Міні-бікіні• 20 марта в 16:08
Ким хочуть бути ваші 11 - класники? Куди плануюють вступати?
Вітаю. Питання мамам майбутніх абітурієнтів.
У мене донька через 2 місяці закінчує 11 клас, але ще ніяк не може вирішити ким вона себе бачить в майбутньому, яку професію хоче опанувати, куди буде вступати. Зараз активно готується до здачі НМТ, четвертим предметом вибрала англійську мову, але не може визначитися, куди буде вступати, ким бути. Я не хочу їй нав´язувати свою думку, щоб потім не говорила, що це я її змусила вступити туди, куди вона не хоче. Але бачу, що вона саме зовсім не знає, що їй робити. Вона не чіткий гуманітарій, і не чіткий технар. В неї гарні здібності і до математики і гарно з мовами, іноземні даються легко. Гарно вчиться, відмінниця, але не знає, чого хоче((( Мами 11-класників, куди планують вступати ваші діти, ким хочуть бути?
САМ_ТАКОЙ• 20 марта в 16:23
Ответ дляДиви яка я пава!
100%. Вчитель від вчителя також відрізняється
малий взагалі хоче працювати з дітьми, йому це подобається ) Діти до нього тягнуться, він з ними легко знаходить спільну мову + історія то його фетиш, пунктик на якому трохи здвинутий )
САМ_ТАКОЙ• 20 марта в 16:24
Ответ дляТантрический кекс
Мабуть тим, що професія вчителя асоціюється з малою зарплатнею і купою нервів. А пед з роботою вчителя.
то я ж і кажу що в нас люди думають як конячки в шорах - йду туди і бачу лише те, що мені дозволили бачити
Міні-бікіні
• 20 марта в 16:33
Ответ дляВірю, я повірив
Моя хоче в Шевченко на кібербезпеку
чудовий вибір, як оцінюєте свої сили? на бюджет чи контракт?
Пешеходик• 20 марта в 16:40
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
У мого теж історія - то коньок)
Але обрав митну справу і міжнародну логістику
Ще є час визначитися
Рубаю олівлє• 20 марта в 16:43
Мы в США и если честно куда поступит и куда денег хватит .а то желание это одно ,а возможность другое
Вірю, я повірив• 20 марта в 16:50
Ответ дляМіні-бікіні
Хочемо на бюджет, а там вже як вийде. Контракт теж розглядаємо.
Міні-бікіні
• 20 марта в 16:52
Ответ дляПешеходик
Митна справа або логістика міжнародна
ось саме це я їй і рекомендую, правда ще ВУЗи не розглядала, не порадите, в який краще на цю спеціальність? Бачила тільки в Харкові, але Харків ще не дуже безпечно
Пешеходик• 20 марта в 16:54
Ответ дляМіні-бікіні
Ми інфрастуктури транспорту розглядаємо
Де вчився Кирпа
Міністр транспорту )
Мітимо туди ж на працю )
Де вчився Кирпа
Міністр транспорту )
Мітимо туди ж на працю )
Мизимец• 20 марта в 17:12
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
в нас в родині теж дуже багато хто закінчив педінститут. І багато хто працює по спеціальності, і в суміжних спеціальностях. Це ж не значить що ви одна - і на вас потрібно рівнятися )
На меня ровняться не нужно, только жалко смотреть на учителей, которые не могут себе позволить нормально жить
ШанельКуКу• 20 марта в 17:32
У меня крестница будет поступать. Я бы рассматривала специальность с возможностью работать в международной компании. Например, бизнес анализ, это сейчас очень востребовано и перспективно, или та же экономика или экология, это тоже перспективно сейчас, плюс конечно иностранный, а лучше 2. Кибербезопасность хорошо, если ваша потянет, моя вряд ли потянет. Можно и пед.институт, как вариант, в том же Гринченко есть интересные специальности, и не обязательно в школе работать потом. Я после Драгоманова работаю в иностранной компании, сфера риск менеджмент, работаю уже 17 лет. Главное идти работать уже на 2-3 курсе, пусть почти бесплатно и стажером, но важно получить практический опыт и определиться со сферой работы. Мои однокурсники работают в HR, тоже неплохо, это и поиск кадров, и обучение, сейчас во многих компаниях есть HR бизнес партнеры, хорошая должность, преподают в университетах, работают в финансовых, маркетинговых компаниях. Филологическое образование это тоже ок, оно как бы базовое, общее, как менеджмент или маркетинг, с ним можно в разных компаниях и в разных сферах работать.
Пукимончиг• 20 марта в 17:34
Ответ дляМіні-бікіні
В Харькове никто очно не учится
Вапщета• 20 марта в 18:04
Моя донька теж цього року обрала четвертим нмт англійську. Орієнтується на комп´ютерні науки, а там більший коефіціент дає фізика. Але вже як буде. Очікую, що здасть всі нмт добре, вище 180-190. До контракту готові. Вступатиме в Україні - Київ, Львів. До війни ми б розглядали Харків, але не за нинішніх умов.
ТаПрямТам• 20 марта в 18:24
Ответ дляМизимец
Не институт не угодил, а будущее после пединститута. Переучивалась потом, работаю не по профессии.
На кого переучились, если не секрет?
Мизимец• 20 марта в 19:01
Ответ дляТаПрямТам
На кого переучились, если не секрет?
Переучивалась в КНЕУ факультет финансы и кредит.
Пффф 100%• 20 марта в 19:21
Наш готується у військовий інститут, розглядає кілька напрямків, кібербезпеку, БПЛА, ще не визначився остаточно
Анчо Ус• 21 марта в 19:07
Ответ дляМіні-бікіні
раніше вона планувала вступати на іняз, а зараз як відрізало
Спробуйте прикладну лінгвістику - трохи комп, трохи мова
Любимка-анонимка• 24 марта в 12:49
Я б порадила придивиться до спеціальності маркетолога, доволі цікаво і не нудно, англійська не буде лишньою
Чарівне зіллячко• 27 марта в 04:26
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
в педінститут, історичний факультет. Хоче бути вчителем історії - хлопець
Прямо как про моего....тоже хочет быть учителем истории, но я говорю,что зарплаты маленькие
Чарівне зіллячко• 27 марта в 04:28
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Морська шкода в планах
Хлопець :)
Куда именно?
Чарівне зіллячко• 27 марта в 04:29
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
тим більше що дитина вже три роки налаштована тільки в пед, і тільки викладати історію. Просто в нас декотрі (багато хто) думає, що історик - це не тільки школа в майбутньому, а реально гарний, толковий історик - то багато де може працювати )
Можно подробнее...впервые услышала,что можно куда-то устроиться кроме школы
Чарівне зіллячко• 27 марта в 04:32
Ответ дляПешеходик
У мого теж історія - то коньок)
Ще є час визначитися
Куди саме буде вступати?
Пешеходик• 27 марта в 08:22
Ответ дляЧарівне зіллячко
Куди саме буде вступати?
Прийняли рішення виїжджати за кордон
Нажаль
Все міняється стрімко
До Варшави буде поступати
Логістика
Нажаль
Все міняється стрімко
До Варшави буде поступати
Логістика
САМ_ТАКОЙ• 27 марта в 09:20
Ответ дляЧарівне зіллячко
заклади освіти (школа, коледж, університет)
науково-дослідні установи
архівні, музейні, бібліотечні установи
відділи органів місцевого самоврядування та центральної влади
інституції охорони та промоції пам´яток історії
історичний туризм
єкскурсовод
деякі фонди
це з основного, ще не будем забувать про репетиторів))
науково-дослідні установи
архівні, музейні, бібліотечні установи
історичний туризм
єкскурсовод
деякі фонди