Я погнала• 19 марта в 08:46

Перспективы "нормального" замужества в 47+?

Тема на просто поговорить. Нахожусь в процессе сложного развода, есть ребенок-подросток. До этого несколько лет сложной семейной жизни. Вот и задумалась. Мне 45, пару лет отношений точно не захочу. А потом да, хочется чтобы тебя кто-то любил и был рядом. После замужества на компромиссы в отношениях не согласна. Я сама обеспечена, выгляжу моложе возраста. Соответственно мужчину рассматриваю рядом только старше и статуснее себя. Но в своем окружении я таких мужчин не видела. )
Вот интересно, есть ли у кого-то истории-примеры, чтобы женщина вышла нормально замуж (не за деспота, тирана или слюнтяя, лишь бы был) в 47+ лет? Или это утопия?
С психологом, если что, работаю. Просто поговорить ))
Пишна молодиця• 19 марта в 17:22
Ответ дляХочу барабульки
Є у мене знайома 60+. Жінка вогонь. Скільки в неї залицяльників які пропонують жити разом. Не знаю щодо їх статусу і ВО, але подарунки дарують, на машині возять. І не один такий кавалер. Але вона емоційна, легка, торгувала раніше на ринку, прямо все говорить, а не ходить околицями, з гумором. Продала свою величезну квартиру в іншому місті і переїхала в Ужгород. Мені добре за 40 і щодо чоловіків я теж про освіту буду думати наостанок, просто щоб цікава людина була, а це не завжди від освіти залежить.
Я тоже знаю такую женщину. Администратор одного из хостелов в Киеве). Огонь , 60+, встречи без обязательств из СЗ в машине со всеми вытекающими, рот не закрывается, любит поговорить), считает себя популярной и востребованной), рассказывает о своих похождениях малознакомым людям. Только вот давайте видеть разницу между потрахушками и долгосрочными отношениями.
Сметчица• 19 марта в 17:23
конечно реально
Баррикадница• 19 марта в 17:45
Ответ дляЧучело-Мяучело
В 37 розлучилась, переїхала, все з нуля починала, жила в своє задоволення, схудла, син на той час ходив у 1 клас, взагалі нікого не шукала, їздили з сином на море, мені було добре і одній, в ресторані святкували Н.Рік, запав на мене мужчинчик, старше за мене, я взагалі його не розглядала як кавалера, він думав інакше. Три роки він претендував на мою самотність, три роки я не хотіла стосунків з ним, а чоловік керівник відділу, розумний, розлучений. Але ми одружились, він переміг, я не шкодую, живемо, будуємось, життя після 40 існує
Я одружилася вдруге в 37 за керівника відділу, за роки що ми разом , керівник відділу був і дир ром за напрямком і тех.дир-ром авіапідприємства, облітала з ним різні країни, війна трошки змінила наше життя, але вже його резюме спрацювало на нього, тепер він гол інженер (друга людина після ген дир-ра) одного з підприємств впк по напрямку. Неочікуваний поворот, але маємо що
маємо. А заміж я виходила за просто начальника відділу..отже як бачимо ,що все може бути дуже цікаво.
Баррикадница• 19 марта в 17:47
Ответ дляНі грама
Так, моя тітка, 58 років - весілля.
Чоловік, 60 років, відомий та заможний, живе зараз так, як і не снилось тим родичкам, що казали ’така чудна, житиме на пенсії з котами’ . Будинок з басейном та домогосподаркою, він їй подарував нову бмв, їздить по Європі з подружкою, омолоджується в спа й кайфує в свої роки...

Але, залежить від жінки. Вона - дуже за собою слідкує, прокидається в 5 ранку, з 30 років бігає, вдома має гантелі, їсть лише зелень та мясо, ментально - вона точно не ’бабуля’, скоріше ’25 річна дівчинка собі на умі’. Дуже себе любить, завжди в себе на першому місці, як та кішка - коли заходить в кімнату - обирає найкомфортніше місце)) За це її родичі й недолюблюють, але - вона крута і я чесно дуже радію, що вона так класно влаштувала собі життя))
Так що - не будьте затюканою-бабулею=жертвою і все в вас буде))
Вона з внутрішнім стержнем
Печенюшка• 19 марта в 18:18
Ответ дляОбстановщица
Як жінка 50 років з бізнесом, у мене до вас є питання. А навіщо вам зараз і в 50 років чоловік з 2 ВО? От що би що? Ви екзамени в нього приймати будете?
Не обрюзгшим. То через 5 років він буде як хлопчисько, а ви будете пампушкою, бо вік. Бо бути худою в 50 це бути хворою.
Я можу зрозуміти економічний статус, бо вам з ним розважатись. А інше, чи так воно вам потрібно? У вашому віці вже потрібно навчитись радіти тому що маєте зараз. Бо це вже такий вік що не знаєш що тебе чекає завтра. Сьогодні ти дика амазонка, а завтра тиск і ти тюлень. Сьогодні ти королева, а завтра клімакс, кровотеча і ти зелена повзеш по стіні і тобі потрібен принц щоб тягав на каталке по лікарні. Бажаю щоб з вами такого не сталось. Але для більшості жінок у 50+ це реальність. І вона не залежить від того скільки у тебе грошей. Всі починають ломатись.
Думаю, автор о другом, хочет говорить на одном языке с человеком.
Ну, типа: она - Василий, какая дивная погода сегодня. он - Людк, а Людк, дождя нет, и ладно.
Хочу барабульки• 19 марта в 18:28
Ответ дляПишна молодиця
Ні-ні, вибачте, от як раз вона з ними не спить і про це не розказує і вони пропонують їй заміж. Вона не хоче. І відносини тривалі, бо розбігаються коли вона не хоче переїздити до них і заміж і знову через якийсь час на горизонті з подарунками і повторною пропозицією))
Пишна молодиця• 19 марта в 18:35
Ответ дляХочу барабульки
Ага, конечно, все зовут замуж. ..с ее слов) Вы такая наивная или лично присутствовали при этих предложениях руки и сердца?
Хочу барабульки• 19 марта в 18:38
Ответ дляПишна молодиця
Я так розумію Ви краще знаєте. Я вас переконувати не буду.
Пишна молодиця• 19 марта в 18:43
Ответ дляХочу барабульки
То й не треба переконувати. Бо адекватна жінка не сприймає жарти чоловічі за правду. Ось приклад, нещодавно сиділа я на лавці в парку, причепився чоловік з пивом, йшов за мною додому та пропонував одружитися. Як Ви гадаєте, чи можна це вважати ’запрошенням заміж’?
Партизанка• 19 марта в 18:49
мой совет, берите второго мужа помоложе, 40-го, например.
Хочу барабульки• 19 марта в 18:51
Ответ дляПишна молодиця
Вона адекватна.
Баррикадница• 19 марта в 18:51
Ответ дляПартизанка
Це гарна порада. Дуже слушна
Княгиня пітьми• 19 марта в 18:55
Автор, я думаю все возможно, в любом возрасте. главное правда открытость к миру, уверенность в себе, самой себе быть интересной. Мне 37, раньше как-то фокусировалась на мужчинах постарше, а сейчас поняла, что буду искать для отношений мужчину моложе лет на 2-3-4. Я хорошо выгляжу, моложу, лучше кого-то помоложе, чем старше на 10 лет.
Десь так, але...• 19 марта в 19:12
Автор, в любом возрасте можно выйти замуж и развестись, мне 46, не так уж и мало нормальных мужчин.
Неправдиша• 19 марта в 19:26
Ответ дляЖінка з перцем
Сто відсотків йому і мадам в 50 нафіг не треба, статусному.
Где-то пустил скупую мужскую слезу Безос).
Снідаю авокадо• 19 марта в 19:26
Нулевые перспективы.
Чавонадо• 19 марта в 19:39
Ответ дляГірчинка
Цікаво читати думки на форумі.
Жінка цінності не має.
А чоловік хоч куди
А яка цінність у жінки, єдина цінність для якої - чоловік. Ну як жінка себе продає, так її і цінять
Чавонадо• 19 марта в 19:40
Ответ дляНіка Найз
А там уже и о земле пора подумать...
Ага. Пару гектарів прикупити, сад, парк...
Чавонадо• 19 марта в 19:52
Ответ дляТам все розмивчато
Да, я вот регулярно тут читаю, что мужики старые это ого го, и что они что-то там выбирают. И особенно впечатляют фантазии в стиле что там хочет статусный мужик, когда у человека общего со статусным мужиком только наличие члена
Ну давайте будемо чесні, чоловік при грошах або дивнизв своєю кіеіморою, щ якою вже дрфвна років плюс, або для нових стосунків обирає жінку молодшу за себе. Не обов´язково в 80 двадцятирічну. Але 65 і 50 це п´ятнадцять років різниця, умовно. Рідко коли оберуть ровесницю
Самохвалова• 19 марта в 19:58
А смысл этих отношений?
Вы же заточены уже на функциональные отношения
Что бы он был …. И перечень
А вот просто любить и быть любимой? Не?
Чавонадо• 19 марта в 19:59
Ответ дляНіка Найз
Мы уже хуже! Мы 4 год в войне и мужиков стало меньше! Этот факт упорно игорируется советчицами, но факт налицо!
А чому умовних порадницю повинна цікавити загальна цифра, скільки там тих чоловіків? Яка конкретно певній жінці різниця, скільки їх там залишилось, якщо для вибору їй потрібні саме чоловіки з певними параметрами поряд з нею. І вони або є, або ннмає безвідносно до загальної кількості. Так, простих хлопців повибили і в умовної Маші касира атб вибір менший буде, бо вже немає вантажника петі і водія Юри. Але для тих, хто вудить іншу рибку яка з того різниця? Навіть навпаки, повно люду піднялось на війні
No problems• 19 марта в 20:01
Ответ дляКнягиня пітьми
И мужики так же рассуждают- лучше помоложе
No problems• 19 марта в 20:02
Ответ дляНеправдиша
Безос уже занят. А ещё примеры есть?
Неправдиша• 19 марта в 20:08
Ответ дляNo problems
Безос уже занят. А ещё примеры есть?
Так кем занят, у него жена как раз не молодуха. А так примеры из жизни есть, в мамином окружении несколько пар.
забиякина• 19 марта в 20:28
Їдьте вже з тієї Європи додому в Україну, на роботу у АТБ, ’Безоси’ всі зайняті
Чавонадо• 19 марта в 20:32
Ответ дляПишна молодиця
Ще ж кава! Кожен, хто кавою пригостив, підбиває клинці - не інакше. І така вона популярна, так мега на розхват)))
Аноним НаВсеГда• 19 марта в 20:45
Ответ длянеДоПриличий
Статусному мужику под 50 и нафиг не нужна 47 тетка с подростком в анамнезе. Им молодух подавай, чтобы оды пели хвалебные во всех позах.
Ну да, они ж красавцы все и с деньгами
Не зви чайна• 19 марта в 20:51
Автор. НИКОГО не слушайте, кроме своего Сердца.

Историй удачных поздних замужеств - множество.
Но у каждого свой путь.
Счастье ведь не определенный человек или его статус, а путь совместной жизни.

Начните работать над собою, своею уверенностью что достойны лучшего. и самодостаточностью.
Знаю, у Вас есть эти качества, но Вы сами не доверяете себе, что все отдично сложится.

Если Вы себя будете любить и уважать, поверьте, мужчины это чувствуют и как магнит тянуться к таким женщинам.
Расширяйте круг интересов и знакомств - так шансы в разы больше
Ласковая_львица• 19 марта в 21:26
Ответ дляЖінка з перцем
Но почему?! Если ему лкт 70 то может быть вполне...
Полтавська галушка• 19 марта в 21:26
Ответ дляНіка Найз
В 47 уже и пора быть одной и отдохнуть от этого сумасшедшего мира, а вы наоборот из огня в пламя!
Кому пора и почему пора?