Ширли-Мырли• 20 марта в 19:27

На авто до Німеччини через Польщу

Вітаю!хто їхав на авто до Німеччини)
Перший раз.через який ПП? Який краще?Знаю відслідковують черги через ТГ
Планую що доїду до Польщі,але не факт
Де зупинитись Україна ближче до кордону?
Порадьте де зупинитись у Польщі на 1 ніч відпочити?
Везу на подарунок генеральське сало)1,5кг порадили нарізати шматками і казати моє,пропустять?вино пляшка і 10 пачок сигарет -мої ,палю
Купила зелену карту,туристичну страховку,є аптечка )що ще?
На які моменти звернути увагу?
Завчасно 🙏
Люблю пиво• 20 марта в 19:30
Сало не пропустят
Советничаю тут• 20 марта в 19:30
Еду нельзя в Польшу, даже «для себя».
Смешнюча• 20 марта в 19:30
З салом ну дуже ризикуєте.
Як побачать ваших цигарки - і так будуть прискіпливіше дивитися. А сало - це капець. Поляки заставляють бутерброди з салом та котлетами викидать. А у вас півтори кг.....
Seehund• 20 марта в 19:30
Сало нельзя выкинут, пачка сигарет одна на человека.
Творог для розжига• 20 марта в 19:31
Оставьте сало дома. Не задерживайте очередь. Будет Вам что слушать, а сало всё равно на границе в мусорку пойдёт.
Люблю пиво• 20 марта в 19:31
Ответ дляSeehund
Блок, а не пачка
Творог для розжига• 20 марта в 19:32
Ответ дляЛюблю пиво
Блок, а не пачка
Наш блок в мусорку ушёл.
Варена цибуля• 20 марта в 19:33
Сало пхайте чоловіку в труси і пропустять
Та і перевози то сало ящиками перевозять
Пешеходик• 20 марта в 19:34
10 пачек сигарет,это надо чтобы ехали пятеро взрослых.2 пачки на персону можно.
Аноним ФЕЯ• 20 марта в 19:35
Ответ дляЛюблю пиво
Блок, а не пачка
Дві пачки на людину можна , тобто 40 сигарет. Блок - заборонено
Люблю пиво• 20 марта в 19:35
Ответ дляАноним ФЕЯ
Может быть, раньше можно было блок
Смешнюча• 20 марта в 19:37
Я зазвичай їду в Берлін через Щецин. Тому мені зручно перетинати через Устілуг-Зосін.
На території України не ночую. Зранку виїжджаю з Києва. Даже якщо 4-6 годин перетинаю кордон (коли великі черги), то все одно встигаю доїхати до Любліна. Там і ночую.
Миловидна леді• 20 марта в 19:38
Звідки їдете?
Який ПП - залежно від поточної ситуації, я якось більше через Раву Руську їжджу, більш організовано і менше бидляцтва від наших.
Зупинитись переночувати - вибір величезний, починаючи від Львова і закінчуючи околицею прикордонних пунктів. В Польщі аналогічно, мотелів багато, конкретно який не підкажу, бо їду без зупинок-ночівель.
Сигарети - 20 штук цигарок, а не пачок)))) сало - тим більше, вино - без проблем. Але в цьому випадку - виключно людський фактор і настрій польських: можуть пропустити, а можуть і завернути назад за 2 пачки сигарет (особистий випадок).
Зелена карта обов’язково і врахуйте зміни: вона повинна бути мінімум 24 години до перетину кордону активована. Ваша страхівка в першу чергу для Вас важлива, так само і аптечка, і жилет, і знак аварійної зупинки, бо в дорозі всяке може бути. В мене ні разу про них не питали.
Хороша навігація повинна бути в наявності, крім того, врахуйте, що є платні ділянки доріг. Або задавати маршрут в обхід них
Миловидна леді• 20 марта в 19:39
Ответ дляЛюблю пиво
Блок, а не пачка
Який блок?
Миловидна леді• 20 марта в 19:39
Ответ дляВарена цибуля
Перевози їздять регулярно і мають свої канали
Міс Всесвіт• 20 марта в 19:40
То прикол такий???? Сало не можна, сигарети- 2 пачки на людину дорослу. За сало взагалі відчуття, що ви вирішили прикальнутись. Різати не варто, всерівно в мусор, шкода, таке смачне сало. Особливо Польща… Румунія, Молдова- так, але аж ніяк не Польща
автор Ширли-Мырли • 20 марта в 19:45
Ответ дляСмешнюча
Люблин де саме ?порадьте?) дякую
автор Ширли-Мырли • 20 марта в 19:46
Ответ дляВарена цибуля
Сама іду🥰
годовасик• 20 марта в 19:49
Ответ дляЛюблю пиво
Может быть, раньше можно было блок
Коли раніше,ніколи не можна було,їзжу з 2015 року
Seehund• 20 марта в 19:51
Ответ дляШирли-Мырли
Сама іду🥰
Мои родители когда возили продавать в 90-е времена мясо и колбасу через границу, вспарывали заднее сиденье москвича, вырезали кусок поролона и туда прятали.
Маю сечі• 20 марта в 19:51
Автор, а вы точно готовы к самостоятельному автопутешествию в Германию через Польшу? Кому вы будете задавать вопросы, если они возникнут уже в пути? А гостиницу как будете бронировать? А что будете говорить польскому пограничнику и таможеннику, показывая нарезанное сало и блок сигарет? А на заправках кто вам будет помогать советом?
КондуктЕр тролейбуса• 20 марта в 19:54
Сало викинути, не пропустять, а от цигарки я стараюсь у внутрішні кишені класти, пару пачок у валізу, і пару у рюкзак малий, вони особисті речі рідко потрощать. З приводу ПП, вчора Устилуг за 20 хвилин пройшла, на Краковці сьогодні знайомі 4 години стояли, як повезе.
автор Ширли-Мырли • 20 марта в 20:04
Ответ дляМиловидна леді
Звідки їдете?
Дякую!Рава Руська зафіксувала)
на запит від наших,що на подарунок почула-ооо генеральське,нічо більше не треба)))завернуть в сенсі просто викинуть?і ще взяла цукерки вечірній Київ коробку
Ви їдете без ночівель ,до Німеччини?
За навігацію знаю,є !платні ділянки ,то просто сплачую карткою?
автор Ширли-Мырли • 20 марта в 20:13
Ответ дляМаю сечі
Так готова)іншого шляху не маю!хочу побачити рідних)викину сало,так шкода буде
Сьогодні купила на Лукʼянівському ринку смачнющееее
Сигарети…ну теж викину ,якщо будуть прискіпуватись(а що на заправках? Яка проблема?бензин знаю який і картою розрахувалась
автор Ширли-Мырли • 20 марта в 20:18
Ответ дляСмешнюча
Дякую)в Любліні бронюєте завчасно? Порадите де саме?просто перший раз )може на букінг бронювати?
Смешнюча• 20 марта в 20:50
Ответ дляШирли-Мырли
Люблин де саме ?порадьте?) дякую
Зазвичай зупиняюсь в B&B. Ціна до 250 зл. за одну людину в номері.
Бронюю на Букінгу зразу як перетну кордон.
В останній раз був аншлаг. Ніде не було вільних номерів. Знайшла готель Логос. Бідненько, але чисто. І є парковка. 170 злотих за номер.

Влітку 12 годин на кордоні простояла. В Люблені була о третій годині ночі. Вже і ночувати набуло сенсу. Зупинилася на стоянці автовокзалу. Почала до 7 ранку в машині та поїхала далі.
Миловидна леді• 20 марта в 20:53
Ответ дляШирли-Мырли
Дякую!Рава Руська зафіксувала)
Ви їдете без ночівель ,до Німеччини?
ні, я іжджу до Гданська, але мені до кордону 110 км, близько. можуть викинути, а можуть і завернути взагалі на українську сторону. Кажу ж, людський фактор, попаде якомусь шлея під хвіст, то можуть і на яму машину загнати. За цукерки ні разу не було претензій, хоча бувало і ящик-два везла. Я задаю в навігації ’уникати платних доріг’, бо не бачу сенсу платити, коли поруч теж хороша безплатна дорога.
Але іхала раз до Торуня по А1 по платній. Платити можете на брамі, а можна і онлайн
Миловидна леді• 20 марта в 20:55
Ответ дляШирли-Мырли
нема ніякої проблеми на заправках, не слухайте))))
Смешнюча• 20 марта в 20:56
Ответ дляМаю сечі
Не зрозуміла?
Що в цьому складного?
Я кожний квартал на тиждень сама в машині їзжу до Німеччини. Інколи когось для компанії беру. Але мені краще самій.
Хоча моя машина вже на підозрі у поляків стоїть. В останні рази на рентген направляють. Із за цього втрачаю мінімум 30 хвилин зайвих на кордоні.
автор Ширли-Мырли • 20 марта в 20:57
Ответ дляСмешнюча

🥰🇺🇦дякую!почула )зробила нотатку про b&b і логос .ще раз дякую!