Міні-бікіні• 20 марта в 16:08

Ким хочуть бути ваші 11 - класники? Куди плануюють вступати?

Вітаю. Питання мамам майбутніх абітурієнтів.
У мене донька через 2 місяці закінчує 11 клас, але ще ніяк не може вирішити ким вона себе бачить в майбутньому, яку професію хоче опанувати, куди буде вступати. Зараз активно готується до здачі НМТ, четвертим предметом вибрала англійську мову, але не може визначитися, куди буде вступати, ким бути. Я не хочу їй нав´язувати свою думку, щоб потім не говорила, що це я її змусила вступити туди, куди вона не хоче. Але бачу, що вона саме зовсім не знає, що їй робити. Вона не чіткий гуманітарій, і не чіткий технар. В неї гарні здібності і до математики і гарно з мовами, іноземні даються легко. Гарно вчиться, відмінниця, але не знає, чого хоче((( Мами 11-класників, куди планують вступати ваші діти, ким хочуть бути?
САМ_ТАКОЙ• 20 марта в 16:23
Ответ дляДиви яка я пава!
100%. Вчитель від вчителя також відрізняється
малий взагалі хоче працювати з дітьми, йому це подобається ) Діти до нього тягнуться, він з ними легко знаходить спільну мову + історія то його фетиш, пунктик на якому трохи здвинутий )
САМ_ТАКОЙ• 20 марта в 16:24
Ответ дляТантрический кекс
Мабуть тим, що професія вчителя асоціюється з малою зарплатнею і купою нервів. А пед з роботою вчителя.
то я ж і кажу що в нас люди думають як конячки в шорах - йду туди і бачу лише те, що мені дозволили бачити
Вірю, я повірив• 20 марта в 16:30
Моя хоче в Шевченко на кібербезпеку
автор Міні-бікіні • 20 марта в 16:33
Ответ дляВірю, я повірив
Моя хоче в Шевченко на кібербезпеку
чудовий вибір, як оцінюєте свої сили? на бюджет чи контракт?
Пешеходик• 20 марта в 16:39
Митна справа або логістика міжнародна
Пешеходик• 20 марта в 16:40
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
У мого теж історія - то коньок)

Але обрав митну справу і міжнародну логістику
Ще є час визначитися
Рубаю олівлє• 20 марта в 16:43
Мы в США и если честно куда поступит и куда денег хватит .а то желание это одно ,а возможность другое
Вірю, я повірив• 20 марта в 16:50
Ответ дляМіні-бікіні
Хочемо на бюджет, а там вже як вийде. Контракт теж розглядаємо.
автор Міні-бікіні • 20 марта в 16:52
Ответ дляПешеходик
Митна справа або логістика міжнародна
ось саме це я їй і рекомендую, правда ще ВУЗи не розглядала, не порадите, в який краще на цю спеціальність? Бачила тільки в Харкові, але Харків ще не дуже безпечно
Пешеходик• 20 марта в 16:54
Ответ дляМіні-бікіні
Ми інфрастуктури транспорту розглядаємо
Де вчився Кирпа
Міністр транспорту )

Мітимо туди ж на працю )
Мизимец• 20 марта в 17:12
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
в нас в родині теж дуже багато хто закінчив педінститут. І багато хто працює по спеціальності, і в суміжних спеціальностях. Це ж не значить що ви одна - і на вас потрібно рівнятися )
На меня ровняться не нужно, только жалко смотреть на учителей, которые не могут себе позволить нормально жить
ШанельКуКу• 20 марта в 17:32
У меня крестница будет поступать. Я бы рассматривала специальность с возможностью работать в международной компании. Например, бизнес анализ, это сейчас очень востребовано и перспективно, или та же экономика или экология, это тоже перспективно сейчас, плюс конечно иностранный, а лучше 2. Кибербезопасность хорошо, если ваша потянет, моя вряд ли потянет. Можно и пед.институт, как вариант, в том же Гринченко есть интересные специальности, и не обязательно в школе работать потом. Я после Драгоманова работаю в иностранной компании, сфера риск менеджмент, работаю уже 17 лет. Главное идти работать уже на 2-3 курсе, пусть почти бесплатно и стажером, но важно получить практический опыт и определиться со сферой работы. Мои однокурсники работают в HR, тоже неплохо, это и поиск кадров, и обучение, сейчас во многих компаниях есть HR бизнес партнеры, хорошая должность, преподают в университетах, работают в финансовых, маркетинговых компаниях. Филологическое образование это тоже ок, оно как бы базовое, общее, как менеджмент или маркетинг, с ним можно в разных компаниях и в разных сферах работать.
Пукимончиг• 20 марта в 17:34
Ответ дляМіні-бікіні
В Харькове никто очно не учится
Вапщета• 20 марта в 18:04
Моя донька теж цього року обрала четвертим нмт англійську. Орієнтується на комп´ютерні науки, а там більший коефіціент дає фізика. Але вже як буде. Очікую, що здасть всі нмт добре, вище 180-190. До контракту готові. Вступатиме в Україні - Київ, Львів. До війни ми б розглядали Харків, але не за нинішніх умов.
ТаПрямТам• 20 марта в 18:24
Ответ дляМизимец
Не институт не угодил, а будущее после пединститута. Переучивалась потом, работаю не по профессии.
На кого переучились, если не секрет?
Мизимец• 20 марта в 19:01
Ответ дляТаПрямТам
На кого переучились, если не секрет?
Переучивалась в КНЕУ факультет финансы и кредит.
Пффф 100%• 20 марта в 19:21
Наш готується у військовий інститут, розглядає кілька напрямків, кібербезпеку, БПЛА, ще не визначився остаточно
hrystia• 20 марта в 21:46
Ответ дляМама фіфті цента
Дизайнер одягу, вступатиме закордоном, хлопець
А куди? В мене син теж хотів би. Але, кажуть, там великий конкурс на цю спеціальність. І портфоліо треба підготувати.
Анчо Ус• 21 марта в 19:07
Ответ дляМіні-бікіні
раніше вона планувала вступати на іняз, а зараз як відрізало
Спробуйте прикладну лінгвістику - трохи комп, трохи мова
Любимка-анонимка• 24 марта в 12:49
Я б порадила придивиться до спеціальності маркетолога, доволі цікаво і не нудно, англійська не буде лишньою
Чарівне зіллячко• 27 марта в 04:26
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
в педінститут, історичний факультет. Хоче бути вчителем історії - хлопець
Прямо как про моего....тоже хочет быть учителем истории, но я говорю,что зарплаты маленькие
Чарівне зіллячко• 27 марта в 04:28
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Морська шкода в планах
Хлопець :)
Куда именно?
Чарівне зіллячко• 27 марта в 04:29
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
тим більше що дитина вже три роки налаштована тільки в пед, і тільки викладати історію. Просто в нас декотрі (багато хто) думає, що історик - це не тільки школа в майбутньому, а реально гарний, толковий історик - то багато де може працювати )
Можно подробнее...впервые услышала,что можно куда-то устроиться кроме школы
Чарівне зіллячко• 27 марта в 04:32
Ответ дляПешеходик
У мого теж історія - то коньок)

Ще є час визначитися
Куди саме буде вступати?
Пешеходик• 27 марта в 08:22
Ответ дляЧарівне зіллячко
Куди саме буде вступати?
Прийняли рішення виїжджати за кордон
Нажаль
Все міняється стрімко
До Варшави буде поступати
Логістика
САМ_ТАКОЙ• 27 марта в 09:20
Ответ дляЧарівне зіллячко
заклади освіти (школа, коледж, університет)
науково-дослідні установи
архівні, музейні, бібліотечні установи
відділи органів місцевого самоврядування та центральної влади
інституції охорони та промоції пам´яток історії
історичний туризм
єкскурсовод
деякі фонди
це з основного, ще не будем забувать про репетиторів))