Вся така шо куди там• 18 марта в 12:28

Ви контролюєте кількість споживаних жирів?

Поділяєте їх на корисні (авокадо, горіхи) і шкідливі (трансжири)?
Василина Семеніч• 18 марта в 12:28
Ні
Але знаю що недобираю білків і жирів
НеГолосую• 18 марта в 12:29
Ответ дляВасилина Семеніч
Ні
Але знаю що недобираю білків і жирів
Я у chat gpt иногда прошу посчитать калории и бжу и часто перебираю жиры и углеводы, а вот белков дано- недостаток (
ТаЕщеОптимистка• 18 марта в 12:31
Трансжиров нет в моем рационе, а остальные не взвешиваю прямо до граммовки, просто жиры под контролем (из-за жкт)
Шалена невинність• 18 марта в 12:32
Ні. Нашо ?

Разве что на глаз только
Ранковий базар• 18 марта в 12:39
У мене зазвичай тваринних жирів багато виходить, бо люблю молочне - молоко,творог,сири,моцарелла кожен день,м´ясо якесь,іноді сосиски або ковбаса (раз на тиждень).
Зубожиння• 18 марта в 12:46
Контролюю скоріше якість, а не кількість. Вживаю вершкове масло, сало, оливкову олію. Горіхи і авокадо майже ні, соняшникову олію, маргарини взагалі ні.
Яков Hypnotherapist• 18 марта в 12:57
Краще контролювати солоденьке)
А жири тваринні 👍. Особливо для жарки.
Хоч і втирали нам роками, що це не ок.
пьЯНА• 18 марта в 13:04
Контролюю, щоб споживати достатню кількість тваринних жирів. Бо нас привчили, що треба поменше і не було спочатку звички. Зараз вже кайфую, коли знаходжу гарні домашні вершки або сметану і можу кайфонути з сиром та родзинками. А от горіхи стараюсь обмежувати. Рафінованої олії вже давно немає вдома. Якщо десь в закладі їмо, то стараюсь обирати страви, де вміст рослинних олій буде мінімальним
Гитта Ягг• 18 марта в 13:17
Не контролирую, но и срань типа заменителей жира, масла кокоса, пальм не ем и продукты с этими компонентами не покупаю.
Сливочное масло, жирная рыба, сыры, другие молочные продукты (с салом сейчас никак увы) авокадо, оливки, оливковое масло, подсолнечное, кунжутное, просто тахина кунжутная, орехи максимально разные. Ну разве слегка смотрю чтобы были правильные пропорции 2/3 животных и 1/3 растительных. Это максимум.
Спішу - перекидаюсь• 18 марта в 18:48
Не употребляю трансжиров..у меня в меню только полезные- сёмга, оливковое масло, орехи. Я на чистом питании.