Гореотума• 20 марта в 15:46
Чи чутно сусідів знизу, бо зверху дуже чутно, що є)
З рубрики, не жила в квартирах до цього часу). Цікаво, чи чутно сусідів знизу, здається, що тихо, шум лише згори. Так квартири влаштовані?)
Міс Всесвіт• 20 марта в 15:52
Таких як на скріні чути, адекватних - ні
Навіть в панельці і бюджетній новобудові не шумних сусідів знизу чути не було
Червона калина• 20 марта в 15:54
Слышны музыка, разговоры, телевизор. Сверху, снизу, с боковых квартир. Сверху еще + топот
Идууу--уууу блин• 20 марта в 16:00
В панельках слышно отовсюду на пару этажей вниз и вверх. Как дети плачут, бегают, орут, катаются на самокатах, великах, играют в мяч, как ленивые возят по ламинату стулья/табуретки, слышно собачий лай и визг, как ночью ходят в туалет, как вибрирует телефон, как работает вытяжка, играет музыка, стирает стиралка, ругаются взрослые - можно перечислять бесконечно.
ВЫВсеВрете• 20 марта в 16:01
Добре чутно знизу,у мене такі,я все чую,і розмови,і телевізор.Зараз тікаю на ночівлю до батьків,там цегляний будинок,трикімнатна квартира,в якійсь кімнаті точно буде спокійно.А в своїй 1-кімнатній панельці мене починає трусити,коли треба спати лягати,тому тільки в берушах там можна спати.
Гага Газу• 20 марта в 16:06
Ответ дляМіс Всесвіт
Кози((
Вмію заміряти найкраще• 20 марта в 16:08
От дома зависит. Там, где сейчас живу, слышно только иногда ребёнка сверху, когда особенно резвится или громко плачет. Больше никого не слышу.
До того снимала жилье - мне кажется, я этажа на три в любую сторону все слышала. Постоянный шумовой фон был. Чужие телефонные разговоры, кашель, то, как кто-то смыл воду, телевизор...