Бабка-байкерша• 21 марта 2025
Замовила плед, норм?
Хотіла без візерунку,гладкий,але в юску він 650 такого розміру 200 на 230,цей 390 обійшовся,хрін зна канешна що прийде,але по відгукам і живим фото наче норм
Бабка-байкерша
• 21 марта 2025
Ответ дляИМХОля
Кстати автор, сходите в секонд. Там можно найти классные наволочки декоративные и дёшево и обнова будет.
Насчёт пледа. Нормальный. Только боюсь что он будет из такой очень мягкой рыхлой ткани, знаете синтетическая такая. Но с другой стороны если на диван, то вам не критично чтобы он форму держал
Дякую
Птица Говоруша• 21 марта 2025
Ответ дляБабка-байкерша
Ось сюди замість отого незрозумілого
Сюди точно буде краще той, що Ви замовили. Якщо він схожий на фото приїде.
Треба ось так• 21 марта 2025
Ответ дляБабка-байкерша
Ви тут в більшості мами ,трошки іноді притормозить,і подумайте ,може ви ображаєте людину,ховаючись за анонімом,то якось навіть підло,мені то насрати,а ви батьки і ростите нашу націю
А вы из общества: пусть дерьмо и какашка , но будем петь хвалебные оды.
Бабка-байкерша
• 21 марта 2025
Ответ дляТреба ось так
Ні зовсім),але ржати як кінь над чужим коридором,кімнатою,одягом то вже складно назвати нормальним суспільством
Как нефиг делать• 21 марта 2025
Ответ дляБабка-байкерша
Ой я їх знаю,нічого не змінилося я так розумію,гадала може вже подорослішали))
Авторе, ви замовили, вже їде, значить вам подобається таке. Навіщо вам думка інших?
У нас у всіх різні смаки. Навіщо вам чужі?
Как нефиг делать• 21 марта 2025
Ответ дляБабка-байкерша
З такою советчицею і ворогів не треба
Авторе, у мене старий ремонт теж. То дитина мала, то ковід, то війна. Хотіли цього року нарешті зайнятись, о вже дивитись страшно, але всі гроші пішли на лікування, яке ще триватиме довго.
То плед я взяла недорогий аби мені подобався. Бо тим людям, які його побачать, плед аби чистий, бо перше що кинеться в очі - старий ремонт, вірніше його відсутність.
Как нефиг делать• 21 марта 2025
Ответ дляБабка-байкерша
Авторе, ну реально, перше що стороннім кидається в очі - старі зашарпані шпалери, запрані подушки. Любий новий поед освіжить. Але сильно не покращить. Тому беріть що подобається. А подушки замініть. Бо на новому пледі будуть як бельмо.
Я не обсираю, вище писала - у самої схоже. Шпалери не радянські, але розмальовані і подерті місцями. Лінолеум з тріщинами. То плед не спасе, але самій буде приємніше.
Кров з молоком• 21 марта 2025
Ответ дляБабка-байкерша
Ні
Зря. Или вообще их уберите.
Или докупите новые.
С новым пледом нужны и подушки новые. Иначе вся польза пропадет
Или докупите новые.
Ответ дляКак нефиг делать
Ну так все робиться поступово,тут якщо підійти і ламінат зі стелі треба зняти,подушки то вже таке
Ответ дляКак нефиг делать
Сонечко,плед то не головне,звісно хочеться щоб очам хоч трохи нормально було,я не кажу гарно,все у вас буде!все попереду,головне щоб війна скінчилась і наші хлопці повернулись
Хома з пастою• 21 марта 2025
Ответ дляБабка-байкерша
Ось сюди замість отого незрозумілого
Хорошо будет
Хома з пастою• 21 марта 2025
Ответ дляКак нефиг делать
Сейчас очень всё дорого, люди уже почти голодают, какой ремонт?
Как нефиг делать• 21 марта 2025
Ответ дляAnna
Як поступово?
Поміняли покриття підлоги, через три місяці шпалери, ще через три до ванної дійшли?
Чи ви про що?
Как нефиг делать• 21 марта 2025
Ответ дляAnna
Так і я про те, що плед тоді ви обираєте на свій смак, аби вам підходив.
То коли ремонт гарний, то плед підбирають під інтер´єр. А якщо немає того інтер´єру - то просто що сподобалось.
Как нефиг делать• 21 марта 2025
Ответ дляХома з пастою
Згодна, але очі мені ріже.
Варена цибуля• 21 марта 2025
Ответ дляБабка-байкерша
Ось сюди замість отого незрозумілого
Покривало точно нічого не спортить!
Как нефиг делать• 22 марта 2025
Ответ дляAnna
Так моя люба)
Ви уявляєте що це срач на рік?
Це ж не в пустій квартирі після забудовників ремонт робити.
Це кудись діти меблі, якось жити в цьому, працювати, все в пилюці, бруді. Мовчу про те, що при ремонті ванни срач несеться всюди
Ви мабуть теоретик. А я ремонти своїми руцями робила.