Столічна штучка• 19 марта в 13:49

Где лучше учиться студенту, в Украине или нет?

У кого есть время, напишите , подскажите, буду очень благодарна. Есть своя квартира в Варшаве, скоро закончим в ней ремонт, но читаю про отношение поляков к украинцам и уже как-то не хочется...
Пуки-куки• 19 марта в 13:50
А квартиру зачем тогда в Варшаве покупали?
автор Столічна штучка • 19 марта в 13:50
Немецкая филология, выбор дочери
автор Столічна штучка • 19 марта в 13:51
Ответ дляПуки-куки
Купили ещё в январе 2022, тогда другие мысли были
Добра, коли сита!• 19 марта в 13:52
Ответ дляПуки-куки
Я сдаю, для этого и брала
Мerida• 19 марта в 13:52
А она немецкую филологию в Украине потом продвигать будет? Или все же поедет куда-то дальше?
So_so• 19 марта в 13:52
Пусть учится в Варшаве, постарается поступить в хороший вуз, использует Эрасмус, имеет нормальную студенческую жизнь.
Гарнюнька• 19 марта в 13:52
Как по мне оптимально учиться на бакалавра в Украине, магистра за границей.
Вишня на торті• 19 марта в 13:52
Ответ дляСтолічна штучка
Немецкая филология, выбор дочери
Тю. Нехай передумає поки не пізно.
Сільський ансамбль• 19 марта в 13:53
а шо с отношением? сын пока в лицее учится в польше.. норм
автор Столічна штучка • 19 марта в 13:53
Ответ дляГарнюнька
Вот и я к этому варианту склоняюсь
Пуки-куки• 19 марта в 13:53
Ответ дляДобра, коли сита!
Я сдаю, для этого и брала
А живёте не в Польше? И не жили там никогда?
Добра, коли сита!• 19 марта в 13:54
Ответ дляПуки-куки
Живу не в Польше и не жила там никогда, была несколько раз
автор Столічна штучка • 19 марта в 13:55
Ответ дляСільський ансамбль
Читаю, что считают украинцев вторым сортом и т.д. Иногда в Варшаве сталкиваюсь с высокомерными, но я приезжаю совсем не надолго
Ответ дляПуки-куки
Только приезжаем, постоянно не жили
Пуки-куки• 19 марта в 13:56
Ответ дляДобра, коли сита!
Хм. А почему тогда для арендного бизнеса выбрали Польшу? Сдаёте через агентство? Как платите налоги? Вам удобно?
Ленне-Рейма• 19 марта в 13:56
Прям ’квартіру в Варшавє’
І плохое отношение поляков к украинцам))
Де читаєте? В комсомольських вістях
автор Столічна штучка • 19 марта в 13:57
Ответ дляПуки-куки
*
Екатерина27• 19 марта в 13:58
Если не нравится Польша, можно сдать квартиру в Варшаве и снять в любой другой стране Европы
автор Столічна штучка • 19 марта в 13:59
Ответ дляЕкатерина27
Этот вариант тоже рассматриваем
Майская киска• 19 марта в 13:59
це все так відносно де краще...
комусь краще в Україні, бо там почувається комфорніше, якщо говорити про визнання диплому, то європейський диплом швидше буде визнаний в Європі, ніж український.
Як сказав мені психолог, треба спитати себе: як ти бачиш своє майбутнє через 5-10 років. Яка буде відповідь, від того і відштовхуйтесь.
ПотеряласЯ Я...• 19 марта в 14:01
Ответ дляСтолічна штучка
Вот и я к этому варианту склоняюсь
А к чему склоняется дочь? И это, а где-то в Украине есть полноценное оффлайн обучение?
Ленне-Рейма• 19 марта в 14:05
Автор, ви про це?
’Якщо не змогли вивчити вдома’:
у Польщі обурені російськомовними біженцями і пропонують вчити їх української мови.
У Варшаві не розуміють, як можна будувати Україну мовою країни-терористки, яка нищить домівки мирних людей і вбиває їх.
З понеділка на дієті• 19 марта в 14:14
В Україні будете вичати ту філологію вдома онлайн, якщо вам такий варіант норм, ну то таке. У колеги сестра викладач в лінгівстичному , знаю, як працюють, то хіба Могилянка єдиний варіант для офлайну, а взаглі серйозно перегляньте відносно філології, як варіанту навчання в універі.
З понеділка на дієті• 19 марта в 14:19
А ще відправте доньку в освітній тур і поїдьте з нею разом, зараз багато агенцій їх проводять і складіть своє враження, моє не на користь українських, нажаль і від цього дуже-дуже сумно. Маючи своє житло у Варшаві можна обрати любий навчальний заклад, гляньте в сторону Академії Леона Козьмінського , Варшавського університету- там зовсім інші освітні можливості.
Сільський ансамбль• 19 марта в 14:32
Ответ дляСтолічна штучка
НУ говнеца везде хватает...мне Польща очень понравилась - молодая европейская страна, ушла далеко от совдепии, жаль что Украина пошла не теми стопами- вместо реформ сплошное казнокрадство на высшем уровне
Мию чакри щоденно• 19 марта в 14:36
Ответ дляСтолічна штучка
Вот и я к этому варианту склоняюсь
Ни украинского образования оконченного не будет, ни понимания терминов на европейском, только поверхностные знания, о том чтобы стать специалистом можно забыть.
А если введут у нас женскую мобилизацию что очень может быть, отменят отсрочку для студентов - будет красавица из окопов стрелять. Но пока у неё пока ещё есть шанс учиться в ЕС, но очень скоро эта возможность потеряется навсегда.
З понеділка на дієті• 19 марта в 14:38
Мій вимушено вчиться в Польщі, першій курс вчився в українському ВНЗ. Ніякого негативу поки не було,вчиться англійською, самостійно вивчає польску, а друга іноземна - німецька, хоча спеціальність сама технічна (інформатика). А взаглі можна було другу мову обирати : німецьку, французьку, іспанську і ще здаєтся щось - це для всіх факультетів обов´язкова друга іноземна. Є фізкультура, обрав теніс великий, в групі 12 дітей, всі поляки, він і ще одна дівчинка не грали раніше, викладач тренує особисто їх двох, тобто має індивідуальні заняття з тенісу (а можна було також обирати : плавання, йога, велоекскурії, волейбол і т.д.). Теплі, світлі аудиторії, гарні бібліотеки з усіма зручостями, програми обміну. Групи з іноземної діляться на рівні А1, А2, В1, В2,С1 , відповідно діти по рівнях займаються (у сина С1), , але це бізнес англійська і сказав, що складно, бо термінологія відповідно не проста). Групи по фізкультурі теж по інтересах, тобто діти діляться, мігруються, комунікують. А що в Україні ? Три роки за монітором з дому або, якщо пощастить 1-2 рази на тиждень в аудиторії, як в КНУ, взимку всі дома, бо дубак і прильоти. Ну ось так приблизно на сьогодні.
автор Столічна штучка • 19 марта в 14:40
Она раньше любила химию, но последние несколько лет смотрит в сторону филологии, переубедить не получается
З понеділка на дієті• 19 марта в 14:40
Ответ дляСільський ансамбль
В плані розвитку освіти, вкладння в освітню сферу ми просто залишилися в ’доісторичному періоді’, це дуже сумно і боляче, 30-ть років просто ніхто нічого, а зараз тримаються, як можуть. Чоловік вчився в КПІ, з часів його навчання нічого не змінилося взагалі, хіба тепер його спеціальність топова з війною, а беруть вже всіх, аби йшли, щоб не закрили.
З понеділка на дієті• 19 марта в 14:46
Ответ дляСтолічна штучка
Гляньте сторінку, у неї багато корисного про освіту, в тому числі і думки про філологічні напрямки, можливо дивитися щось суміжне, пов´язане з бізнесом.

https://www.facebook.com/marjana.stulina/?locale=c...