КонФФетОшка• 19 марта 2025

Варикоз от КОК.

У кого-то был?
Чарівне зіллячко• 19 марта 2025
У мене схильність до варикозу, але приймаю коки через медичні показання. Паралельно приймаю детралекс курсами, ну і спорт, здорове харчування і т.д.
автор КонФФетОшка • 19 марта 2025
Ответ дляЧарівне зіллячко
А какой конкретно контрацептив принимаете?
Цідило правди• 19 марта 2025
а как можно самостоятельно установить, что варикоз именно от кок?
Чудо Ф_ф КеДаХ• 19 марта 2025
У мене він і досі є. Тазовий варикоз.
Приймала ОК лише два роки, дуже давно.
Більше у сім´ї немає ні у кого.
автор КонФФетОшка • 19 марта 2025
Ответ дляЦідило правди
Это известная побочка.
Чудо Ф_ф КеДаХ• 19 марта 2025
Ответ дляЦідило правди
Дуже просто.
Не було варикозу, у сім´ї немає.
Вагітності не було, вага не змінювалася, варикоз під час прийому ОК з´явився.
У побічних діях така можливість вказана.
То зразу й ясно.
Чарівне зіллячко• 19 марта 2025
Ответ дляКонФФетОшка
Ярину
Цідило правди• 19 марта 2025
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Дуже просто.
Не було варикозу, у сім´ї немає.
То зразу й ясно.
у варикоза примерно 150 факторов возникновения, но вам ’сразу ясно’, ага)
Цідило правди• 19 марта 2025
Ответ дляКонФФетОшка
Это известная побочка.
откуда вы это взяли?
коки влияют на свертываемость (повышают ее). но от нарушения свертываемости до варикоза - как до неба рачки. в разы вероятнее, что варикоз является следствием образа жизни (даже если нет предрасположенности)
Санька-4b93• 19 марта 2025
Не знаю подходит ли мой случай, но у меня был тромбоз. Варикоз был до этого всю жизнь, но чистые никак не беспокоящие вены, а через 2 месяца приема кок начались проблемы.
автор КонФФетОшка • 19 марта 2025
Ответ дляСанька-4b93
Насколько я знаю, тромбоз - это очень опасно.
Чудо Ф_ф КеДаХ• 19 марта 2025
Ответ дляЦідило правди
Ну і який фактор міг спрацювати у 22-річної дівчини? Тоді вага була 54-56 кг, зріст 164 см. Ніяких сильних навантажень, із спорту лише басейн у повільному темпі 2-3 рази на тиждень по 800 м.
автор КонФФетОшка • 19 марта 2025
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
И даже врачи о такой побочке предупреждают.
Как нефиг делать• 19 марта 2025
Припускаю, що після не означає внаслідок. В мене варикоз з´явився і без кок. Хоча передумов не було і в роду теж цим ніхто не страждає. Але ж, але ж.. 100% генетику не можна виключати.
Цідило правди• 19 марта 2025
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
малоподвижный образ жизни, может сидячая или стоячая работа

через сколько времени после начала приема кок появились признаки варикоза и какие?

и еще - физ нагрузки (проф спорт не берем) - это фактор предупреждения варикоза, а не его провокации))
Чудо Ф_ф КеДаХ• 20 марта 2025
Ответ дляЦідило правди

Студенткою тоді була.
Не працювала ще.
Я б не сказала, що мало рухалася. На пари і з пар ходила пішки. Це година у сумі щодня.
Плюс з друзями ми у гарну погоду поруч в лісі гуляли часто.
Варикоз помітила лікар на УЗД після двох років прийому ОК. До початку прийому на УЗД все нормально було. Посередині УЗД не робили.
У мене були ще інші побічні ефекти від прийому, то це стало останньою краплею і ОК пити я кинула, як допила пачку.
автор КонФФетОшка • 20 марта 2025
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Студенткою тоді була.
Не працювала ще.
А какие ещё побочки были?
Чудо Ф_ф КеДаХ• 20 марта 2025
Ответ дляКонФФетОшка
А какие ещё побочки были?
У мене зникло лібідо зовсім, нудило, були набряки. Була депресія.
Набряки зійшли через тиждень після відміни ОК, нудити перестало ще раніше, лібідо через місяць повернулося.
А варикоз залишився.
На щастя, пізніше ані дві вагітності, ані пологи не погіршили ситуацію.