Файно Замало• 19 марта в 12:42
Запор
2 роки назад почалися дуже сильні закрепи. Повністю мене тоді були оглянули, Ну в деталях все не пам’ятаю. Ну в кінці лікар сказав що в мене забиті жовчні протоки. Ну я до кінця не про лікувалась. Ну до .сих пір вони в мене є. Вчора ходила на УЗД печінка,жовчний міхур, Підшлункова залоза,селезінка. Провірили сказали все добре
На тиждень ходжу 1-2 р в туалет. Як можна провірити жовчні протоки???
Я не Тролль• 19 марта в 12:46
Зробіть УЗД з навантаженням, будете бачити, як працює жовчний. Протоки завжди заповнені жовчю. Що значить забиті? Пісок, каміння?))
Файно Замало
• 19 марта в 12:50
Ответ дляЯ не Тролль
Робила зранку на голодний нічого не пила
Я не Тролль• 19 марта в 12:53
Ответ дляФайно Замало
З навантаженням!