пАлАвинкА• 17 марта 2025
А ви боїтеся віруючих? Моя подруга
Моя подруга з усією родиною відвідує протистанську церкву. Не знаю яку саме, але там вони співають, моляться разом, десятину платять. Так ось коли вона починає говорити про церкву я починаю її боятися. Вона несе таку охінею! Колись ми гуляли разом з дітьми і моя маленька донька спитала як з´явилося сонце, вона їй сказала, що Бог створив. Я попросила її не казати мої донці цього, бо ми не віруючі і я розповідаю дитині наручні факти. Вона почала доводити. що від того що я не вірю в бога , нічого не зміниться він все одно існує. Ще, колись ми були в неї гостях і вона вдарила по спині свого сина , кажу блін ти що робиш, ти що б´єш дітей, я за тобою не помічала. Їх відповідь мене просто в ступор ввела: в біблії написано бий сина свого , так ми б´ємо хлопців (у них двоє) . І таких моментів багато. Коли вона не говорить про Бога це просто інша людина, але як тількі згадує релігію, просто змінюється на очах.
У вас є такі знайомі? Як ви реагуєте на ці розмови про бога ? Бо я чесно кажучи не знаю як реагувати. P.S.: питання не до віруючих
пАлАвинкА
• 18 марта 2025
Ответ дляСижуревувшоке
Ну от і питання для чого ?
До чого ваше питання ’Ви хто?’ Що вам відповісти. Спитайте конкретніше, що вас цікавить: моя зовнішність, місце роботи та проживання, заробіток, круг спілкування. Що саме вам написати? 😁
Сижуревувшоке• 18 марта 2025
Ответ дляпАлАвинкА
Мене воно не цікавить зовсім.
«Ви хто» стосується вашого допису де ви зробили якісь там висновки.
постою_послушаю• 18 марта 2025
Ответ дляпАлАвинкА
А взагалі відправте будь ласка скаргу. Бо в темі чітко написано питання не до віруючих. Але вас забагато набігло, тому тему дійсно пора прикривати.
А вы рассчитывали, что тему с названием ’ боитесь ли вы верующих’ верующие проигнорируют?
пАлАвинкА
• 18 марта 2025
Ответ дляСижуревувшоке
Мене воно не цікавить зовсім.
Вибачте, але чому я не маю право робити висновки? Тим більше я там написала ’не всі’
пАлАвинкА
• 18 марта 2025
Ответ дляпостою_послушаю
Ні. Тому попросила їх про це в самому пості . Саме так і написала: питання не до віруючих.
Ноунэйм• 18 марта 2025
Что занадто,то не здраво. Забобонно верующих обходу стороной. У нас с ними разные уровни мышления. Там логику и интеллект сожрала религия, это просто зомби.
Капуста Маша• 18 марта 2025
Ответ дляДюйм оф о4ка
Правильно, о воспитании, но мне рассказывают здесь, что в библии считается нормальным бить детей, чтобы они (цитирую) ’не стали разбойниками’. И там про псалмы Соломона, а не притчи как раз: ’Соломонова псалтырь’ называется.
Притчи Соломона
Капуста Маша• 18 марта 2025
Ответ дляпостою_послушаю
Я знаю про Псалмы, но момент про розги из Притч, вроде бы
Притчи Соломона , и там в оригинале, не розги, а жезл
Ответ дляНеваляшкина
Ну не мені вам розказувати де гроші ваші беруть. Не знаю з якого ви міста, я з Вараської громади, можу підказати де подивитися машини преміум класу в неділю паркують сектанти,протестанти, 50тники, єгови і інша секта співаючих
Ну я з сусідньої громади. І прекрасно знаю як на ці машини хлопці заробляють з років 16 на будівництві чи теплицях.
Сижуревувшоке• 18 марта 2025
Ответ дляпАлАвинкА
А «віруючі»це люди якої конфесії?
постою_послушаю• 18 марта 2025
Ответ дляДюйм оф о4ка
Из ’Соломоновой Псалтыри’ цитата: ’Кто жалеет розги своей, тот ненавидит сына; а кто любит, тот с детства наказывает его».
Кстати, иудеи это трактуют, мол, раньше дети были устойчивыми к телесным наказаниям, потому что это было привычным. Сейчас от этого нужно отказаться, потому что это унижает ребенка, а не воспитывает.
Это цитата из Притчей, вот специально проверила все три издания, которые у меня дома есть
пАлАвинкА
• 18 марта 2025
Ответ дляСижуревувшоке
А «віруючі»це люди якої конфесії?
Мається на увазі ті, що вірять в існування бога. Яка різниця яка конфесія. Є люди які вірять в бога і люди які не вірять
Шмоточницаца• 18 марта 2025
Ответ дляВеселуха Муха
Є знайомий - атеїст, чесно - дістав. Одне і те саме. Ну не віриш, то не вір. Відчепися від людей
У мене на роботі колега атеїст. Повіз в храм хрестити дитину свою. На моє питання : ,,Навіщо, ти ж не віриш в це?,,-сказав, що всі так роблять
Шмоточницаца• 18 марта 2025
Ответ дляпАлАвинкА
Ну не бог же створив, ви згодні? Я просто не знаю чи вступати з вами в цю розмову чи ні, бо не впевнена що ви підтримуєте науково обгрунтований підхід до створення всесвіту .
Обгрунтуйте наукою тіла святих у наших лаврах, які віддають пахощами, нетлінні тіла. Які не одне століття там лежать. Бо стільки атеістів і науковців вели дослідження, а пояснити це не змогли. Може ви зможете?
Неваляшкина• 18 марта 2025
Ответ дляПік Антна
Их Бог благословляет. А у вас Бога нет,зачем вам что то иметь?
А вам для чого, ви ж на той світ не заберете? У вас тільки співунів ваших благословляє? Чомцсь сектанти свято вірують, що лиш вони не грішні, що лиш вони у рай попадуть
Неваляшкина• 18 марта 2025
Ответ дляПік Антна
Ваших фальшивых молитв Бог не услышит. А когда со злом приходят, то еще и болеют. Так в Библии написано.
А ви така добра, прям не осудили тут нікого, чи в неділю підете поспіваєте, тортиків поїсте і вам анолюється?
Сижуревувшоке• 18 марта 2025
Ответ дляпАлАвинкА
Займіться чимось корисним.
Наприклад згадайте правила правопису .
Неваляшкина• 18 марта 2025
Ответ дляПік Антна
Вам не перепадет
А хто ви така, щоб судити мене? Ви себе Богом возомнили, чи гадаєте, що можна гадити 6 днів, а потім вивчити нову пісеньку і проспіватись і на цьому вам все пробачається?
пАлАвинкА
• 18 марта 2025
Ответ дляСижуревувшоке
Займіться чимось корисним.
Наприклад згадайте правила правопису .
Обов´язково! Я так вдячна за вашу важливу для мене пораду😂 пишіть ще
пАлАвинкА
• 18 марта 2025
Ответ дляШмоточницаца
Мені навіть читати вас смішно)))
пАлАвинкА
• 18 марта 2025
Ответ дляНеваляшкина
О, в мене така колега була. ’Віруюча’ всіх прокльонами закидувала. Я якось спитала ’ ви ж вірите в бога, чому ви постійно кажете будь ти проклят’. Її відповідь чітко описує оцих всіх релігійних типу людей ’Так я в воскресенье в церковь пойду, отмолю’. 🤦🤦🤦
Пік Антна• 18 марта 2025
Ответ дляНеваляшкина
Сказать людям лживым, что они лживые - это не грех. А судит всех будет Бог.
И да, съем тортик, получу пачку долларов, сяду на свою Хонду и поеду куда нибудь, отдохнуть, провести хорошо время.
Пік Антна• 18 марта 2025
Ответ дляСижуревувшоке
Займіться чимось корисним.
Наприклад згадайте правила правопису .
Ей в милиции оно было не надо)
пАлАвинкА
• 18 марта 2025
Ответ дляПік Антна
Всіх бог судити точно не буде. Тількі тих хто в нього вірить.
Пік Антна• 18 марта 2025
Ответ дляНеваляшкина
Вам нельзя всех судить по себе. А я вас знать не знаю
постою_послушаю• 18 марта 2025
Ответ дляпАлАвинкА
А вот сейчас вы врёте. Если раньше я сомневалась, то тут уж совсем топорная работа пошла у вас.