пАлАвинкА• 17 марта 2025
А ви боїтеся віруючих? Моя подруга
Моя подруга з усією родиною відвідує протистанську церкву. Не знаю яку саме, але там вони співають, моляться разом, десятину платять. Так ось коли вона починає говорити про церкву я починаю її боятися. Вона несе таку охінею! Колись ми гуляли разом з дітьми і моя маленька донька спитала як з´явилося сонце, вона їй сказала, що Бог створив. Я попросила її не казати мої донці цього, бо ми не віруючі і я розповідаю дитині наручні факти. Вона почала доводити. що від того що я не вірю в бога , нічого не зміниться він все одно існує. Ще, колись ми були в неї гостях і вона вдарила по спині свого сина , кажу блін ти що робиш, ти що б´єш дітей, я за тобою не помічала. Їх відповідь мене просто в ступор ввела: в біблії написано бий сина свого , так ми б´ємо хлопців (у них двоє) . І таких моментів багато. Коли вона не говорить про Бога це просто інша людина, але як тількі згадує релігію, просто змінюється на очах.
У вас є такі знайомі? Як ви реагуєте на ці розмови про бога ? Бо я чесно кажучи не знаю як реагувати. P.S.: питання не до віруючих
постою_послушаю• 18 марта 2025
Ответ дляДюйм оф о4ка
Правильно, о воспитании, но мне рассказывают здесь, что в библии считается нормальным бить детей, чтобы они (цитирую) ’не стали разбойниками’. И там про псалмы Соломона, а не притчи как раз: ’Соломонова псалтырь’ называется.
Я знаю про Псалмы, но момент про розги из Притч, вроде бы
Пік Антна• 18 марта 2025
Ответ дляАнонимба
Как выглядит шизофрения, можно диссертацию писать)
1.#Яверующая #иисус учит добру
2. #Фу болота рашка сатанисты
Ждём третью субличность
1.#Яверующая #иисус учит добру
2. #Фу болота рашка сатанисты
Ждём третью субличность
Ваша личность там первым пунктом. А кто для вас убийцы, пришедшие с войной в нашу страну? Братья ваши по духу? Как я не догадалась
Пік Антна• 18 марта 2025
Ответ дляНеваляшкина
Та от цікавлюсь, може собі піти, щоб мені теж така шара перепадала
Вам не перепадет
Пік Антна• 18 марта 2025
Ответ дляНеваляшкина
Розкажіть де вам долари роздають, прийду, поспіваю, поїм печиива, Боже я молюсь за Україну, я навіть слова знаю
Ваших фальшивых молитв Бог не услышит. А когда со злом приходят, то еще и болеют. Так в Библии написано.
Пік Антна• 18 марта 2025
Ответ дляНеваляшкина
Звісно бачу, ви думаєте, що всі сліпі і не бачать на яких авто їздять ваші прихожани, які весілля світкують, як живуть, чи ви думаєте ми у місті не знаємо де у штунд собранія і як вони виглядають?
Их Бог благословляет. А у вас Бога нет,зачем вам что то иметь?
Пік Антна• 18 марта 2025
Ответ дляМиззери
Он наказал всех подряд без разбора
Не говоря про другие вещи отвратные , библия пособие по инцесту и насилию
Почему всех подряд? Ной не участвовал ы оргиях и не сжигал детей?
И что там по рашистам? Как вы будете их разбирать? Кто участвовал и кто это поддерживал?
Пік Антна• 18 марта 2025
Ответ дляМиззери
Ну да, а потом начали жить резко по 40 и умирать от поноса
Я Дале завидую немного людям у которых полностью отсутствует критическое мышление
Ага, ваше нас спасет)))
Пік Антна• 18 марта 2025
Ответ дляМиззери
То есть я могу пойти и ударить ребенка в песочнице за то что его бабка вылила мне на голову помои из окна ? И потом его ребенка и его ребенка до 7 поколения
Да, дети маньяков не виноваты что их родители маньяки если не принимали участия в преступлениях и не покрывали
Если вы считаете себя виноватой в грехах своей бабки и родителей то ок , я не считаю
Несу ответственность только за свои поступки
Вы своих детей воспитайте сначала,что вас все время несет к другим. Так что там с убийцами соседних болот? Вы испытываете к ним истинную любовь, я так понимаю
Пік Антна• 18 марта 2025
Ответ дляпАлАвинкА
Удалено администрацией...
Та вы ещё милиции перелякана, куда ещё больше
Пік Антна• 18 марта 2025
Ответ дляпАлАвинкА
Віруючими легше керувати. В них є ідоли (це може бути бог, пастор, хто завгодно) , вони вірять в їх силу і тому зроблять все, зо хм скажуть. Вибачте, але бити дитину, тому в книжці так написано, це маразм. Але це саме про керування діями і думками людини
А почему у вас не получается никем командовать?
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 18 марта 2025
Бійся віруючих, бо їх бог їм все прощає, можуть творити будь- яку діч і прощення їм потрібно лише від бога, покаялися і далі творити, легко жити, найзліша жінка в нашому робочому колективі була віруюча
Сегодня я не я• 18 марта 2025
Ответ дляпАлАвинкА
Легко сказати ’передайте’ 😂 в тому то і проблема що всі розмови всупереч їх релігії сприймаються трохи агресивно або зовсім не сприймаються
Автор, она сектантка, а не верующая. У них все перекручено, все Учение. И не протестанты, скорее всего, а Иеговы или что-то подобное, раз платят десятину.
постою_послушаю• 18 марта 2025
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
А если кирпич на голову и не успел покаяться?
А ведь именно верующие понимают как никто, что всё в руках Божьих, и такой конец вполне может быть.
Не распространяйте этот глупый статус из каких-то одноклассников, он очень далек от истины
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 18 марта 2025
Ответ дляпостою_послушаю
Вони не так мислять, про кирпич впевнені що бог їх береже і з ними такого не станеться, знайома двері в квартиру не закриває, бо бог охороняє
Сижуревувшоке• 18 марта 2025
Ответ дляпАлАвинкА
Удалено администрацией...
На вашу тему скарга .
З якого дива ви дозволяєте такі речі ?
Ви хто ?
З якого дива ви дозволяєте такі речі ?
Ви хто ?
Сижуревувшоке• 18 марта 2025
Ответ дляДюйм оф о4ка
Там описувалось фізичне покарання тільки в псалмах царя Соломона. Все. Це Талаха у іудеїв.
Цар Соломон писав псалми ?
Дюйм оф о4ка• 18 марта 2025
Ответ дляпостою_послушаю
Из ’Соломоновой Псалтыри’ цитата: ’Кто жалеет розги своей, тот ненавидит сына; а кто любит, тот с детства наказывает его».
Кстати, иудеи это трактуют, мол, раньше дети были устойчивыми к телесным наказаниям, потому что это было привычным. Сейчас от этого нужно отказаться, потому что это унижает ребенка, а не воспитывает.
пАлАвинкА
• 18 марта 2025
Ответ дляПік Антна
У мене і мети такої немає . Навіщо мені кимось командувати? Я самодостатня, мені не потрібно самоствердження за рахунок інших.
пАлАвинкА
• 18 марта 2025
Ответ дляСижуревувшоке
На вашу тему скарга .
З якого дива ви дозволяєте такі речі ?
Ви хто ?
З якого дива ви дозволяєте такі речі ?
Ви хто ?
А ви хто?
постою_послушаю• 18 марта 2025
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Откуда вы знаете, как мыслят все верующие?
Я верующая, и мыслю так, как описала выше, а не как ваша беспечная знакомая
пАлАвинкА
• 18 марта 2025
Ответ дляСижуревувшоке
А ви хто ?
А взагалі відправте будь ласка скаргу. Бо в темі чітко написано питання не до віруючих. Але вас забагато набігло, тому тему дійсно пора прикривати.
постою_послушаю• 18 марта 2025
Ответ дляСижуревувшоке
Як називається книга в біблії ?
В современных изданиях её нет, но ещё в Переводе Семидесяти она была, сейчас относится к апокрифам.
Ну и несколько псалмов в Псалтыри принадлежат Соломона.
Сижуревувшоке• 18 марта 2025
Ответ дляпАлАвинкА
Ще раз :ви хто і з якого дива ви дозволяєте собі такі висловлювання ?
пАлАвинкА
• 18 марта 2025
Ответ дляСижуревувшоке
Ще раз: а ви хто?
пАлАвинкА
• 18 марта 2025
Ответ дляСижуревувшоке
Відправляйте скаргу, ви ж хотіли .