Христя в тiстi• 18 марта 2025
Хочу зробити аборт 10 тиждень
Хочу зробити аборт 10 тиждень але коли телефоную всі морозяттся і кажуть ми таке не робимо,порадьте як це зробити куди правильно підійти і скільки це зараз коштує,бо ця інформація не у вільному доступі
Ро30BbIu_CJIoHuK• 18 марта 2025
Ответ дляХристя в тiстi
Удалено администрацией...
Не звертайте на тих моралісток і їх моралі увагу. Якщо зібралися робити: йдіть і робіть. Головне не вбивати собі нічого в голову. Жінка має повне право розпоряджатися своїм тілом.
Алина-1240• 18 марта 2025
Ответ дляSo_so
Что такое нею?
Насадкой от вакуум аспиратора..как ней что то проткнуть можно?
Христя в тiстi
• 18 марта 2025
Ответ дляjuliyadorosh
Удалено администрацией...
Видаліть цей форум у себе
Христя в тiстi
• 18 марта 2025
Ответ дляjuliyadorosh
У цього ембріона вже є група крові і нігтики на пальчиках
Удалено администрацией...
Туся муся• 18 марта 2025
Ответ дляАлина-1240
Жк
Я просто первый раз слышу что без наркоза, эти же адская боль.
Там же можно кони двинуть от болевого шока
Блиск думки• 18 марта 2025
Ответ дляjuliyadorosh
Удалено администрацией...
Чуєте,ви коли пʼєте-закусюйте
Христя в тiстi
• 18 марта 2025
Ответ дляjuliyadorosh
Ну в рашистів теж різні ситуації бувають... Але те, з якою легкістю ви про це пишете, говорить саме за себе...
А як мені про це писати?не пишіть більше тут нічого
juliyadorosh• 18 марта 2025
Ответ дляХристя в тiстi
Удалено администрацией...
А у вашої дитини вже є
Алина-1240• 18 марта 2025
Ответ дляSo_so
Ещё раз, на сроке 16 недель хирургический аборт делается.
Да даже кюреткой.как?зондом мерятся расстояние, и упор чувствуется,а потом пенка
Хвігура мічти• 18 марта 2025
Ответ дляjuliyadorosh
Удалено администрацией...
Їдіть собі з миром. Не вам вирішувати , і не вам цю дитину кормити
размахер• 18 марта 2025
Ответ дляjuliyadorosh
Удалено администрацией...
Нафиг детей , в мире и так перенаселение
Ро30BbIu_CJIoHuK• 18 марта 2025
Ответ дляАлина-1240
Взагалі то, коли ми вивчали акушерство, то нас вчили, що вакуум тільки на ранніх строках роблять. На пізніх вже тільки з вишкрібом (тобто вакуум аспірація є теж, але вискаблювання обов´язково)
Хвігура мічти• 18 марта 2025
Ответ дляSo_so
Причём это уже криминал. При любом исходе врачу светит срок
Христя в тiстi
• 18 марта 2025
Ответ дляSo_so
Но не она узнала что беременна в 10 недель, парадокс
Ви серйозно?а як я по вашому могла раніше дізнатись коли не було симптомів і т.д 10 тижнів це не такий ще термін що можна так легко дізнатись
Мию чакри щоденно• 18 марта 2025
Ответ дляХристя в тiстi
Я й за це писала що я телефонувала і вони кажуть ми таке не робимо
Так идите в ЖК , к своему гинекологу и договаривайтесь.
juliyadorosh• 18 марта 2025
Ответ дляХвігура мічти
Добре ,що вбивати можна радити, ніхто не проти .. не їм же потім розгрібати наслідки, які точно прийдуть. Якщо не в життя цієї ’жінки’, то в життя її дітей,якщо вони ще будуть
Туся муся• 18 марта 2025
Ответ дляБлиск думки
Чуєте,ви коли пʼєте-закусюйте
Вона з якоїсь секти мабуть.
Як мантру повторює одне і теж
Бесконечность-не предел• 18 марта 2025
Ответ дляjuliyadorosh
Мабуть, тут ніхто до Вас не дослухається, на жаль.
Хвігура мічти• 18 марта 2025
Ответ дляjuliyadorosh
Автор без вас вирішить, що їй робити з власним життям. А пи₴діти то не мішки ворочати
Туся муся• 18 марта 2025
Ответ дляХвігура мічти
По-моему с 20 недель аборт только по показаниям
Алина-1240• 18 марта 2025
Ответ дляSo_so
Пулевками шейку моно рвануть,это поверю..но матку проткнуть..это чет уже
Блиск думки• 18 марта 2025
Ответ дляjuliyadorosh
Аби не до вас!заспокойтесь вже,пхаєте носа куди не просять
Хвігура мічти• 18 марта 2025
Ответ дляТуся муся
Нет. Аборт разрешен до 12 недель. После 20 ой недели уже искусственные роды и по решению врачебной комиссии
Алина-1240• 18 марта 2025
Ответ дляSo_so
Да. Там уже возбуждено уголовное дело. Ещё и непонятен исход.
Ппц..кого туда понабирали
Хвігура мічти• 18 марта 2025
Ответ дляАлина-1240
Ппц..кого туда понабирали
Не удивительно. С 20 года то карантин, то война. Вот и выпускаются ’врачи’
juliyadorosh• 18 марта 2025
Ответ дляТуся муся
Вона з якоїсь секти мабуть.
Як мантру повторює одне і теж
То почитайте,що повторюють інші- не одне й те саме... Це просто вирок нашому суспільству, в якому нормою вважається вбивати дітей, а не захищати їх. Скажіть мені , будь ласка, чи може бути щось страшніше за те, коли мама вбиває свою дитину. Яка ніяк не може себе захистити, яка повністю залежить від мами. Ви правда думаєте, що таке минає даром?