Последний вагон• 20 марта в 21:48
Випила собі, та й думку гадаю
А колись спокій буде у нашому житті? Якісь одні проблеми. В знайомих, в мене.
Починається така фаза: та пішло все до біса! Нехай коїться воля Божа
Ангел-предохранитель• 20 марта в 21:50
Ответ дляПоследний вагон
Дуже морально змучилась від всього, маю багато проблем
А забейте на все, кроме своего здоровья
Последний вагон
• 20 марта в 21:50
Ответ дляПампушОК
покой нам только снится
І не кажіть( мало того що в країні капець так ще й в житті дурдом повний
Последний вагон
• 20 марта в 21:51
Ответ дляАнгел-предохранитель
А забейте на все, кроме своего здоровья
Я вже так. І думаю. Бо я вже невивалюю
Бабулька• 20 марта в 21:53
Ответ дляПоследний вагон
Що пили?
оксюморон• 20 марта в 21:54
У мене було таке декілька років поспіль, начебто нарешті розвиднюється. Тримайтеся, пам´ятайте,що це не назовсім і це закінчиться, ви з цього виберетеся!
І ви праві, що а пішло воно все до біса! Ви хоч зі шкіри вилізіть, а воно закінчиться саме тоді, коли має. Для чогось нам даються такі темні періоди.
Морковку дай• 20 марта в 21:55
Я и без выпила, мыслю также как и Вы автор 😔 дни и ночи как квесты, дальновидных планов не строю.
Дама-мадама• 20 марта в 21:57
Я жду нового кризиса. Когда снова будут глобальные проблемы. Как в 2008 в сша
Само_достаточная• 20 марта в 21:58
Ответ дляПоследний вагон
Давайте я вас обниму 🤗
З царем в голові• 20 марта в 22:01
Стою на 19 этаже и смотрю как сбивают шлюх...тоже устала морально, выпила бы но утром за руль...держимся.
Чижик Пижик• 20 марта в 22:05
Ответ дляСамо_достаточная
Давайте я вас обниму 🤗
От этих обниманий иинтернетныхни холодно ни жарко, зачем эта мода такое писать?
Само_достаточная• 20 марта в 22:06
Ответ дляЧижик Пижик
А чего вы такая злая ?
Само_достаточная• 20 марта в 22:06
Ответ дляЗ царем в голові
А какой город ?
Чижик Пижик• 20 марта в 22:08
Ответ дляСамо_достаточная
А чего вы такая злая ?
Я не злая, просто эти обнимания реально всем доср@ки
Само_достаточная• 20 марта в 22:08
Ответ дляЧижик Пижик
Неа . Злая . Мне нравится когда мне так пишут ,даже могу прослезиться
Метелик• 20 марта в 23:11
А я вирішила не пити алкоголь взагалі. Зі здоров´ям і так не дуже, то не хочеться себе ще добивати всякою отрутою. Ще намагаюся відмовитися від солодкого, але з цим складніше, бо маю сахарну залежність.
Летюча помилка• 20 марта в 23:28
Ответ дляМетелик
Я от солодкого не їм вже рік. Нудить навіть від маленької цукерки- відвикла. А от з алкоголем- ніяк не розпрощаюся
Летюча помилка• 20 марта в 23:32
Теж якась зневіра, паніка...безсонні ночі. Страх загинути чи під завалами опинитися. Хочеться втекти, виїхати