вАлнуюся сильнА• 18 марта 2025

Может есть Лор, что расшифрует кт? Запись аж на след. неделю(

Параназальні синуси розвинені задовільно. Пневматизація лобної пазухи не порушена.
Пристінкове, бугристе потовщення слизової основної, гайморових пазух та решіток, мах по нижній стінці лівої гайморової пазухи до 9,5мм., неоднорідної структури за рахунок гіперденсної округлої ділянки.
Остіомеатальні комплекси не розширені, прохідні. Додаткові клітини Галлера з обох сторін. Назальна була середньої носової раковини праворуч.
Носова перетинка викривлена вліво. Носові ходи прохідні.
Висновок: КТ-ознаки гіпертрофічно-поліпозного полісинуситу. Викривлення носової перетинки.
Стигла полуниця• 18 марта 2025
Gpt chat спробуйте
Бойцовская• 18 марта 2025
А гугл
So_so• 18 марта 2025
Та что там понимать? Перегородка искривлена у всех. А основное синусит Ваш.
https://virtus.ua/otorinolaringologiya/lechenie-za...
Ростки жимолости• 18 марта 2025
Читаем заключение. Там все написано.
Крайня невістка• 18 марта 2025
Що вам не ясно? У вас полісинусит.
автор вАлнуюся сильнА • 18 марта 2025
Ответ дляКрайня невістка
Що вам не ясно? У вас полісинусит.
А что это за диагноз я не знаю
Крайня невістка• 18 марта 2025
Ответ длявАлнуюся сильнА
А что это за диагноз я не знаю
Гайморит
Анонім Секретар• 18 марта 2025
автор вАлнуюся сильнА • 18 марта 2025
Ответ дляКрайня невістка
Що вам не ясно? У вас полісинусит.
А что 9,5 мм - не пойму
автор вАлнуюся сильнА • 18 марта 2025
Ответ дляКрайня невістка
Гайморит
Я его вылечила неделю назад. Жалоб никаких нет
Анонім Секретар• 18 марта 2025
Ответ длявАлнуюся сильнА
А что 9,5 мм - не пойму
Утолщение
Меломанка Маланка• 18 марта 2025
Вот то, что гиперденсное в структуре утоощенной слизистой - тут два варианта или плотное содержимое за счет хронического процесса, возможно, грибкового (мицетома), либо пломбировочный материал, который протолкнули через корень зуба.
Что док имел ввиду, не знаю, пишет без деталей
автор вАлнуюся сильнА • 18 марта 2025
Ответ дляМеломанка Маланка
А как же понять?
Спасибо
автор вАлнуюся сильнА • 18 марта 2025
Ответ дляМеломанка Маланка
Если кт не дал ответа - что это, то как диагностировать?
Крайня невістка• 19 марта 2025
Ответ длявАлнуюся сильнА
Як мені розказував лікар, коли на КТ бачать потовщення, то вони пошить, що це синусит, хоча це можуть бути як залишкові явища, так і результат хронічного процесу чи алергії. Головне, треба дивитися, щоб пазухи були чистими, з повітрям
автор вАлнуюся сильнА • 19 марта 2025
Ответ дляКрайня невістка
Просто прочитала, что полипы могут превращаться в онко(
Тектологиня 80lv• 19 марта 2025
Врач должен сам посмотреть кт, описание - это хорошо, но не всегда корректно.
автор вАлнуюся сильнА • 19 марта 2025
Ответ дляТектологиня 80lv
Должны снимок дать?
Тектологиня 80lv• 20 марта 2025
Ответ длявАлнуюся сильнА
Должны снимок дать?
Как бы, да. Или диск