Христя в тiстi• 18 марта 2025

Хочу зробити аборт 10 тиждень

Хочу зробити аборт 10 тиждень але коли телефоную всі морозяттся і кажуть ми таке не робимо,порадьте як це зробити куди правильно підійти і скільки це зараз коштує,бо ця інформація не у вільному доступі
Туся муся• 18 марта 2025
Ответ дляБлиск думки
Все було безкоштовно абсолютно,бо були покази до переривання
Але без показів то 1500грн в ЖК(разом з анаст)
Я такі гроші платила 15 років назад.
Також були показання на переривання.
Не люблю натовп• 18 марта 2025
Ответ дляХристя в тiстi
Я й за це писала що я телефонувала і вони кажуть ми таке не робимо
В приватних клініках не роблять. Бо в них рідко де є операційні.
Їдять до державної жіночої консультації. Вони вам дадуть офіційне направлення і порекомендують де зробити.
Не затягуйте. Після 12 тижня не зроблять просто так.
Блиск думки• 18 марта 2025
Ответ дляТуся муся
Я такі гроші платила 15 років назад.
Також були показання на переривання.
15 років тому в лікарнях не було договорів з НСЗУ
Алина-1240• 18 марта 2025
Ответ дляТуся муся
Врут))
Мне кажется для замыливания глаз, а потом скажут: Вам какой наркоз? за бесплатно чтобы остался риск не выйти из него или хороший))
Ну Вы поняли)
Мне так и тогда сказали, что есть наркоз который долго выводится и тяжело выходишь из него.
Не знаю..
Подругу как то проводила,то там как конвеер,наркоза не делают.мы в очереди с мин 30 сидели,2 человека зашло и быстро,подруга мин 10 в кабинете была,вышла с буменяжкой
juliyadorosh• 18 марта 2025
Удалено администрацией...
juliyadorosh• 18 марта 2025
Ответ дляХристя в тiстi
Ну так вона сказала що вона таке не робить
Може, вона просто не вбиває дітей
Алина-1240• 18 марта 2025
О, автор, придумала-вызовите скорую,скажите что очень живот болит,вас запрут в гинекологию-там скажите,что сохранять не хотите и почистят
автор Христя в тiстi • 18 марта 2025
Ответ дляБлиск думки
Я не розумію у вас інтернету нема?Мені вистачило 5хв щоб пробити ціни на аборт ІФ,які клініки роблять і які лікарі цим займаються
Боже я ж пишу що теж знайшла,так пишуть що і як але коли ви телефонуєте то кажуть що ні
Фрекен бок• 18 марта 2025
Ответ дляДиректор Пляжу
Не делайте
ви хочете профінансувати пологи і потім ще 18 років?
So_so• 18 марта 2025
Ответ дляХристя в тiстi
Не хотят связываться на таком сроке.
автор Христя в тiстi • 18 марта 2025
Ответ дляjuliyadorosh
Автор, це ж жива людина, хай і маленька. Ваша дитинка.. невже так легко вбити?

В 10 тижнів голівка вже кругленька, але досі набагато більша за тіло. Відбувається розвиток молочних зубів. Очі вже вкриті повіками. А що там ваш малюк робить? Так, він смокче пальчик! І тупцяє ніжками, і взагалі, дуже активно рухається, хоч і не свідомо.

Активно розвивається головний мозок, диференціюється кора. Півкулі чіткіше відділяються від середнього і довгастого мозку. Також відбувся чіткий розподіл нервової системи на центральну і переферичну частини. Тільки уявіть собі ці швидкості – щохвилини в мозку дитини виробляється чверть мільйона нейронів.
🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
juliyadorosh• 18 марта 2025
Ответ дляХристя в тiстi
🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
Та ви можете хоч десять ’рука обличчя’ поставити... Це не змінить того, що ви збираєтеся вбити свою дитину. Чим ви краща за рашистів?
So_so• 18 марта 2025
Во Львове на днях барышня в частной клинике делала аборт в 16 недель, врач проткнул ей кишечник, забрали её сразу в гос больницу в реанимацию, шанс спасти небольшой (
Вот тебе и ’решила вопрос’.
Потому частные клиники в 10 недель не хотят, идите в гос.
Фрекен бок• 18 марта 2025
Ответ дляjuliyadorosh
Удалено администрацией...
Блиск думки• 18 марта 2025
Ответ дляХристя в тiстi
Записуєтесь на консультацію до гінеколога в ЖК
Сідаєте на огляд,кажете не хочу зберігати.
Все

Не тягніть,після 12т ніхто точно не зробить
автор Христя в тiстi • 18 марта 2025
Ответ дляjuliyadorosh
Удалено администрацией...
Алина-1240• 18 марта 2025
Ток это,что аборт хотели там не плескайте.предложат капаться чтоб сохранить-скажите передумали,нет денег времени,не хочу сохранять и почистят
Алина-1240• 18 марта 2025
Ответ дляSo_so
Вот тебе и ’решила вопрос’.
Чем?насадкой для вакуума?)
juliyadorosh• 18 марта 2025
Ответ дляФрекен бок
Удалено администрацией...
Ро30BbIu_CJIoHuK• 18 марта 2025
Ответ дляАлина-1240
У гинеколога была,там расценки висят)240 грн и 70 коп)))
І як же вирахували ті 70 копійок
juliyadorosh• 18 марта 2025
Ответ дляХристя в тiстi
Удалено администрацией...
Алина-1240• 18 марта 2025
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
І як же вирахували ті 70 копійок
Не наю)))
автор Христя в тiстi • 18 марта 2025
Ответ дляjuliyadorosh
Удалено администрацией...
Фрекен бок• 18 марта 2025
Ответ дляjuliyadorosh
Удалено администрацией...
яка дитина що ви несете? це ембріон ще
So_so• 18 марта 2025
Ответ дляАлина-1240
Чем?насадкой для вакуума?)
Вакуум используют до 14 недель
juliyadorosh• 18 марта 2025
Ответ дляФрекен бок
яка дитина що ви несете? це ембріон ще
У цього ембріона вже є група крові і нігтики на пальчиках
Туся муся• 18 марта 2025
Ответ дляАлина-1240
Как это без наркоза?
В поликлинике прям?
Алина-1240• 18 марта 2025
Ответ дляSo_so
Вакуум используют до 14 недель
Нею проткнуть и матку не реально.как можно проткнуть матку+кишки?
Алина-1240• 18 марта 2025
Ответ дляТуся муся
Как это без наркоза?
В поликлинике прям?
Жк
juliyadorosh• 18 марта 2025
Ответ дляХристя в тiстi
Удалено администрацией...
Ну в рашистів теж різні ситуації бувають... Але те, з якою легкістю ви про це пишете, говорить саме за себе...