Маурита• 18 марта в 23:44
Бывает ли так, что у мужчины есть женщина
Но его на постоянной основе возбуждает другая женщина (только сексуально) большего с ней ничего не хочет
Любит ту женщину,с которой живет
Это норма?
Любит ту женщину,с которой живет
Это норма?
Ответ дляЗубачистка
Перефразую: одну хоче, друга зручна
Тю
Чоловіки хочуть багато кого. Тут багато ума не треба. Прям вас одну ваш хоче (я до всіх, не до Вас, кажу🙂). Побачив гарну, і захотів…це що, означає що він зняв труси і побіг за нею? Ні. Похотів, забув, пішов до дому. Може до зручної, може до коханої і зручної. Як повезе.
Чи незручні дружини ще бувають)) це взагалі дивина -жити з тою, з якою тобі незручно😂😂😂я б не жила наприклад