Госпожа_тамагочи• 18 марта 2025
Хтось був в Парижі в кафе de flore та le procope?
Чи є обмеження у часі перебування? І взагалі, чи вдалося поринути в атмосферу? Думаю напевно складно відключитись від великої кількості туристів та налаштуватись лише на свій вир думок...
Госпожа_тамагочи
• 19 марта 2025
Ответ дляМамина корзиночка
Дякувати Гуглу, хоч віртуально поподорожуєте... Тіко не осоромтеся більше з фоточками так. Не споживають у Франції узькі страви. Дивіться в бік Сербії, там ваших багато.
И вам только всего самого наилучшего!