Наивная Хо• 21 марта в 07:08
Дитина почала рано вставати, як це змінити?
Дівчата, сину 13 міс.
Раніше спав до 7:30 зранку, 11-12 перший сон, 16-17 другий, 21:00 - нічний сон.
Зараз почав вставати в 6 ранку; вчора поклала на півгодини пізніше, всеодно в 6. Але і денний режим зараз зсунувся, на другий сон тільки в 17 лягає і до 18:30.
Питання:
-чи стикався хтось з таким регресом? Це тимчасово чи так і буде?
-чи є це ознакою, що треба перейти на один сон?
-як перейти, коли він встає дуже рано і до обіднього сну не дотягне, втомиться? А лишати дуже великий інтервал до ночі теж нереально.
Мамочки, дайте поради! Бо прям дуже важко з цими підйомами
Питання:
Пьяная вишня• 21 марта в 07:12
Дитина росте потреби сну змінюються. Тут тільки прилаштуватися змінюйте режим не два сну вдень а один. Поступово все налагодиться.
Ну а головне правило - дитина спить матуся лягає поряд і спить також. Тільки коли мама відпочиває їй вистачає сили і часу на інші потреби малюка.
Эт вернячОк• 21 марта в 07:13
Кожна дитина індивідуальна, але в більшості так і відбувається відмова від сну.
Мій після року спав тільки один раз в обід близько двох годин.
Наивная Хо
• 21 марта в 07:20
Ответ дляБаза_птеродактилей
Мій син трохи старший спить вже 1раз в день по 2 години
А о котрій він лягає ввечері, встає зранку і коли денний сон, підкажіть будь ласка?
Наивная Хо
• 21 марта в 07:24
Ответ дляПьяная вишня
Так і думала, але як технічно перейти, коли так рано встає? Якщо в 6 встав, 11:30 вже засне, 13 встане а там до 21 ще 8 годин. Цей час не вигуляє, засне в 19 десь мабуть і далі я боюсь думати, коли встане
размахер• 21 марта в 07:33
Ответ дляНаивная Хо
Вот это вы тревожная ) а педиатр что ваш говорит ?
Раз одела не бу• 21 марта в 07:39
Ответ дляНаивная Хо
Так постепенно переходить ,смещать сон по времени
Не давать заснуть в 11.30
Отвлекать ,гулять ,играть .
Не давать заснуть в 11.30
Отвлекать ,гулять ,играть .
Пьяная вишня• 21 марта в 07:42
Ответ дляНаивная Хо
Спробуйте розтягнути гуляння до двох годин а потім спати. Насправді вам десь дня три чотири треба перетерпіти і перевести на один сон а далі вже дитина сама почне трохи довше спати вдень.
Начальник Анонимов• 21 марта в 07:43
Так и было. Обращалась к консультанту по сну. В этом возрасте уже останется один сон. Вы должны просто перетерпеть этот период, ничего с нервной системой не будет. Каждый день сдвигайте время отхода к первому сну и к ночному на час вперед. Вместо второго сна просто предложите ребенку полежать или поиграть в тихие игры часов в 7 вечера. Он вряд ли и сам захочет спать. Постепенно мы вышли на 8:30-13:00-21:00
ПАЦАНКА О• 21 марта в 07:43
Ответ дляНаивная Хо
І поспить до ранку
Не танцую- но пою• 21 марта в 07:44
Ответ дляНаивная Хо
У вас перша дитина? Діти і о 5 ранку прокидаються і норм
Ну прокинувся о 6 то перший сон буде 10.30-11.30 і другий 16-17. Захоче ляже о 17, дивіться ж по дитині
Коли буде готовий до одного сна ви побачите по дитині, буде веселий і не вередливий довше ніж зазвичай
Цигарний шланг• 21 марта в 07:50
:) обидва вставали о 4-5, та й не спали толком до року- півтора.
Зате тепер вже підлітки і сплять максимум до 8-8:30. Ніколи не бужу.
Автор, переходьте на один сон, якщо важко. Але хто рано встає, тому :))
сладкий_ноябрь• 21 марта в 07:58
А ви хочете щоб дитина спала вночі по 12 годин?
9 годин сну це нормально, 6 годин ранку це є нормальним часом для пробудження.
Якщо вам не подобається такий режим, то змінюйте. Переходьте на один син вдень
Чучало яблуні• 21 марта в 08:03
Ответ дляНаивная Хо
Гуляйте на вулиці, повертайтесь додому в 12, поїв і спатки.
Кубик Рубика• 21 марта в 08:04
Этот мир принадлежит жаворонкам, ему же легче будет в школе и в саду, и на работе если он будет рано вставать.
Моя улюблена страшко• 21 марта в 08:07
Ответ дляНаивная Хо
если уснет в 19:00, через полчаса будите
Моя улюблена страшко• 21 марта в 08:09
Ответ дляЦигарний шланг
хто рано встає, тому спать хочеться весь день 😀
Я тертий жук• 21 марта в 08:09
Автор, вы какой то бред пишите, он нормально встаёт, это вам бы изменить режим и тоже в 6 вставать, а не до 9 спать, сейчас нарушите ребенку сон, а потом ныть будете, что он в школу плохо встает
Разгуляшка• 21 марта в 08:13
Ответ дляНаивная Хо
На наступних вихідних переводять годинники, по суті буде вставати вже в 7 по новому часу
ГендиреХтор• 21 марта в 08:36
То ви собі навіть не уявляєте, як вам повезло. Більшість би позаздрила вам.
Все возможно• 21 марта в 08:45
Ответ дляРаз одела не бу
Не давать заснуть в 11.30
Отвлекать ,гулять ,играть .
Не давать заснуть в 11.30
Отвлекать ,гулять ,играть .
Не давать заснуть - повышать кортизол, истощать надпочечники...
Тихомандражная• 21 марта в 08:45
Ваша дитина і так багато спить. Мій навіть в 6 місяців не спав два рази вдень.
Все возможно• 21 марта в 08:47
Ответ дляТихомандражная
Вам бы к неврологу, это не норма
Аноним с кешбеком• 21 марта в 08:50
В 6 це не рано,рано це в 4-30-5)) я щаслива коли мій до 6ї спить,раніше спав до 7ї,намагаюся не давати багато спати в день. 2.5 роки і всі ці 2.5 роки постійно той режим змінюється))