А ось і я• Изменено 18 марта в 19:27
Пофарбувати стіну буде дешевше ніж плитку покласти за 1600 грн м кв
Плитка 1600 грн м кв
Робота 800 грн
25 м кв стін
Або варіант нанести штукатурку і пофарбувати (з текстурою) не треба там супер ідеальне вирівнювання стіни
Це таке приміщення де стоїть пральна машинка і гладильна дошка..
Робота 800 грн
25 м кв стін
Свисток ля-минор• 18 марта в 19:29
Я вам вже дві теми тому радила , масляною покрасити і вспокоїтись
А ось і я
• 18 марта в 19:29
Ответ дляЗаліковий троль
Так плитка там и не нужна
Я порахувала що на самій плитці можу зекономити 40000 грн
Заліковий троль• 18 марта в 19:30
Ответ дляА ось і я
У нас крашеные стены в прачечной, никаких проблем
А ось і я
• 18 марта в 19:39
Ответ дляPrervana
Штукатурка фактурная шпателем и последующая ее покраска обычной краской для мокрых зон - это очень дешево. Я так и сделала в прачечной
Ви мене спасли)) дякую
Лівий Локіть• 18 марта в 19:43
В такому приміщенні можна і не класти плитку.
Плитка доцільна там, де вологе приміщення.