Христя в тiстi• 18 марта 2025
Хочу зробити аборт 10 тиждень
Хочу зробити аборт 10 тиждень але коли телефоную всі морозяттся і кажуть ми таке не робимо,порадьте як це зробити куди правильно підійти і скільки це зараз коштує,бо ця інформація не у вільному доступі
Алина-1240• 18 марта 2025
Ну делайте.в чем проблема-вакуум от 240 грн в жк до 8000 в медцентре +наркоз,без него уже не возьмут
Анчо Ус• 18 марта 2025
А чому саме зараз вирішили? До 8го тижня можна було б самій таблетку прийняти ... а тепер тільки вишкрібання або вакуум ...
Пез Году Неделя• 18 марта 2025
Та прям не у вільному. Повно приватних клінік нормальних гуглиться
Христя в тiстi
• 18 марта 2025
Ответ дляАнчо Ус
Я тільки дізналась
Мамин тріль• 18 марта 2025
До двенадцати,как два пальца о асфальт,никому вы не нужны,любой каприз за ваши деньги
Христя в тiстi
• 18 марта 2025
Ответ дляПез Году Неделя
Я й за це писала що я телефонувала і вони кажуть ми таке не робимо
Блиск думки• 18 марта 2025
Тю…до свого гінеколога зверніться/в ЖК/приватна клініка
Ціни на сайті
Вишкрібаннчя під анастезією
Ціни на сайті
Вишкрібаннчя під анастезією
Блиск думки• 18 марта 2025
Ответ дляХристя в тiстi
Звідки ви?
Алина-1240• 18 марта 2025
Ответ дляХристя в тiстi
Что вы несете.вас и в 14-16 даже недель еще возьмут.ток в цене дороже
Христя в тiстi
• 18 марта 2025
Ответ дляКликОЛЬКА
Краще в пологовий напевно. У гінеколога свого запитати?
Ну так вона сказала що вона таке не робить
КликОЛЬКА• 18 марта 2025
Ответ дляХристя в тiстi
Не робити, а порадити куди звернутись.
Туся муся• 18 марта 2025
Ответ дляАлина-1240
Откуда такие цифры 240?
Я в жк делала аборт около 15 лет назад, по-моему 1500 грн обошлось, наркоз +врачу.
Вакуум, срок был 7 недель
Христя в тiстi
• 18 марта 2025
Ответ дляАлина-1240
Ну якби мені сказали що можна то я б запитувала б тут?🤦🏻♀️
Небалувана Галя• 18 марта 2025
Идите в хорошую частную клинику все прекрасно делают , до 12 недель сделают это везде
Алина-1240• 18 марта 2025
Ответ дляТуся муся
Откуда такие цифры 240?
Вакуум, срок был 7 недель
У гинеколога была,там расценки висят)240 грн и 70 коп)))
Христя в тiстi
• 18 марта 2025
Ответ дляНебалувана Галя
А які ціни зараз?
Туся муся• 18 марта 2025
Ответ дляАлина-1240
Врут))
Мне кажется для замыливания глаз, а потом скажут: Вам какой наркоз? за бесплатно чтобы остался риск не выйти из него или хороший))
Ну Вы поняли)
Мне так и тогда сказали, что есть наркоз который долго выводится и тяжело выходишь из него.
Не знаю..
Ну Вы поняли)
Не знаю..
Пацелуйнитуда• 18 марта 2025
Який точно строк.10 тижнів акушерських чи від останніх місячних.Чомусь не вірю що всі клініки відхрещуються, може термін більший
Блиск думки• 18 марта 2025
Ответ дляХристя в тiстi
А які ціни зараз?
Я не розумію у вас інтернету нема?Мені вистачило 5хв щоб пробити ціни на аборт ІФ,які клініки роблять і які лікарі цим займаються
Небалувана Галя• 18 марта 2025
Ответ дляХристя в тiстi
А які ціни зараз?
В частной 6 тыс с наркозом, в гос бесплатно наверное делают
Блиск думки• 18 марта 2025
Ответ дляТуся муся
Врут))
Ну Вы поняли)
Не знаю..
Ну Вы поняли)
Не знаю..
Мені безкоштовно робили,але були покази звичайно.
juliyadorosh• 18 марта 2025
Автор, це ж жива людина, хай і маленька. Ваша дитинка.. невже так легко вбити?
В 10 тижнів голівка вже кругленька, але досі набагато більша за тіло. Відбувається розвиток молочних зубів. Очі вже вкриті повіками. А що там ваш малюк робить? Так, він смокче пальчик! І тупцяє ніжками, і взагалі, дуже активно рухається, хоч і не свідомо.
Активно розвивається головний мозок, диференціюється кора. Півкулі чіткіше відділяються від середнього і довгастого мозку. Також відбувся чіткий розподіл нервової системи на центральну і переферичну частини. Тільки уявіть собі ці швидкості – щохвилини в мозку дитини виробляється чверть мільйона нейронів.
Туся муся• 18 марта 2025
Ответ дляБлиск думки
Можливо. А анестезія також безкоштовно?
Бо знаю що завжди потрібно за неї платити.
Блиск думки• 18 марта 2025
Ответ дляТуся муся
Можливо. А анестезія також безкоштовно?
Все було безкоштовно абсолютно,бо були покази до переривання
Але без показів то 1500грн в ЖК(разом з анаст)
juliyadorosh• 18 марта 2025
Цього тижня у вашої дитини вже визначилася група крові і її можна дізнатися з допомогою аналізів.
Ой, а що це він робить? Ковтає навколоплідні води. Нирки вже розпочали свою роботу і утворюють сечу, яка накопичується в сечовому міхурі і виводиться на зовні.
Ваш малюк вже має ріст 4,5 сантиметри, а важить 5 грамів. Він виглядає як людина в мініатюрі і зовсім не схожий на себе ще кілька тижнів тому. Тепер в нього є своє, особливе обличчя, і можна впізнати поміж іншими. На голівці починає з’являтися пушок, а на пальчиках рук ростуть нігтики.
В дитинки вже є пальчики і нігті, автор у вас є серце?????