КапитанльнаЯ• 30 марта в 20:54
Для вас це ок?
Уявімо ви живете з чоловіком , або хлопцем
І він 24:7 майже з своєю родиною на телефоні говорить з сестрами або братами
От як прийде з роботи і без перестанку
Сьогодні 5 год на телефоні і далі говорит, 5 годин карл! Я настільки задовбалась я відчуваю себе з дитиною зайвою!
Постійно сестри і сестри і родини! Зі мною щось не так чи з ним??якщо ви настільки привʼязані один до одного якого чорта ви одружуєтесь ?
Я розумію з родиною треба говорити ну не кожен Божий день годинами !!!!
От як прийде з роботи і без перестанку
Результат:
вже голосів:
158 (95.76%)
З ним не ок
7 (4.24%)
З тобою не ок
КапитанльнаЯ
• 30 марта в 20:56
Ответ дляШкала Радощів
Я такого не понимаю
А я вже просто загралась от чпсно!
Кокосиха• 30 марта в 20:56
Я сама багато говорю по телефону,правда у більшості по роботі, тому не бачу нічого поганого. Коли я вдома, навушник у вусі , а руки роблять побутові справи
#Пойду_кгадалке• 30 марта в 20:57
Ответ дляКокосиха
Дело не в разговорах по делу, а в том, что это время свободное он тратит только на родственников вися на телефоне, а на автора с ребенком нет, к чему ваш пример?
Love_Love_Love_• 30 марта в 20:58
Це ні для кого це не ок, мій теж такий але ми домовились про пріорітетність, а по друге вони близько 6 років не бачились
Невісточка ж• 30 марта в 20:59
Ответ дляСундучок с каникулами
Зачем вы за него замуж пошли? Дите зачем рожали?
Это не она, это он на ней женился
#Пойду_кгадалке• 30 марта в 20:59
Ответ дляИщу-брожу
А с вами он разговаривает вообще ?
А когда? 5 часов стрима на телефоне)
.Апельсинка.• 30 марта в 20:59
Ну в мене є брат, з яким дуже хороші стосунки. Він за кордоном. Ми постійно на зв´язку, але ми переписуємося. Десь 10-20 повідомлень на день. Також з сестрою, вона в іншому місті. То шось обговорюємо, то тіктоки кидаємо. Але з повідомленнями самі знаєте - написали, а відписав коли зручно. І ніхто нікому не заважає. Таке як у вас мене би напрягало
А_мій_самий_самий• 30 марта в 20:59
У нас так з чоловіком було. Через 6 р. розлучилися, родичі довоювали і знайшли іншу. Він пішов із сім´ї із-за цих родичів. Готуйтесь автор)))
Кокосиха• 30 марта в 21:00
Ответ для#Пойду_кгадалке
Значит ему неинтересно/ не важно то,что происходит дома. Все прлстог
ЧупакабраЗеБест• 30 марта в 21:00
Ответ дляКапитанльнаЯ
А я вже просто загралась от чпсно!
я иак понимаю ,ему лишь бы детьми не заниматься. хоть куда, хот ьв телефон, хоть в армию.
Ищу-брожу• 30 марта в 21:00
Ну это наверняка не ситуация этого дня или этого месяца.
Такое было и раньше по видимому.
Раньше вас всё устраивало ?
Такое было и раньше по видимому.
Раньше вас всё устраивало ?
Аннуитет• 30 марта в 21:02
А что случилось, что он начал так общаться со своей семьей? Кто-то умер и ему захотелось быть ближе к родным?
Я же так понимаю, раньше все время уделял вам?
Ищу-брожу• 30 марта в 21:02
Ответ для#Пойду_кгадалке
А когда? 5 часов стрима на телефоне)
Пусть отвлекает тогда. Надевает эротическое белье , тортики печет и угощает или что там он любит … фантазию надо включать а не нытье!! :))))
Пані з калабані• 30 марта в 21:02
Ответ дляКокосиха
Я на работе много говорю по тел не представляю, как можно прийти домой и ещё продолжать разговоры по тел.
#Пойду_кгадалке• 30 марта в 21:02
Ответ дляИщу-брожу
Сомневаюсь, что это поможет.
Ищу-брожу• 30 марта в 21:03
Ответ для#Пойду_кгадалке
Сомневаюсь, что это поможет.
А вы попробуйте :)))
#Пойду_кгадалке• 30 марта в 21:04
Ответ дляИщу-брожу
Вам на будущее :)))
Я у вас советов не просила, если что сама разберусь.
Вам бы внимание свое сосредоточить не мешало для начала.
КапитанльнаЯ
• 30 марта в 21:04
Ответ дляА_мій_самий_самий
А ми і розведемось через тих родичів дуже скоро!
Ищу-брожу• 30 марта в 21:04
Ответ для#Пойду_кгадалке
Тогда не пишите мне первая
#Пойду_кгадалке• 30 марта в 21:05
Ответ дляИщу-брожу
Тогда не пишите мне первая
Удалено администрацией...
Кросівки оригінал• 30 марта в 21:05
Ответ дляИщу-брожу
Ахахаха, це реально смішно якщо це не стьоб, а реальна порада)))