ФайнаДніпрянкаа• 20 марта в 01:12

Як одягаються ваші підлітки?

В якому стилі? Оверсайз не оверсайз?
@dres Odessa• 20 марта в 01:14
Что купила, то и носит . 15 лет, мальчик.
Басина• 20 марта в 01:16
Щось середнє: і не овер, і не слім
kanni• 20 марта в 01:17
Дочь из крайности в крайность; то бомжстайл - оверсайз и заношенные свитера из секонда, то вся в черном и цепях аля гранж, то просто мини и секси-шмекси
Басина• 20 марта в 01:18
Ответ для@dres Odessa
Мій в 15 вже перебирає... футболки без малюнків і надписів, куртки без кишень на грудях, худі тільки з капюшонами, кроси не на білій підошві... і в усіх магазинах все ’хєрня’)))
tosja_80• 20 марта в 01:48
Старший сын - классика, младший - спорт. Но все должно быть однотон, без рисунков и темное. И да - наличие миллионов карманов
.Апельсинка.• 20 марта в 06:47
Ответ дляБасина
Моя така в 12. + Не дай бог облягаюче. Штани лише широкі знизу або повністю. Чим їм футболки з підписами не вгодили 🤷
Ollka• 20 марта в 06:55
Донці поки 11, але підліток підлітком.
Струнка дівчина. Носити штани типу палаццо, навіть спортивні.
Худі, в основному оверсайз. Єдине що радує - хоч не лише чорне, як подружки.
Взуття - лише кросівки. Купили три пари.
Ось як раз на весну купували одяг - двоє штанів широких, худі, один єдиний светрик не оверсайз і більш дівчачий, типу топа.
Восени купила собі спідницю коротку, блузку з котами і гетри. Але все нове так і лежить.

В класі єдині двоє дівчат вдягаються інакше. Одній мама сама купує і там більш ’радянський’ стиль - сукні, спідниці до коліна. Бідна родина.
І ще одна в стилі аніме - реально любить аніме.
CatyK• 20 марта в 07:12
Дочке скоро 14, ненавидит и оверсайз, и в обтяжку. У неё вся одежда обычной посадки, кэжуал. Вкус хороший, в выбранной одежде смотрится органично. На удивление летом любит носить платья.
Lena24101987• 20 марта в 07:55
Болюча тема))))
Сьогодні з силою стягнула худі, що вже смерділо до сліз ((((
Все оверсайз, єдине, що хоч не чорного кольору!!!
Волосся довге, розратлане, але хоч мите)
А так гарно вдягалася в дитинстві: плаття, юбки в т.д.
12 років дівчинці
Николь1986• 20 марта в 08:11
Все вещи черные или белые, включая и обувь. Худи, спортивки, джинсы вообще нет. Вид аккуратный, не оверсайз, все по размеру. Не воняет, я стираю. Да и сам мальчик аккуратный.
Gleva• 20 марта в 10:32
Ответ дляCatyK
Моя така сама. Навіть зараз в школу вдягає спідницю. Щоправда влітку вже меншще вдягає сукні та спідниці. Але все літо ходить в босоніжках, а не в кросах, як більшість підлітків
CatyK• 20 марта в 10:36
Ответ дляGleva
Моя тоже в босоножках)