Забула що?• 17 марта в 21:03
Хочу зробити зараз крок на примирення але знаю що це закінчиться погано
Чому я така не розумна я не знаю( він не прийме мене а я так скучила за ним
Забула що?
• 17 марта в 21:04
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Весна. Терпите, ну его нафиг.
Так весна бʼє в голову круто
НетЕщеНаверное• 17 марта в 21:05
Ответ дляЗабула що?
Так весна бʼє в голову круто
То коридор затмений, после 29 попустит) путевого не будет ничего сейчас так точно
Просто каралева• 17 марта в 21:06
Ответ дляпу_пугренчик
вы опять ? хай бог милуе. вже й нам втекти од вас хочеться.
Ага))))
Просто каралева• 17 марта в 21:07
Ответ дляJulieta78
Как вы запарили уже.
Представляю,как ему с вами было.
Жертва своего тирана фиг отпустит. Так всегда было.... Сначала он над ней издевается, но когда она почувствует вкус мазохизма, то прятаться уже должен тиран.
пу_пугренчик• 17 марта в 21:07
Ответ дляПросто каралева
Вам же вечера все написали. Или не?
та и сегодня уже писали пару тем было уже.
Мамкиня доця• 17 марта в 21:08
Ответ дляЗабула що?
Так весна бʼє в голову круто
Ну ви вже писали, вам сказали, що ви йому не потрібні. То не принижуйтесь. Ви що ніколи не бачили, що таке, як чоловік кохає? Та він зроду не залишить кохану жінку і нікому не віддасть. Якщо пішов і не йде на примирення, то вже інша є, або в планах, і це 100%. Повірьте.
Позвоніть йому, бо як напишите, буде мовчати. Ви почуєте неприємні речі. Ризикніть, вам втрачати нічого.
ДелиВерка• 17 марта в 21:08
Ответ дляДама с собачкой
Весна. Обострение. У дам чесотка промежности.
мадамГрицацуева• 17 марта в 21:08
Ответ дляПросто каралева
И мы тоже походу.... Но как спрятаться от анонима?...
Просто каралева• 17 марта в 21:09
Ответ длямадамГрицацуева
Автор из тех кто кончает от унижений.
Просто каралева• 17 марта в 21:10
Ответ дляМамкиня доця
Вы злая и не мудрая женщина
Это все пишут о тех, кто авторам намекает на реальность происходящего)
Забула що?
• 17 марта в 21:14
Ответ дляМамкиня доця
А я вже написала
Відкрив повідомлення моментально
Але нічого не відписав
Але думаю якби і відписав то нічого доброго
Кінець всьому
Всьо прапала
Відкрив повідомлення моментально
Але нічого не відписав
Кінець всьому
Всьо прапала
Мамкиня доця• 17 марта в 21:14
Ответ дляПросто каралева
Вы злая и не мудрая женщина
Мабудь)) просто я читаю цю унилую жінку вже давно. Це ж від неї її чоловік пішов, не хлопець. Вона його вже благала мільон разів не кидати її. Він робить її винною, і вона ж просить пробачення. В нього інша жінка давно, і він до неї чухнув. Я так зрозуміла мужика відверто трусить від ненависті до своєї дружини, але дружина цього не бачить. Внилася конкретно йому.
Просто каралева• 17 марта в 21:15
Ответ дляМамкиня доця
И это самое стремное((( таких историй к сожалению очень много.
Странно что эти женщины не понимают что так нельзя. Очень жаль их(
Ну що ви, мамо!• 17 марта в 21:16
Я сейчас в такой же ситуации где меня не отпускают но и не любят по ходу , молчит уже долго , заипало . И как дура хочу написать но понимаю что если любит то сам явится
Бабуся Бетман• 17 марта в 21:17
Ответ дляЩас ухожу
Лучше сделать и жалеть, чем не сделать и жалеть
Не у випадку автора
Забула що?
• 17 марта в 21:18
Ответ дляБабуся Бетман
Не у випадку автора
Я вже зробила і у відповідь ігнор
Ну або напише або скаже що не хоче бути зі мною точно не помириться
Бабуся Бетман• 17 марта в 21:20
Ответ дляЗабула що?
Я вже зробила і у відповідь ігнор
До цього у вас були сумніви? Ну міг бути не ігнор, ви могли бути послані
Мамкиня доця• 17 марта в 21:23
Ответ дляЗабула що?
А я вже написала
Відкрив повідомлення моментально
Але нічого не відписав
Кінець всьому
Всьо прапала
Відкрив повідомлення моментально
Але нічого не відписав
Кінець всьому
Всьо прапала
Позвоніть, добийте себе. Писанина то мало. Хай вам все скаже, щоб ви вже не колотилися.
Я колись була молодою дурою, і зв´язалася з отаким розлучающимся ( типу вашого). От його жінка так дістала, що він пішов від неї, мене зустрів і почали ми жити, очікуючі рішення суду. Навіть заміж збиралася, оговталася вчасно))) Так от його дружина дзвонила і голосила по 10 разів на день. Він їй каже, відчепись в мене інша, а вона :’ не бреши, це ти кажеш, щоб мені боляче зробити’. То вона навіть мені втошнилася, зі своїм ниттьом. Я такого ще не бачила. Прибігала і падала на коліна переді мною, щоб я його не тримала. Так мені це все надоїло, бо і мене вона дістала, що я зібрала речі і пішла. По ітогу він її послав, не жив з нею. Одружився з часом на іншій.
Ставьте крапку і ви в своїх гавномутних відносинах. Звоніть, почуйте, що про вас думають і заспокойтеся.
Шумелка Мышь• 17 марта в 21:23
Ответ дляЗабула що?
Я вже зробила і у відповідь ігнор
Все нормально. Ви зробили те, що мали зробити, щоб переконатися. Якщо не відповість, тепер вже точно знатимете, що це кінець.
І чекати не будете. Дуже не просто відпустити, коли чекаєш.
Все найкраще попереду, не сумнівайтеся.
Кросівки оригінал• 17 марта в 21:27
Автор не пишіть, почекайте, колишні самі зʼявляються 😂
Мені 8 березня написав, я так сміялась з його писанини. Якщо людина вас підводить, та ще й не вперше, то зрозумійте ж нарешті нічого доброго з цього не вийде
Мамкиня доця• 17 марта в 21:27
Ответ дляШумелка Мышь
Все найкраще попереду, не сумнівайтеся.
Ви попередні теми читали? Автор сама себе колупає, це не кінець для автора. Вона не розуміє, що від неї хочуть підти назавжди. Я розумію, що їй боляче, але ж вона країв не бачить своїм діям. Повне приниження себе.
Ще тем буде вдосталь. Мужику не втекти просто так.
Меряю от 0• 17 марта в 21:28
Ответ дляЗабула що?
А я вже написала
Відкрив повідомлення моментально
Але нічого не відписав
Кінець всьому
Всьо прапала
Відкрив повідомлення моментально
Але нічого не відписав
Кінець всьому
Всьо прапала
Чому пропало? Може колись для вас це стане початком...