МадамОхмури• 19 марта 2025
Вагітність методом Рамзи
Привіт дівчата, чи визначали стать дитини методом рамзи, тобто якщо на ранніх термінах по узд плід лежить зліва то дівчинка,а якщо справа то хлопчик. І чи дійсно це так, на ранніх термінах де знаходився у вас плід? І на яких термінах можна дізнатись стать?)
МадамОхмури
• 19 марта 2025
У мене 10 тижнів,цікавить коли можна на узд іти і буде видно стать)
Добродійка• 19 марта 2025
Ответ дляМадамОхмури
От 12 недель вам пряморукий узист скажет пол.
Заела_пластинка• 19 марта 2025
Ответ дляМадамОхмури
В 12-13 недель опытный узист вам скажет пол ребёнка. К чему придумывать какие - то фантастические методы?
Фрикаделька• 19 марта 2025
Ответ дляМадамОхмури
12 недель.
МадамОхмури
• 19 марта 2025
Ответ дляЗаела_пластинка
Переживаю, маю вже 2 доньки
Кондуктор автобуса• 19 марта 2025
Ответ дляМадамОхмури
Переживаю, маю вже 2 доньки
А хотите кого?
Давно без алко• 19 марта 2025
Шанс 50/50 в будь якому випадку....простіше кажучи точно передбачити доволі велика ймовірність
Заела_пластинка• 19 марта 2025
Ответ дляМадамОхмури
Сина
Так подождите пару недель и узнаете. Чего переживать ?
Кондуктор автобуса• 19 марта 2025
Ответ дляМадамОхмури
Сина
Природа все уже решила, Вам только осталось ждать. А так пусть мечты сбываются и у вас родится сынок)
Давно без алко• 19 марта 2025
Ответ дляМадамОхмури
Переживаю, маю вже 2 доньки
То ви аборт плануєте?
Раз стільки доньок то вам дуже лехко живеться, додайте стресу і буде хлоп
МадамОхмури
• 19 марта 2025
Ответ дляДавно без алко
То ви аборт плануєте?
Ні в якому разі, переживаю, чоловік каже що буде любити і іще одну доньку, але по йому видно що переживає теж
МадамОхмури
• 19 марта 2025
Ми діток любимо, я не можу сказати що стомилась від діток і чи легко мені живеться, але ми реалізовані в житті і діткам для щасливого і не бідного життя все дамо
Давно без алко• 19 марта 2025
Ответ дляМадамОхмури
З такою психікою краще до самих родів стать незнати
МадамОхмури
• 19 марта 2025
Ответ дляДавно без алко
Теж про це думаю, можливо нехай буде так як є, не знати би, а потім вже в роддомі побачити
Сніжок Сніжанівна• 19 марта 2025
Ответ дляМадамОхмури
Переживаю, маю вже 2 доньки
У мене теж дві доньки. Зараз вагітна. Більше хочу ще одну донечку. Але аби здорове дитя було.
МадамОхмури
• 19 марта 2025
Ответ дляСніжок Сніжанівна
А чоловік? Теж хоче ще одну донечку?
Сніжок Сніжанівна• 19 марта 2025
Ответ дляМадамОхмури
А чоловік? Теж хоче ще одну донечку?
Каже, що всеодно. Але було б цікаво мати сина.
МадамОхмури
• 19 марта 2025
Я переживаю і за цю вагітність на рахунок здоров´я, ми з чоловіком теж в 2020 році купили свій дім,машину. Коли в 2022 році прийшла окупація, чоловік пішов добровольцем,і я залишилась з дочкою старшою і вагітна меншою, я свою молодшу доньку народжувала в окупації,під обстріляли. Тому переживаю щоб ця вагітність була в нормі (
Тра Ля Ля• 19 марта 2025
Ответ дляМадамОхмури
Сина
А как вы повлиять можете уже на ситуацию?
Уже пол не поменять.
На первом скрининге вам скажут, если вы будете его проходить
Уже пол не поменять.
Країна мрій• 19 марта 2025
Ответ дляМадамОхмури
Зачем?
Мальдивирую• 19 марта 2025
Одна я не понимаю, зачем играть в игру ’угадай пол ребенка’, когда уже давно есть технологии, позволяющие иметь ребенка того пола, какой хотят родители?
Имхо, но это стоит дешевле, чем беременеть и рожать по 3-4-5 раз и иметь на выходе опять не тот пол
МадамОхмури
• 19 марта 2025
Ответ дляМальдивирую
Я вже відповідала,я буду рада і дівчинці. Можливо люди народжують по 3-4-5 разів тому що люблять дітей, я не сподіваюсь що ви зрозумієте. Мені був цікавий метод Рамзи і чи хтось перевіряв його, якщо ви незнаєте цей метод,то прошу не пишіть єрунду.