Асталависта бэйби• 19 марта в 11:09
Чи будуть ваші сини проходити Базову військову підготовку в університеті ?
Бува і таке• 19 марта в 11:11
Ответ дляПи Пи Пилюля
Ні, бо навчається не в Україні.
А для чого тоді відповідати в темі якщо питання вас явно не стосується?
Коко На Страже• 19 марта в 11:14
Мої не українці, тому будуть проходити повноцінну строкову службу, у нашій країні нема безтолкової ’базової’, всі відбувають 🤷🏼♀️ бо кордон з рашкою, інакше ніяк
Екатерина27• 19 марта в 11:17
Нет. Поступает в Европе.
Девочки, еще раз хочу сказать - вывозите сыновей! Это еще не на один год. Лучше быть официантом ( образно) где угодно, чем рисковать здесь.
Бурундучиха• 19 марта в 11:19
Ответ дляЕкатерина27
Нет. Поступает в Европе.
не всі готові їхати, я молодшого умовила, але не впевненна що зайде йому. чужина є чужина, як би не малювали її фарбами
РокерША• 19 марта в 11:20
Ответ дляБурундучиха
Если чужбина ему так не нравится,тогда добро пожаловать в родной окоп
Бурундучиха• 19 марта в 11:21
Ответ дляРокерША
сумно це все
РокерША• 19 марта в 11:22
Ответ дляБурундучиха
сумно це все
Это ужасно, мне так жаль всех наших людей(
Бесконечность-не предел• 19 марта в 11:23
А хіба є варіант ’не проходити’, в такому разі мають право відрахувати, ніхто ж права вибору не дає особливо, друге питання, що поки ніхто не розуміє, як то воно має бути все організовано. У знайомої син третій рік вчиться, в університеті навіть на порозі не був, все онлайн
, студентський прислали Новою Поштою, а тут раптом потрібно теоретичну частину в універі проходити.
Непонятно• 19 марта в 11:24
Ответ дляЕкатерина27
Нет. Поступает в Европе.
Жоден з дітей знайомих не вчиться за кордоном.
Всі в Україні але батьки фінансово забезпечені.
Екатерина27• 19 марта в 11:25
Ответ дляБурундучиха
А служить ему «зайде»? В госпиталь с ним сходите. Пусть посмотрит на парней без ног по самые я…, на ребят с контузией. Поговорит с ними. Очень быстро одумается.
Бурундучиха• 19 марта в 11:27
Ответ дляНепонятно
цікаво, що у вас за знайомі. я з заходу половина виїхали знайомих. зараз в класі в сина з 9 хлопців 5 виїзджають. виїхали вже 4 давно
Екатерина27• 19 марта в 11:27
Ответ дляНепонятно
У нас все диаметрально противоположно. Сын в 11 классе, один мальчик из всех знакомых будет поступать в Киеве. На стоматолога. Все остальные или уже выехали и вот-вот выезжают. Даже выпускного дожидаться никто не будет. У мам девочек уже истерики на этот счет. Как же так, что на выпускной будет девичник
Бурундучиха• 19 марта в 11:28
Ответ дляЕкатерина27
ви в яку країну відправляєте? ми в Польщу Варшава
Екатерина27• 19 марта в 11:28
Ответ дляБурундучиха
В Словакию
Бурундучиха• 19 марта в 11:29
Ответ дляЕкатерина27
В Словакию
у нас теж один учень з класу їде туди
Непонятно• 19 марта в 11:30
Ответ дляЕкатерина27
В Європі теж є варіант служити, закон вже є. І там не відкупишся, як в Україні
Екатерина27• 19 марта в 11:30
Ответ дляБурундучиха
у нас теж один учень з класу їде туди
Мой сам выбирал и страну, и город, и универ, и специальность. Я предлагала Австрию, но не захотел.
Екатерина27• 19 марта в 11:31
Ответ дляНепонятно
Вы многих знаете, кого призвали в Европе?
Помидорина• 19 марта в 11:31
Ответ дляЕкатерина27
Все тільки починається)))
Бурундучиха• 19 марта в 11:32
Ответ дляЕкатерина27
мій теж сам, як я не хотіла Польщу( пропонувала Словаччину і дешевше він вперся і все. при чому тільки варшава
Бурундучиха• 19 марта в 11:32
Ответ дляПомидорина
Все тільки починається)))
наші діти завжди можуть потім поїхати далі, а тут вже закриті і тюрма
Непонятно• 19 марта в 11:33
Ответ дляЕкатерина27
Варіант ’воювати за Європу’ цілком реальний. І якщо в Україні можна ’потішати’ то там всі стройними шагами підуть
Екатерина27• 19 марта в 11:33
Ответ дляПомидорина
Все тільки починається)))
Значит уедет дальше. Оттуда это будет проще. Здесь - без вариантов.