Чи є якісь частини чи деталі макіяжу, котрі ви опускаєте? Чому - не хочете, вважаєте пустою тратою часу та коштів?
От я не контурую обличчя (не личить мені затемнення частин лиця, додає років, та й вважаю це швидкоплинною модою, котра з часом втратить популярність), не використовую рум´яна і деколи роблю макіяж очей чи губ без нанесення тону (просто крем або праймер з ефектом Blur для блиску; ненавиджу змивати ці всі bb і cc)
Байрактарна• 17 марта 2025
Я вечно краснею, мне тоже румяна ни к чему) и контуринг не люблю, особенно когда на нос наносят чтобы его изменить, это уже не подчеркнуть, а нарисовать наново. Не люблю самообман. Не люблю дорисовывать того, чего нет
Эт вернячОк• 17 марта 2025
Советчицы красят только тушь и блеск для губ по праздникам, они прекрасны от природы!
Байрактарна• 17 марта 2025
А в чем проблем смывать сс крем? Я и так и так умываюсь с умывалкой, а без этого у меня кожа там серая там красная там бледная и по кругу. С тональником красавица
Ку ка ку ка ку• 17 марта 2025
Ответ дляЭт вернячОк
я не крашу даже по праздникам. но причина проще - впадлу)
90x60x90• 17 марта 2025
Та делайте что хотите, кому какая разница до вас и какой ваш макияж.)))
Так распинаетесь, как будто кому то надо вы тут.
Вареничніца• 17 марта 2025
Не пользуюсь тональным кремом, но пользуюсь корректором и пудрой. Стрелки не рисую , они мне не идут. Остальным пользуюсь.
Раніше я ще й використовувала для макіяжу очей тільки тіні і туш (ну і злегка підводила брови), тому що вважала, що з підводками треба навчитися правильно поводитися. Але купила підводку, трохи потренувалася - і час від часу міняю тип макіяжу для очей))).
Тому ті деталі, котрі я зараз ігнорую, цілком можливо прийму в майбутньому,
Продаю витрішки• 17 марта 2025
Зараз стільки засобів і нових технік, що я навіть назв їхніх не знаю. Мені легше сказати, що я роблю. Крем під макіяж+пудра+рум´яна+туш для брів+олівець для очей+туш для вій+помада для губ. Все.
Эт вернячОк• 17 марта 2025
Я не крашу тени, губы. Хайлайтер популярный, мне не нравится, контуринг тоже не делаю
Действительно проще говорить, что делаю)
Ответ дляБайрактарна
Міцелярка+більше тоніку - деколи часу обмаль, а це все наносити...Якщо брати пріоритетність, то в мене так - 1.поснідати; 2. довше поспати; 3.нафарбуватися
Эт вернячОк• 17 марта 2025
Ответ для90x60x90
Как и Вы с Вашим комментарием)
Ответ дляПродаю витрішки
Саме так, половини сучасних засобів два-три десятки років тому навіть не існувало (а якщо і існувало, то в вузьких колах), хто зна як воно буде далі
Просто звязда• 17 марта 2025
Через проблеми з оком не фарбую у майстра брови, не ламіную, не роблю татуаж.
Тільки помадкою
Кицюююня• 17 марта 2025
Никаких тоналок и всего подобного, хайлайтеров, румян, контуринга. Губные помады тоже нет. Брови не крашу и не укладываю, нет необходимости. Мне нравится ухоженная сияющая кожа без штукатурки
Не фарбую нижні вії бо вони роблять погляд та очі пласкими і бісять ці плавучі лапки зі пласими повіками на інших.
Не подобається яскраво виражений контур з пів тонною хайлайтера.
Не подобається вечірній макіяж вдень.
Не подобається та душить прямо до мігрені, коли по пів літра наносять на себе тяжкі парфуми.
Не подобається вечірній макіяж вдень.
Прагматик флегма• 17 марта 2025
Ответ для90x60x90
Як не треба, чому пишете ?
Ще й так хамовито
Банан-барабан• 17 марта 2025
Всем пользуюсь, кроме подводки. И хайлайтер, и стик для контуринга, и румяна использую. Но далеко не каждый день. В зависимости от того, куда собираюсь, времени и настроения. Хочу жидкий бронзер попробовать. На видео выглядит красиво.
ДваДваВісім• 17 марта 2025
Ответ дляКицюююня
Ни у одной голливудской звезды нет такой хваленой и сияющей кожи без тона, как у заурядной советчицы
Кицюююня• 17 марта 2025
Ответ дляДваДваВісім
Не интересуюсь кожей звезд. Но если регулярно посещать косметолога, то никаких проблем иметь свежую чистую кожу нет
Мию чакри щоденно• 17 марта 2025
Ответ дляКу ка ку ка ку
+мульйон!
Мій максимум і справді - туш і блиск. Але вже навіть не пам´ятаю, коли тушшю користувалась
ДваДваВісім• 17 марта 2025
Ответ дляКицюююня
Чистую нет, но я 6и разу в жизни не видела кожу взрослой женщины, которая без тона хороша так же, как и с тоном. Но большая часть этих женщин уверена, что они супер
ДваДваВісім• 17 марта 2025
Ответ дляМию чакри щоденно
+мульйон!
Это называется обабилась, ой простите, достигла гармонии
Снідаю авокадо• 17 марта 2025
Підфарбовую брови (своїх майже немає), туш для вій, матуючий крем для обличчя, помада або блиск, все.
Ку ка ку ка ку• 17 марта 2025
Ответ дляДваДваВісім
если не краситься это обабилась, как же назвать процедуры наложения тонны штукатурки на лицо, чтобы скрыть все природные очертания?
Мию чакри щоденно• 17 марта 2025
Ответ дляДваДваВісім
У вас хибне розуміння терміну ’обабитись’