Бутерброд и я• 20 марта в 21:12

Какой совет о воспитании оказался для вас наилучшим?

Ждушечка• 20 марта в 21:13
Ніяких порад не мала.Виховувала,як розум і серце підказувало.
Я тертий жук• 20 марта в 21:13
Дисциплина.
Непонятно• 20 марта в 21:14
Не виховуйте дитину, виховуйте себе. Щоб я не говорила, а робила вона як роблю це я.
Чорнобаївка• 20 марта в 21:15
Діти вас не слухають, вони на вас дивляться
Чорнобаївка• 20 марта в 21:15
А ще захищати дитину наче тигриця та завжди бути на її стороні
Це до речі було від психолога, скільки їй наставили) Ще шокую, можна забирати іграшки своєї дитини з рук чужої
66сезон666серия• 20 марта в 21:19
если бы дети смотря на родителей делали так же....
не было бы курящих детей у некурящих родителей
свиней у акурастистов
глупая нерабочая поговорка
Викачую яйцями• 20 марта в 21:19
1. Найкраще виховання це подавати приклад
2. Дитина це теж людина-розмовляй з нею.
Крем для арбуза• 20 марта в 21:21
Та не работает пример, не работает!!!
АБВГДэшница• 20 марта в 21:21
Працювала в школі, в садку, не слухала ніяких порад. Як серце підкаже. Сподіваюся, все вийшло добре.
Забула що?• 20 марта в 21:26
Мой собственный - не заморачиваться
66сезон666серия• 20 марта в 21:29
Ответ дляЧорнобаївка
смотрела все детство на убивающую мать на кухне
она хозяйка высшего разряда
но это отвернуло вообще меня от готовки
как тебе такое, илон?
Чорнобаївка• 20 марта в 21:32
Ответ для66сезон666серия
она хозяйка высшего разряда
но это отвернуло вообще меня от готовки
как тебе такое, илон?
Спрацювало таки, зробили свої висновки, це не про повторення за батьками, а про формування системи цінностей
66сезон666серия• 20 марта в 21:33
Ответ дляЧорнобаївка
что то по генам детям передается в любом случае
но при чем тут собственный пример, если я например, сделал ровно наоборот
Ждушечка• 20 марта в 21:37
Ответ дляЧорнобаївка
В чому тут цінність?Тут аналіз життя і свій вибір.Цінність це інше.
Бува і таке• 20 марта в 21:46
Убрать развиваешь + хороший педиатр
АБВГДэшница• 20 марта в 21:48
Ответ дляБува і таке
Убрать развиваешь + хороший педиатр
Що прибрати?
dahashutka19• 20 марта в 21:49
Если ваши дети не хотят спать - стакан коньяка.
Стакан коньяка и хрен с ними пусть не спят ))
Мамаша в бигудях• 20 марта в 21:51
Дивилася на знайому, як не треба робити у вихованні дітей.
Вона приходила з роботи о 20:15, не їла, не відпочивала, а зразу сідала робити з сином уроки. Без неї він навіть не сідав. Так було до старшоі школи точно, якщо не до 11 класу.
Потім вступив в університет за льготами. Кожну сесію вони платили. При тому вважають, що дали сину освіту.
Працювати він пішов ближче до 30 років.
Дуже гарний хлопець, порядний, відповідальний. Але невпевнений, непробивний.
Може ще третю?• 20 марта в 22:18
Не питати ні в кого порад
Любимка-анонимка• 20 марта в 22:45
Поставити себе на місце дитини. Або уявити, що ви дитина, а ваш чоловік - ви. І уявити чи хочете ставлення чоловіка до вас, як ви поводитесь з дитиною.
Щось змушуєте і т.д.

Наприклад, заставляю вийти з ноута і лягати спати. А сама тут сиджу. Чи хотіла б я, щоб чоловік забрав телефон і наказав спати? А як хотіла б?
Видна міленіалка• 21 марта в 00:14
Спит ребенок - спит мама. Желательно в полной темноте, без ночника.