Добрий день. Підкажіть, чи можна за номером електронного направлення, самостійно пробити до якого саме лікаря.
Треба пройти кучу обстежень, наскидали номера ЕН, а до якого лікаря який номер - незнаю.
Дякую.
Скляна миша• 19 марта в 18:58
В Хелси подтягивания номер направления и написано кому.
Или идти в больницу и искать по номерам прийдется медсестре.
Обычно называете они говорят да есть такое или это не наше. Было раз попутала не знала какого врача именно
Ответ дляТарабарщина
В хелси в личном кабинете можно посмотреть, что за направления.
Але ж туди мають доступ лише лікарі, хіба ні?
Скляна миша• 19 марта в 18:59
Ответ дляЦарівна Жабка
В кабинете Хелси указано что за направление и к кому.
Оно не всегда там подтягивантся. Когда семейный выписывает да видно. А вот травматолог делал и дерматолог в хелси небыло. А только смс ки пришли
Тарабарщина• 19 марта в 18:59
Ответ дляApelsinka_1989
Нет, это ваш доступ.
Ответ дляТарабарщина
Нет, это ваш доступ.
Спробую зараз. Дякую
Скляна миша• 19 марта в 19:01
Я сейчас посмотрела то, что выписывал семейный врач есть. А вот другие спецы выписывали -нет в хелси только смс есть
У мене була минулого року така історія: я записувалася онлайн до травматолога, а там потрібно зразу ввести номер ЕН. Я так і зробила, і програма мене пустила. Роздрукувала собі талон на прийом, прийшла в потрібну дату і час під кабінет до травматолога, він його вводить в базу, і каже: це не моє, це до гінеколога😁😁😁
Тарабарщина• 19 марта в 19:06
Ответ дляСкляна миша
У меня все направления есть, видимо у Вас узкие специалисты не внесли направление в хелси.
Жена аллигатора• 19 марта в 19:13
В мене так дитяче було. Не могла подивитися на що саме.
Зателефонувала в поліклініку, продиктувала і вони мені сказали до кого направлення. Точніше там виялося на узд, до лікаря не було
Лялька в колисці• 19 марта в 19:21
Ответ дляApelsinka_1989
Це програма Health24?
Шукайте і там і там. Різні медзаклади і в HELSI, і в Health24 можуть працювати
Ответ дляЖена аллигатора
HELSI
Дивно, мені туди підтягує мого сімейного лікаря, який був у мене 8 років назад....
Перевірила Helsi,Health 24 - ні там, ні там не показує мого лікуючого сімейного.
Тоска в носках• 19 марта в 21:42
Ответ дляЛялька в колисці
Або ні там, ні там. І ніде той номер не світиться, крім як в смс-ці. Зазвичай вони роздуковують направлення, щоб хоч десь було написано що це за номер.
Це я так в приватній клініці з сімейним декларацію уклала. Вони працюють в якійсь своїй програмі без доступу для пацієнтів. Я ніде не можу відслідкувати свої візити чи направлення. Дуже бісить, буду міняти на когось з держ.поліклініки, щоб хелсі показувало.
Лялька в колисці• 19 марта в 21:48
Ответ дляТоска в носках
Так шукали? І щоб зверху Ваше ФІО було
Тоска в носках• 19 марта в 22:38
Ответ дляЛялька в колисці
Так шукали? І щоб зверху Ваше ФІО було
😄 Звісно шукала.
В мене в хелсі навіть мого лікаря не існує і декларації діючої нема. Хелсі не підтягує дані, внесені в базу НСЗУ не за допомогою хелсі. Дуже ’зручно’.
Ответ дляТоска в носках
😄 Звісно шукала.
У мене аналогічно. Пише ’неактивний сімейний лікар’, ’декларація розірвана’
Тоска в носках• 20 марта в 00:09
Ответ дляApelsinka_1989
А де працює ваш лікар? Моя в ’гармонії здоров´я’
Ответ дляТоска в носках
Це державний сімейний лікар