Плету корзинки• 20 марта в 07:42

Тривожні , депресивні люди , як ви живете і тримаєтесь ?

ПолБатона• 20 марта в 07:43
Вони всі на гідазепамі
Ух яка ж Я• 20 марта в 07:45
Погано. Ні на чому
автор Плету корзинки • 20 марта в 07:47
Ответ дляПолБатона
Вони всі на гідазепамі
Ви його постійно приймаєте ?
Научительница• 20 марта в 07:48
Зрозуміла що моя тривога нічого не змінить і перестала ТАК тривожитися. Напевно ше й втомилася тривожитися.
Як хтось сказав. Ти зможеш вплинути на ситуацію? Якщо так то навіщо тривожитися. Якщо ні то тривожитися теж нема сенсу.
Ms. Dolly• 20 марта в 07:48
Ответ дляПолБатона
Вони всі на гідазепамі
Вот-вот. Уже на АД. Иногда гидозепам +. Уже не вывожу((
автор Плету корзинки • 20 марта в 07:48
Ответ дляMs. Dolly
Стало краще ?
Кому там слова не давали• 20 марта в 07:49
Я просто змирилася
автор Плету корзинки • 20 марта в 07:49
Ответ дляКому там слова не давали
Я просто змирилася
Змирились і можете нормально існувати ?
Сніжок Сніжанівна• 20 марта в 07:50
Іпохондрична тривожність. Була на АД. Потім на травах. Зараз справляюся самостійно.
Кому там слова не давали• 20 марта в 07:51
Ответ дляПлету корзинки
Змирились і можете нормально існувати ?
Існувати можу. Щось робити на автоматі можу. Не більше
Пасхальний тролік• 20 марта в 07:51
Спорт, таблетки, прогулки, медитации.
Но иногда все равно накрывает
Ух яка ж Я• 20 марта в 07:56
Ответ дляКому там слова не давали
Так само
Кукарачка• 20 марта в 07:56
Работаю много, и финансово, и в том числе над собой, чтоб видеть результат который радует и даёт силы, так получается замкнутый позитивный цикл , за него и держусь. Строю красивые планы, это насыщает в моменте, а как будет в реальности то уже потом посмотрим))
Вимагаю спілкування• 20 марта в 07:58
Сколько могла, держалась. Режим дня, нормальное питание, спорт, самодисциплина. Классическое ’делай, что должно и будь что будет’. Когда поняла, что все равно уже не справляюсь, пошла к врачу. Сейчас пью таблетки, и полегче стало.
ХаДиДиШь• 20 марта в 07:59
Тяжко. Не принимаю ничего
Уси Пуси• 20 марта в 07:59
Ответ дляНаучительница
То ви не про ту тривогу кажете. Я доволі спокійна людина вдень, в мене немає зайвих хвилювань. Але в нічний час все змінюється. На приклад сьогодні я прокинулась о пʼятій, сходила в туалет і годину не могла заснути через внутрішню напругу. Це не конкретне хвилювання через щось, це загальний стан. Потім десь близько шостої заснула і далі о сьомій будильник. Все, я не виспалась
І це при тому, що я вже 2 роки як приймаю Лірику на ніч
ПолБатона• 20 марта в 08:00
Ответ дляПлету корзинки
Ви його постійно приймаєте ?
Я на таке більше ніколи не піду.
Уси Пуси• 20 марта в 08:00
Ответ дляПасхальний тролік
Спорт, таблетки, прогулки, медитации.
Но иногда все равно накрывает
Точнісінько як у мене. Накриває зазвичай після вибухів або поганих новин
ПолБатона• 20 марта в 08:01
Ответ дляMs. Dolly
І що тривожністю можете змінити ситуацію? Тільки шкодите собі. Ситуація не міе а Ви себе травите
А я нівроку• 20 марта в 08:02
Ответ дляУси Пуси
А магний?
Муууумие• 20 марта в 08:03
Ответ дляПолБатона
Вони всі на гідазепамі
Та ну. Минимум бромазепам берет.
Уси Пуси• 20 марта в 08:04
Ответ дляА я нівроку
А магний?
А що магній? Періодично приймаю, доволі тривалими курсами, але чесно кажучи результату не бачу 🤷‍♀️ я його приймаю через посмикування мʼязів, від цього так, допомагає
автор Плету корзинки • 20 марта в 08:05
Трохи напишу про себе 🫣тривожна з дитинства, плаксива. Депресії змінили мене , це дуже виснажує. Зараз я маю фізичний біль по тілу, втратила нормальний сон, прості справи не під силу …
А я нівроку• 20 марта в 08:05
Ответ дляУси Пуси
Смотрите дозировку.
Нервы это магний и группа В.

Но можно разные снотворные
Научительница• 20 марта в 08:06
Ответ дляУси Пуси
Ні, ви не зрозуміли. Ше до війни тривожилася по дрібницях. А причин було багато, діти щось там незробили чи не так зробили, одяг треба купити дітям чи перебільшувала проблему ну шоб, звісно, попереджувати
Взагалі переживала по будь якому поводу, а можна було і треба на легке , на easy, по фану відноситися
З війною звісно, тривог додалося, зараз взагалі повиключала всі звуки шо б тривоги не будили, бо вже не вивожу, якось цілий тиждень не спала чи по 1-2 год. Тому зараз дуже слідкую за сном.
Уси Пуси• 20 марта в 08:06
Ответ дляА я нівроку
Смотрите дозировку.
Нервы это магний и группа В.

Но можно разные снотворные
Мені не потрібні снодійні. Якщо погано засинаю, то місяць пʼю мелатонін і все налагоджується. В мене проблема не заснути, а потом не прокидатись серед ночі або о 5 ранку
Уси Пуси• 20 марта в 08:08
Ответ дляНаучительница
Ні, то у вас не тривожність була, а підвищена відповідальність, вимогливість до себе. То зовсім інший стан, повірте, я знаю про що кажу. Я сама періекционістеа по життю і з цим можна працювати. З тривожністю ні. Там частково допомагає йога, медитація і на жаль ліки
Мой_ужин• 20 марта в 08:17
Тут сидять і виливають помиї в темах. Мабуть їм легше так
Даха-сваха• 20 марта в 08:23
Важко, тільки такі як я можуть мене зрозуміти. Завжди на зв´язку зі своїм психологом.На роботі відправили додатково до німецької психологині. Вже пів року ходжу. Вона помітила, що я дихаю через раз/два. Це теж впливає на концентрацію і тремор. Тепер дихаю за годинником🙃
Ще забула додати, по суточному аналізу в мене кортизол зашкалює. Тобто, дуже високий зранку і не падає до ночі ( 4 порції) Нутріцитолог призначила низку бадів, можу фото додати
Клептоманка• 20 марта в 08:24
У мене ПТСР, тривожні думки та реакція на тригери - це наче насіння якихось чортових колючок, коли впадуть на підходящий грунт, то проростуть та нароблять чимало неприємностей. Слідкую дуже за своїм ’грунтом’ - банальний недосип для мене стає критичним, тому тримаюсь розпорядку дня, приймаю мелатонін, апетит у мене не дуже - з їжі можу не добрати все необхідне - тому ще Омега 3, магній з В6, вітамін С пью.
Трав´яні збори заспокійливі, трав´яні чаї - від чорного чаю відмовилася, від кави ніколи не зможу бо то моя любов, але споживання кофеїну таки треба знижувати - у чаї його теж чимало, а він здатен підвищувати тривожність. Дуже слідкую за порядком у домі - не знаю кому як, але на мене бруд і коли все валяется як попало, наводить депресію, безлад у хаті - безлад у голові, то про мене. Багато ходжу пішки, хоч якась активність, бо поновити свій домашній спорт поки не можу.
Уникаю - неприємних людей, неприємного контенту (не завжди успішно, кляті рілзи стрічкою, певно не буду їх взагалі дивитися), обговорень свого стану з тими, хто ніфіга не розуміє, як то - втрачати контроль за своїми думками та емоціями, і не знають які ті моменти, коли твій розлад стає сильнішим за тебе - бо від їхніх ’просто не думай про це’ або ’ тобі треба було повністю подивитис то твоє тригерне відео, та пропустити відчуття крізь себе’ - тільки огидно. Особливо з другого, теж мені психолог недороблений. Що не відміняє необхідність розповідати про свій стан єдиній близькій людині, чоловікові - бо як буду робити вигляд що все добре, спіймаю дереалізацію.
Призначали атаракс - але мене від нього так прибивало, що покинула пити цю гидоту. Як буде зовсім фігово, піду просити рецепт на гідазепам, але взагалі мені ті сильні засоби щось не йдуть, не терплю оту овочевість, що виникає від них.