Заместитель Анонима• 17 марта в 22:57
Дівчата, у нас проблема, син з нами не розмовляє
Йому 21 рік, навіть не розуміємо проблему, просто не розмовляє і все. З жовтня. До цього були такі періоди, це десь з 14 років почалося. Спочатку з братом перестав спілкуватися, тепер і з нами. Ми ніколи дітей не сварили і не били, завжди спілкуватися відкрито. Що я, що чоловік по характеру м´які, може в цьому причина
Потужна махіна• 17 марта в 23:30
Ответ дляЗаместитель Анонима
Оце і в нас таке
Ви повинні вникнути в цю тему. Прийняти і не мучитись. Для мене то тоже шок, але що поробиш....
Ви маєте зрозуміти, що в колективі він працювати не буде. А як і піде то буде білою вороною. Йому треба дистанційка.
Співчуття, але таке от нам дісталось
Потужна махіна• 17 марта в 23:32
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
А зачем с таким быть?
Та блін, я болталка і перекривала то все. Зараз привикла. Балаболів не люблю
Потужна махіна• 17 марта в 23:35
Ответ дляЗаместитель Анонима
Оце і в нас таке
Почитайте за рдуг, я підозрюю у свого цю легку форму. Інакше це неможливо пояснити.
Тра Ля Ля• 18 марта в 03:15
Ответ дляЗаместитель Анонима
Не знаю, але пригнічено він не виглядає
Про депресії і на межі самогубства люди часто виглядають врівноваженими,позитивними,з гумором. Це маска
Заместитель Анонима
• 18 марта в 05:52
Ответ дляПотужна махіна
Співчуття, але таке от нам дісталось
В колективі не буде, тому шукаємо інші способи. У нас в сім´ї усі підприємці, хочу йому теж допомогти щось відкрити, якийсь бізнес
Гопница-Советчица• 18 марта в 06:21
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
А зачем с таким быть?
Для женщины, у которой рот не закрывается, такой мужчина находка. Слушает молча, не перебивает. Иногда ответит да, нет, этого достаточно.
ЧупакабраЗеБест• 18 марта в 08:30
Ответ дляЗаместитель Анонима
Так
у них это часто бывает, моему сыну 21 год, соответсвенно подружек с такими же парнялми много, и полвоина жалуется на такое. видимо это надо пережить. девочки я так понимаю скандалят громко чтото там высняют, а парни такие замыкаются.хз прймешь на что обиделся.
у моей пподруги близкой сыну 20 лет, так он с ней месяцами не говорит, на слово ’сын’ не отывается, типа не признает ее как мать, только на АНтона отзывается, к ней обращается ЖЕнщина, или Алё.