Черговий по кухні• 19 марта в 10:49

НЯК или СРК

Колоноскопия завтра , переживаю. Симптомов много , живот твердый как камни , запоры, иногда бывает кровь , спазмы , живот раздутый уже утром натощак. Слабость ломота в теле . Все анализы в норме , кальпротектин не показал няк , поправилась на 10 кг (
Мошей ницца• 19 марта в 11:00
Сільодка + кефір
Грибной_Дождик• 19 марта в 11:17
Не знаю, що у вас, але не хвилюйтесь. Все буде добре. Головне сил вам сьогодні пройти ту підготовку до колоноскопіі)
Привіт з ботойбіччя• 19 марта в 12:24
Я вам писала що навряд няк. Бо дивіться запалення то погані аналізи по-перше, діарея (майже у всіх) з кров´ю і втрата ваги. Ну і де ви в цьому?
Від заповів лікуйтеся і жовчний. Ви ж п´єте щось послаблювальне?
Ну і нерви
Привіт з ботойбіччя• 19 марта в 12:25
І ще рухайтеся більше, без руху як уе не смішно закрепи забезпечені