горе, і їй більше немає кому може позвонити, от вона йому і звонить.
Я не знаю як мені йому пояснити що для мене це неприйнятно будувати за моєю спиною якусь дружбу з іншою, а він не розуміє мене, каже що він просто по людські підтримав і нічого поганого не робив, розрадьте будь ласка зі сторони, хто правий?
автор Хлопаю ресницами • 17 марта 2025
Ответ дляМerida
Автор, вы их дружбу не прекратите. Попробуйте поучаствовать..проявите сострадание. Позвоните сама. Посочуствуйте. Скажите, что вы жена Васи, и пусть за любой помощью обращаться к вам. Вы знаете о её горе, вы готовы помочь и ьд. И ваша семья поможет, чем сможет. Сказать, что вы как дочь и тд.
Ні, я так не можу, вибачте. Для мене це вище моїх можливостей
Дрібка щастя• 17 марта 2025
Ответ дляХлопаю ресницами
І що, це привід звонити ЧУЖОМУ чоловіку і жалітись? В неї немає подруг, батьків, при чому тут мій чоловік??
Автор, согласна с вами. Странно звонить коллеге-мужчине который старше ее вдвое и «плакаться». Может они любовники? Или она хочет чтоб ваш муж занял место того парня? Ну жалел-жалел и до загса дожалелся, не оставлять же ее одну…
автор Хлопаю ресницами • 17 марта 2025
Ответ дляКому там слова не давали
Сам чи з колегами?
Бо ми з колегами, в тому числі чоловіками, і в пологовий до однієї колеги прийшли (вона до нас спускалася в вестибюль), і в онкологічну лікарню до іншої колеги. Уявляю, що їх дружини могли собі надумати.
Ходив з іншою жінкою колегою, я питала чому саме вони ходили, він сказав ну так попросив керівник( мені це теж не подобалось
Дрібка щастя• 17 марта 2025
Ответ дляХлопаю ресницами
Ви думаєте? ..
А почему он вытирал сообщение от нее?
Не боюся осуду• 17 марта 2025
Я за 20 років сімейного життя вже звикла до того, що в мене чоловік як той «через поле, через гай ходить хлопчик помагай», і доречі дуже часто так виходить, що дзвонять люди і по таким питанням, як у вас, бо в нього є хороші знайомі і у морзі, і у загсі. Ставлюсь до цього нормально, мені не заважає, що він хоче комусь допомогти, якщо може
НуКаНаКа• 17 марта 2025
Ответ дляКошкинДом
А якщо ваш помре, кому звонити будете?
ну по вашій логіці колегам звонити буде, немає ж ближчих людей з ким пережити смерть чоловіка.
колеги то ж саме те що треба
автор Хлопаю ресницами • 17 марта 2025
Ответ дляДрібка щастя
А почему он вытирал сообщение от нее?
Говорит что это из-за того что я очень ревнивая, и он не хотел чтоб я переживала типа того
Дрібка щастя• 17 марта 2025
Ответ дляХлопаю ресницами
Неплохой совет, примите к сведению. Будьте умнее и хитрее)
Невісточка ж• 17 марта 2025
Ответ дляКошкинДом
Відразу курицю доставайте з морозилки.

Я дивуюсь як ви взагалі його на роботу відпустили?
Так ще до роботи дойти або доїхати треба. А по дорозі можна зустріти багато молодих дівчат)
Мerida• 17 марта 2025
Ответ дляХлопаю ресницами
Тогда все это будет делать ваш муж
автор Хлопаю ресницами • 17 марта 2025
Ответ дляНе боюся осуду
В нас 19 років(( як ви це прийняли, вам не обідно що він такий для всих хоче бути хороший?
Малая Налегке• 17 марта 2025
Ответ дляХлопаю ресницами
Ні, такого не було
Ну так буває. Коли мій чоловік у перший день війни пішов записуватися добровольцем (на щастя, тоді його не взяли), я теж чомусь підтримки шукала не у близьких, а у колеги (якщо що, колега була жінка). Буває так, що простіше виговоритися комусь зі сторони, не надто включеному в твоє життя. Мені колись хлопець в поїзді про своє особисте життя так розповідав, ми не були знайомі і не обмінювалися контактами, просто випадковий попутчик.
Я би зрозуміла ваше хвилювання якби це увійшло в систему, а так - разово ваш чоловік підтримав людину у якої трапилося страшне горе і яка ну точно зараз навряд чи налаштована шукати втіху в обіймах чужих чоловіків.
НуКаНаКа• 17 марта 2025
Ответ дляЧемна панночка
Люди в момент горя могут странно себя вести. Моя кума звонила моему мужу, хотя они не особо и общались между собой, но вот она решила, что он захочет быть на похоронах. Мне даже не позвонила. Я была в недоумении.
зробіть краще з цього висновки, бо на той час кума була в стресі і не контролювала те, що контролює в звичайному житті.
Секс-Бомба• 17 марта 2025
Ответ дляХлопаю ресницами
Автор, конечно это странно, потом начнет простить помогать то в том, то в сём, как мужчина он может и не нужен ей ( хотя не факт) , но пользоваться его добротой может.
Те что написали вам гадости, сами бы такое не терпели.
автор Хлопаю ресницами • 17 марта 2025
Ответ дляМerida
Тогда все это будет делать ваш муж
Я попросила щоб він взагалі перестав з нею спілкуватись
Дрібка щастя• 17 марта 2025
Ответ дляНе боюся осуду
Одно дело позвонить и попросить конкретную помощь «сори, слышала у тебя связи в море- помоги …..», а совсем другое названивать и просто «плакаться…..как мне плохо ааааааа». А потом отвези, выпей со мной, обними…ты такой классный, с тобой я забываю обо всем и т.д и т.п.
Ластовиння• 17 марта 2025
Ответ дляХлопаю ресницами
Молодуху нашел, все хана вам, собирайте чемоданы!
Секс-Бомба• 17 марта 2025
Ответ дляКошкинДом
А якщо ваш помре, кому звонити будете?
Коллегам мужик что ли ? Нафига ?
Зупка_цем• 17 марта 2025
Ответ дляХлопаю ресницами
А не можна звонити іншим неодруженим приятелям. В мене є її телефон, як думаєте варто їй зателефонувати?
Какая должность у нее и у него?
автор Хлопаю ресницами • 17 марта 2025
Ответ дляВ рот не ложи
чтобы что?
Чтоб узнать что это у них за такие дружеские отношения что она считает нужным со своими личными проблемами звонить моему мужу?
Мerida• 17 марта 2025
Ответ дляХлопаю ресницами
Он этого не сделает. Тем более, в данный момент это не просто общение, а момент горя. Поэтому вас он может послать или нагрубить. Скажет, ты что дура, у неё муж умер, хлопнет дверью и пойдёт туда. Вы сама себе хуже делаете
НуКаНаКа• 17 марта 2025
Ответ дляНе боюся осуду
одне діло помагати всім, а зовсім інше -одній молодій колезі
це таки різні речі
НуКаНаКа• 17 марта 2025
Ответ дляХлопаю ресницами
мудак ваш мужик, шо тут сказать
йому подобається це все, шо одна ревнує, інша фліртує, а він такий самець нарозхват, фу карочє
Дрібка щастя• 17 марта 2025
Автор, Ваш муж состоятельный и перспективный мужчина, лакомый кусок? Или слесарь на предприятии? От этого и пляшите….Женщины очень коварны.
Секс-Бомба• 17 марта 2025
Ответ дляХлопаю ресницами
Він ще витирав звінки і от таке спілкування «від милої колеги» це теж було все витерто, як чоловік сказав то повідомлення було через те що вони були десь на конференції поза містом і вона з подругою хотіли їхати на таксі з моїм чоловіком і його колегою, та вони поїхали з іншими тож вона таке писала, і він їй ще звонив 4 рази щоб щось там чи виправдовуватись чи що😞
Трэш
НуКаНаКа• 17 марта 2025
Ответ дляМалая Налегке
якшо ви не дочитали, то це система
він цю колегу з собою з минулої роботи привів, і в лікарню до неї ходив, і спілкується регулярно
автор Хлопаю ресницами • 17 марта 2025
Ответ дляЗупка_цем
Какая должность у нее и у него?
Он врач-хирург, она эндоскопист, раньше она работала медсестрой в частной клинике и директор попросил ее привести в ту больницу где сейчас они работают, точнее она уже не работает а уехала в другой город где должна была выйти замуж. Когда он ее привел то она стала ассистенткой но не говорил на нее что она плохо работает и потом якобы она научилась, стала работать лучше и он из-за этого типа переживает, что зря гнобил ее.
Не боюся осуду• 17 марта 2025
Ответ дляХлопаю ресницами
Це не заважає, насправді, нашому сімейному життю, і справедливості заради, йому теж ніколи з оточення ніхто не відмовляє в допомозі за необхідності . Я ж його не перероблю, може ще по молодості трохи це напрягало, що чуть шо і він вже там, куди покликали, але вже давно ставлюсь до цього спокійно
Бронетапці• 17 марта 2025
Бедный мужик, досталась же ему такая жена-истеричка. Это ж насколько вы его достали своей ревностью, что он вынужден вытирать журнал звонков, чтоб вас не крыло по-черному. И насколько вы истеричка, если он ходил проведать кого-то в больницу с коллегой-женщиной - и у вас уже крышу снесло. Капец, люди иногда настолько неадекватные, что мексиканские сериалы отдыхают...
Трахтибидох• 17 марта 2025
Будет потрахивать или утешать .