Асталависта бэйби• 19 марта в 11:09
Чи будуть ваші сини проходити Базову військову підготовку в університеті ?
Екатерина27• 19 марта в 11:33
Ответ дляНепонятно
Варіант ’воювати за Європу’ цілком реальний. І якщо в Україні можна ’потішати’ то там всі стройними шагами підуть
Решайте)
Помидорина• 19 марта в 11:34
Ответ дляЕкатерина27
Значит уедет дальше. Оттуда это будет проще. Здесь - без вариантов.
Тіштеся, поки можете)
Бурундучиха• 19 марта в 11:34
Ответ дляНепонятно
з якої радості без громадянства підуть воювати
Непонятно• 19 марта в 11:35
Ответ дляЕкатерина27
Решайте)
На відміну від хлопців які будуть в Європі в Україні ця можливість є.
Помидорина• 19 марта в 11:36
Ответ дляБурундучиха
наші діти завжди можуть потім поїхати далі, а тут вже закриті і тюрма
Але ж ви плануєте, що він отримає громадянство в Європі?
І з якого доброго дива він зможе кудись поїхати у випадку великої війни у Європі?
Екатерина27• 19 марта в 11:36
Ответ дляНепонятно
Вы сейчас серьезно?))))) это вы так сына успокаиваете?
Ксерокопия ночи• 19 марта в 11:36
Ответ дляЕкатерина27
А служить ему «зайде»? В госпиталь с ним сходите. Пусть посмотрит на парней без ног по самые я…, на ребят с контузией. Поговорит с ними. Очень быстро одумается.
Блин вы такие странные советы даёте, как вроде в зоопарк сходить посмотреть. Совсем уже уважение потеряли
Бурундучиха• 19 марта в 11:37
що гадати і думати міфічне, що можливо колись буде. на сьогодні не варіант моєму сину лишатись тут, як би мені від цього боляче не було.ми досить норм живемо, маємо власний дім, в нього кімната з гарним ремонтом, він живе гарне життя, але прийдеться їхати на чужину і жити хто зна в яких умовах, бо квартиру за 30 тис я йому не зніму
Бурундучиха• 19 марта в 11:38
Ответ дляПомидорина
є Австралія, є Америка..
про громадянство навіть не думаю, мені його вивезти і забезпечити хоч якось там мінімально.
Екатерина27• 19 марта в 11:40
Ответ дляКсерокопия ночи
Это не в зоопарк, это психологически очень важный момент для сомневавшимся мальчишек. Заодно и общественно-полезное дело сделает. Можно фрукты- витамины перчики отвести, сигареты, книги.
У нас от школы в пролом году ходили а госпиталь. Из правда не пустили в отделения, но они на улице отдали ребятам. Впечатлились.
ХаДиДиШь• 19 марта в 11:43
Ответ дляЕкатерина27
Ну фсьо... Сейчас у всех глаза откроются благодаря вам
Анонім-ка• 19 марта в 11:48
Ответ дляБесконечность-не предел
А хіба є варіант ’не проходити’, в такому разі мають право відрахувати, ніхто ж права вибору не дає особливо, друге питання, що поки ніхто не розуміє, як то воно має бути все організовано. У знайомої син третій рік вчиться, в університеті навіть на порозі не був, все онлайн
, студентський прислали Новою Поштою, а тут раптом потрібно теоретичну частину в універі проходити.
І дівчатам в тому числі...
Екатерина27• 19 марта в 11:48
Ответ дляХаДиДиШь
Да ради Бога. Ваш сын, вам решать.
Непонятно• 19 марта в 11:58
Ответ дляЕкатерина27
Я серйозно, якщо в Європі стане вибір послати воювати умовного українця і француза/ німця і так далі, то вибір буде точно не на користь українця.
А що там понапідписував наш головнокомандувач, страшно уявити.
Якщо що, я за те, щоб ніхто не воював але агітувати вивозити не варто, це вже не панацея
Непонятно• 19 марта в 11:59
Ответ дляЕкатерина27
Вы многих знаете, кого призвали в Европе?
Так чекайте ще. Шоу починається самі пишите, що кінець не близько
Непонятно• 19 марта в 12:00
Ответ дляЕкатерина27
Якщо не повернуть до неньки назад
Непонятно• 19 марта в 12:02
Ответ дляБурундучиха
’Добровольцями ’ як і в Україні
Або повернуть їх додому
Непонятно• 19 марта в 12:07
Ответ дляЕкатерина27
Ось вже навіть документ є
Навчання пройдуть і все.
Спішу - перекидаюсь• 19 марта в 12:11
Ответ дляПомидорина
Все тільки починається)))
А вам и радостно, чтобы всех загребли? Мама дочечек, да? Ну, не радуйтесь, наша влада и до квиточек доберётся. Дело времени.
ХаДиДиШь• 19 марта в 12:12
Ответ дляЕкатерина27
Да ради Бога. Ваш сын, вам решать.
Та не, только вы видите войну. Больше никто
Непонятно• 19 марта в 12:16
Ответ дляБурундучиха
І ще невідомо що в договорах з Європейськими країнами зазначено. Недарма вони наполягають на знижені призивного віку
Кукусики• 19 марта в 12:26
Ответ дляЕкатерина27
Нет. Поступает в Европе.
Девочки, еще раз хочу сказать - вывозите сыновей! Это еще не на один год. Лучше быть официантом ( образно) где угодно, чем рисковать здесь.
Легко сказать ’вывозите’. Не у всех есть на это средства
Добро с Кулаками• 19 марта в 12:33
Ответ дляЕкатерина27
Нет. Поступает в Европе.
Вы пытаетесь разогнать истерию все пропало, бегите
Элька-Карамелька• 19 марта в 13:02
Поступает в колледж, если не исключат, то, наверное, будет проходить в 18
Элька-Карамелька• 19 марта в 13:03
Ответ дляЕкатерина27
Нет. Поступает в Европе.
Не у всех есть финансовая возможность вывезти ребенка и там его содержать
Элька-Карамелька• 19 марта в 13:07
Ответ дляДобро с Кулаками
Так так и есть
Бесконечность-не предел• 19 марта в 13:23
Ответ дляАнонім-ка
І дівчатам в тому числі...
Ну у випадку дівчат наразі ’за бажанням’ а не так, що не пройшов - на відрахування.