Робот Вертер• 17 марта в 22:33

в кого малесенькі кухоньки, де у вас стоїть

мікрохвильовка? я про кухні до 7 квадратних метрів
Трохи злякана• 17 марта в 22:34
Кухня 6кв. широке підвіконня, там і стоїть.
Чумачечая Весна• 17 марта в 22:35
У нас 3,9 кажется. На подоконнике стоит.
Відірву та викину• 17 марта в 22:36
У меня была кухня 6 с копейками метров. Микроволновка была только в мечтах( Прям поставить просто некуда было. Думала над столом повесить, но так руки и не дошли.
Трахтибидох• 17 марта в 22:36
Кухня вообще 4 квадрата
Холодильник в коридорі, мікрохвильовка, мультиварка, кофемашина стоит в углу на прибитий полке, все влезло
Трахтибидох• 17 марта в 22:37
Фото
Играю_на_кларнете• 17 марта в 22:41
Над комодом стоит на кронштейнах
Наталія 0502• 17 марта в 22:43
На широком подоконнике теперь стоит. А раньше на подоконнике стоял диспенсер с баллоном, а микроволновка на столике маленьком в углу. Сейчас переставили, так дочке удобнее.
Лорка-хлорка• 17 марта в 22:44
У меня ее нет, но есть место на столешнице. Столешница 2.20
автор Робот Вертер • 17 марта в 22:47
а ж ті в кого на холодилтнику сильно це незручно?
Кишмишная Мая• 17 марта в 22:49
Ответ дляРобот Вертер
Хиба у Вас метровий холодильник, тоді можна. В мене 180 см, то миску з супом туди не поставити
как тебе такое илон маск• 17 марта в 22:49
Ответ дляРобот Вертер
У нас на холодильнике, норм
Лорка-хлорка• 17 марта в 22:49
Ответ дляРобот Вертер
Якщо холодильник 2 м, то діставати з мікрохвильовки гарячу страву,тримаючи її над головою, це не тільки незручно,а й небезпечно. Якщо холодильник метровий, то буде ок
Khmelnichanka• 17 марта в 22:53
На стільниці стоїть. А чайник, тостер і мультиварка ( рисоварка, точніше ) - на міні - холодильнику ( барного типу).
Наталия-68fe• 17 марта в 22:56
На столешнице.
Мати тріля• 17 марта в 23:00
Сразу делали кухню для встраиваемой микроволновки.
Швендяю містами• 17 марта в 23:01
не было микроволновки и не будет) разогреваю на специальном режиме в духовке.
автор Робот Вертер • 17 марта в 23:01
Ответ дляШвендяю містами
режиму розморозки чи який ?
Швендяю містами• 17 марта в 23:02
Ответ дляРобот Вертер
режиму розморозки чи який ?
нет, быстрый нагрев и разогревание
Это конечно минут на 5 дольше, но мне терпимо.
Тантрический кекс• 17 марта в 23:05
Именно поэтому нет микроволновки у нас.
Ее некуда поставить. Мультиварка стоит на обеденном столе. Если садимся есть втроем, то ставлю ее под стол.
Бегущаяпо• 17 марта в 23:07
Ніколи не було і не буде, навіщо
Весела бджілка• 17 марта в 23:08
В попередню кухню купляли спеціальні кронштейни для мікрохвильовки, щоб закріпити на стіні, дуже зручно для маленької кухні
12 галюцинаций• 17 марта в 23:40
Висит на стене, под шкафчиком, только скрин с видео есть, вставать фоткать лень
Чесно брешу• 18 марта в 00:17
Нет микроволновки) кухня 6 кв м.
Чесно брешу• 18 марта в 00:19
Ответ дляРобот Вертер
смотря какой высоты холодильник, у меня 180 см холодильник, как думаете, удобно будет?))
Броніки для Моніки• 18 марта в 00:26
На столе стоит, но у нас холодильник в коридоре
Не обижаюсь• 18 марта в 02:39
на стене висит
Як_наготую...• 18 марта в 06:26
На холодильнику, він висотою десь 160 см, я 173, мені достатньо
Як_наготую...• 18 марта в 06:26
Ответ дляРобот Вертер
Цілком зручно. Мій холодильник невисокий
Анонім Перший• 18 марта в 06:33
Стоит пирамида, посудомойка, на ней духовка, микроволновка и шкаф
Бензопирен• 18 марта в 16:58
В мене була кухня 6 кв.м., хрущовка, робили вхід з кімнати, самі меблі розташовані буквою П, на місці закладеного входу став холодильник, а поруч тумба глибиною 40см і висотою приблизно 1,20. На цій тумбі стояла микрохвильовка і електрочайник. З під столешні виїжджала додаткова невелика дощечка-стільниця, щоб можна було щось поставити гаряче коли дістав з мікрохвильовки. А сама тумба була дуже містка, в мене там деяка консервація зберігалась, в нижньому відсіку було виїздне відро для сміття, в сусідньому картошка. Короче кажучі, дуже функціональна тумба була)