Заместитель Анонима• 17 марта 2025
Дівчата, у нас проблема, син з нами не розмовляє
Йому 21 рік, навіть не розуміємо проблему, просто не розмовляє і все. З жовтня. До цього були такі періоди, це десь з 14 років почалося. Спочатку з братом перестав спілкуватися, тепер і з нами. Ми ніколи дітей не сварили і не били, завжди спілкуватися відкрито. Що я, що чоловік по характеру м´які, може в цьому причина
Заместитель Анонима
• 17 марта 2025
Ответ дляКубик Рубика
Вчиться, працює? З вами чи окремо
Вчиться дистанційно
Кубик Рубика• 17 марта 2025
Ответ дляЗаместитель Анонима
Вчиться дистанційно
Друзів нема, постійно вдома, їсть що є...?
Заместитель Анонима
• 17 марта 2025
Ответ дляНа привозе
Может у него с психикой что-то?
Він спокійний дуже, спортом займається, не любить спілкуватися, як інтроверт
На привозе• 17 марта 2025
Ответ дляЗаместитель Анонима
Психические заболевания не означают буйное поведение. У нашего родственника тоже заскоки были: не разговаривал, хренпойми чего, не так посмотрели, не то сказали, не с той интонацией. Через 5 лет это все стало затягиваться, сейчас в диспансере (сейчас в депрессивной фазе шизофрении, я не в том предложении уточнила). Я не провожу параллели, хорошо, если просто характер дерьмовый...
Заместитель Анонима
• 17 марта 2025
Ответ дляЯ вся ваша
так в чому проблема?
Відповідає так або ні і все
Коханозадовільна• 17 марта 2025
Ответ дляЗаместитель Анонима
Відповідає так або ні і все
може, в нього депресія?
Заместитель Анонима
• 17 марта 2025
Ответ дляКоханозадовільна
може, в нього депресія?
Не знаю, але пригнічено він не виглядає
Заместитель Анонима
• 17 марта 2025
Ответ дляМамина корзиночка
А друзья есть у него? Как с ними общается?
Були, зараз не хоче з ними гуляти
Заместитель Анонима
• 17 марта 2025
Ответ дляничевока
Спросили что не так, почему не разговариваешь ?
Ну вот знаете по типу того, как брат с сестрой годами не разговаривают, просто так
Мамина корзиночка• 17 марта 2025
Ответ дляЗаместитель Анонима
Були, зараз не хоче з ними гуляти
Тогда может со специалистом посоветуйтесь, я когда за дочь переживала пошла сама к психологу и с моих описаний психолог мне разъясняла что к чему
Заместитель Анонима
• 17 марта 2025
Ответ дляМамина корзиночка
Спасибо, может и нужно спросить
ничевока• 17 марта 2025
Ответ дляЗаместитель Анонима
Поговорите ещё, с октября затянулось . У него ж есть потребности , как он просит о них
Заместитель Анонима
• 17 марта 2025
Он хочет работу найти, но не может легко входить в контакт с людьми, стеснительный очень. На собеседования ездил, но не взяли
Потужна махіна• 17 марта 2025
Ответ дляЗаместитель Анонима
Так
Інтоверт?
В мене син 18 років ні з братом ні з нами не спілкується. Нема потреби. Люди його втомлюють. Привіт, Їсти, пока, все
Так і буде завжди, але я це зрозуміла і прийняла. Відійде то не буде взагалі давати знати.
Потужна махіна• 17 марта 2025
Ответ дляЗаместитель Анонима
В мене чоловік такий за тиждень 1 слово
Заместитель Анонима
• 17 марта 2025
Ответ дляПотужна махіна
Інтоверт?
Оце і в нас таке
Квітка Миру• 17 марта 2025
Ответ дляЗаместитель Анонима
Не знаю, але пригнічено він не виглядає
Может апатия. Это тоже нужно лечить.
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 17 марта 2025
Ответ дляПотужна махіна
В мене чоловік такий за тиждень 1 слово
А зачем с таким быть?