Обнимашкина• 27 февраля 2025

Себорейний дерматит

Хто має себорейний дерматит,як ви лікуєте,що допомагає,скільки часу ремісія?
Сину 17 років поставили себорейний дерматит. Від народження були жовті луски на голові,які довго не проходили. З часом зʼявилася лупа і почервоніння . В 12-13 років це поглибилося. Використовували сульсену не допомагало. Зараз вже 3 років постійно миє голову шампунями від себорейного дерматиту. Були в трьох дерматологів,кожен назначає різне. Я вже думаю чи це часом не псоріаз. Якщо 3 дні не помиє голову ,запальний процес поглиблюється, волосся з шампунів стало як солома,трохи може випадати. Лупа на голові,по краях волосся подразнення,шкіра червона і лущиться. Також є лущення шкіри біля носа,у вухах. Аналіз ніодин дерматолог не брав. Вже незнаю чим лікувати дитину. Хто вилікував чи загнав в ремісію,підкажіть чим лікували?
Козяка-маляка• 27 февраля 2025
Послушаю. Тоже от этого страдаю, в ремиссии была только во время беременности. Пропала эта гадость совсем. Всё вернулось опять, сульсена тоже не работает, помогал дермазол.
Пишу_граммотно!• 27 февраля 2025
1. Потрібна дієта. 2. З часом ситуація може стати кращою, коли пройде підлітковий вік і залози шкірні вже будуть не так активно працювати. Але це проблема на все життя, на жаль.
Дама с собачкой• 27 февраля 2025
Ответ дляПишу_граммотно!
Так, тільки дієта. Без дієти одразу після лікування рецедив.
Усатая полосатая• 27 февраля 2025
Потрібна дієта
Не цілуюсь з бодуна• 27 февраля 2025
Так, треба дотримуватися дієти, восени і зимою воно загострюється, весною і літом не так тривожить. Мені допомагає шампунь Vichy Dercos краще всього, якщо я бачу на обличчі лущення або червоні пятна то мажу кремом la roche posay lipikar
автор Обнимашкина • 27 февраля 2025
Якої дієти дотримуєтеся?
НашлаПерепискуМужа• 27 февраля 2025
Аптечный шампунь серии DS -2 раза в неделю.
Крем Элаком на поражённые участки
Умывалка серии DS.-если задето лицо.
А вооьще,меня впечатляют советы про диету для лечения аутоимунных заболеваний)))
Криниця щастя• 27 февраля 2025
Сину чудово допомагають засоби з Бетаметозоном і Емоліум спеціальний.
Не цілуюсь з бодуна• 27 февраля 2025
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Крем Элаком на поражённые участки
Умывалка серии DS.-если задето лицо.
Дивуйтеся собі далі, дієта це перше про що говорить лікар. Чи може запихуватися солодким, фаст фудом і тд буде ок, і тоді сподіватися на диво, що все буде добре? Шлунок/підшлункова може давати таку ситуацію, автор питає, які ще можуть бути методи, а ви якщо хочете себе поставити вище за всіх і бути зарозумілую то робіть це в іншому місці))
Криниця щастя• 27 февраля 2025
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Ні, не може. Міняйте лікаря, сучасний освічений лікар такого не скаже.
НашлаПерепискуМужа• 27 февраля 2025
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Ну расскажите мне, человеку который не ест ни сладкое,ни мучное,ни острое,ни перченое и прочее уже лет 25..
Откуда же у меня себорея?
Adelina_adel• 27 февраля 2025
В мене був у двох дітей він. Сімейний лікар чомусь сказала не звертати уваги. Але я всім перелікувала дітей, нічого не допомогло, кинула то все і через пару місяців все пройшло і більше не турбує вже більше 4ьох ро
Пасхальний тролік• 27 февраля 2025
Дуже допоміг гель Псотріол, але його потрібно використовувати близько року, ще допомагає Белодерм спрей, або Белосалік.
Капитанша• 27 февраля 2025
Ответ дляПасхальний тролік
Гормоны же
Суцільна зрада• 27 февраля 2025
Чоловіку лікар виписувала лікувальний шампунь ducray, у нього себорейний дерматит загострюється від стресу та коли хворіє.
Бабка-ежика• 27 февраля 2025
Лікар мені одразу сказав, що це історія назавжди. Можна доглядом, дієтою та спокоєм неовової системи звести до мінімуму загострення тільки.

По догляду - призначив лікувальні Тарлік/Альгопікс ( зараз тестую ще Деркос по рекомендаціям порадниць), а на постійну основу - з ph5 шампунь, я беру топі крем.

Але, якщо їсти бруд, пити каву-алкоголь і нервувати, то все одно є загострення.
Пасхальний тролік• 28 февраля 2025
Ответ дляКапитанша
Гормоны же
Мені виписував дерматолог, періодично я використовую спреї, нічого такого з побочок немає, це не ті гормони, через які потрібно хвилюватися.
Пасхальний тролік• 28 февраля 2025
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Откуда же у меня себорея?
Дієта не впливає на прищі, себорею , я це спробувала на собі , потрібно просто підібрати лікування ,
НашлаПерепискуМужа• 28 февраля 2025
Иногда мне удается загонять себорею в ремиссию.
Последняя ремиссия длилась 4 месяца.
Но только стоит стрессануть- в секунду рецидив.
НашлаПерепискуМужа• 28 февраля 2025
Ответ дляБабка-ежика

Деркоз - не подходит.. У него другая функция.
НашлаПерепискуМужа• 28 февраля 2025
могу поделить тем, что мне помогает..
НашлаПерепискуМужа• 28 февраля 2025