Все знаю від і до• 19 марта в 22:49
Який напрям є більш переспективним - маркетинг чи data аналітика?
МастерЮля• 19 марта в 22:52
Там купа напрямів, що саме цікавить? Заходьте на апворк і дивіться, що актуально, де багато пропозицій по роботі? Якими інструментами працюєте?
Паспортний стіл• 19 марта в 22:54
Аналитика .
Вообще главный плюс аналитики, что тебя не е@@@т за продажи и не ставят на них план
Бідося• 19 марта в 22:57
Написали , что ИИ в течении нескольких лет заменит 90% специалистов ІТ
Все знаю від і до
• 19 марта в 22:58
Ответ дляSo_so
Мне кажется это зависит от способностей. Если в маркетинге могут себя найти разные люди, то для анализа данных важны определенные качества.
Отталкивайтесь для понимания что Ваше от вакансий.
Які якості важливі для аналітики, наприклад? Які для маркетингу?
Аль де Барановна• 19 марта в 23:47
Ответ дляБідося
Подозреваю, что эту новость сам ИИ и сгенерировал)
тогда чего уж там, 99%
МастерЮля• 20 марта в 00:07
Аналітика важлива так само як і маркетинг. По аналітиці є оплата у top rated фрілансера150 дол/год, перспективно, вміння опрацьовувати данні, збирати їх. По маркетингу теж цікаво- без цього не продати товар. Починайте в порівняння та аналіз, що зараз актуально і який попит. Пробуйте інструменти, з якими працюють, і тоді зрозумієте що ваше.
МастерЮля• 20 марта в 00:13
По аналітиці інструменти power bi. Ще є напрямок data visualization, data engineering.
В маркетингу є имейл маркетинг, воронки, автоматизація процесів маркетингу, інтеграції,crm тощо
Все знаю від і до
• 20 марта в 01:36
Ответ дляМастерЮля
Що актуальніше в плані ші? Яка сфера ´виживе´.Питала чат gpt, він писав, що аналітика, але я майже не бачу позиції з нуля.
АсобеннАя• 20 марта в 02:07
Количество вакансий сейчас вообще не показатель. На таких сайтах как ворк и работа юа - половина завуалирована (под видом фоп или непонятных аля компаний, сайты указывают несуществующие, многие с заполнением форм- сбор лидов, или военный рекрутинг). То, с чем столкнулась, 2 мес в активном поиске, а воз и ныне там...
Ума Палата• 20 марта в 08:28
Ответ дляВсе знаю від і до
Аналітичне/математичне/системне мислення. детальність на рівні атома.
Ума Палата• 20 марта в 08:32
Ответ дляВсе знаю від і до
Аналітиком не стають з нуля. Спочатку треба десь бути галузевим спеціалістом з досвідом. Потім добирати сучасні інструменти для аналітики.