Сонячний день• 21 марта 2025

А які новини з центру?

Наче була підписана на ті теми, а новин нема. Ще тут була тема, дівчина на картах бачила, що обстріли не зупинятися,навіть через перемирʼя
Чи є щось нове ?
Не пью, не курю• 21 марта 2025
Ответ дляТанюша
Ось скрін з останніх повідомлень
Это когда она писала? А, увидела.
Кондуктор трамвая• 21 марта 2025
Ответ дляПухнасті штани
это она на картах такое видела? я и без карт вижу что к этому идет
І кого куди?
Чесно брешу• 21 марта 2025
А за вікном гупає перемир´я... щодня
Ось такі новини 🤷‍♀️
Кондуктор трамвая• 21 марта 2025
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Напишу про знайомих знайомих. Кілька заможних родин повернулись з Європи, активно будуються в маленьких містечках Чернівецька область. І ще під Хмельницьким величезні бригади працюють щоб завершити будинки ’до початку літа’ для киян, що зараз живуть на Печерську. Плануюють жити там до осені точно, а там видно буде.
Що це означає?
МЕСТО_Встречи• 21 марта 2025
Ответ дляКондуктор трамвая
Що це означає?
Як на мене очевидно люди мають якісь підстави покинути Київ на літо. Їдуть подалі, не в Житомир наприклад, це так собі прогнози Щодо європейських повторних переселенців тут краще, бо там люди мають житло в різних країнах, але повертаються в Україну.
Україна наше все• 21 марта 2025
Ответ дляТанюша
Ось скрін з останніх повідомлень
Ну в принципе так все и идет
Телепузик• 21 марта 2025
Ответ дляНе пью, не курю
Удалено администрацией...
разумные не напишут то, что пишете вы. Делайте выводы
БезПаспортаНеПродаю• 21 марта 2025
Ответ дляПухнасті штани
на картах deepstate
Фіфачка• 21 марта 2025
Те, що для пуйла перемир´я - фікція, зрозуміло без всяких карт і центрів.
Закуйовджена життям• 21 марта 2025
Ответ дляКондуктор трамвая
Що це означає?
Що люди інвестують в нерухомість і хочуть вартість цієї нерухомості відбити в майбутньому
Танюша• 21 марта 2025
Ответ дляЧесно брешу
А за вікном гупає перемир´я... щодня
Ось такі новини 🤷‍♀️
Згадуючи 2014 і перемовини в Мінську - буде пекло
На пів ставки• 21 марта 2025
Ответ дляГарнюнька
Удалено администрацией...
Такие любезные милые дорогие сограждане :) высмеиваете чужие трудности.
Вы хотите сказать, что обстрелов с 2014 не было? Никто не умер, смертей гражданских не было в том регионе? Вы так ржете с этого постоянно, с себя не ржете, когда слушаете очередные взрывы, вас не дамбят? или это глас из Европы?
Україна наше все• 21 марта 2025
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Может быть гражданская летом. Но, не только в Киеве. Колбасить будет всех при таких раскладах
Садова гойдалка• 21 марта 2025
Ответ дляТанюша
Ось скрін з останніх повідомлень
Можете скинуть ссылку на эту тему, пожалуйста?
МЕСТО_Встречи• 21 марта 2025
Ответ дляЗакуйовджена життям
Не просто інвестують, а перевозять усю родину з кухарями, водіями, няньками. Будуються під себе, уже перевезено купу речей в контейнерах.
Кондуктор трамвая• 21 марта 2025
Ответ дляЗакуйовджена життям
Сумнівна інвестиція
Молчавочка• 21 марта 2025
Ответ дляМЕСТО_Встречи
для того, щоб пересидіти літо, можна орендувати будинок, а не будувати його)
Я живу на Печерську, ремонтуємо дачу під Києвом, також щоб пересидіти літо))
Танюша• 21 марта 2025
Ответ дляСадова гойдалка
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3622262
Кондуктор трамвая• 21 марта 2025
Ответ дляУкраїна наше все
Хто буде в громадській приймати участь?
Бурундучиха• 21 марта 2025
Ответ дляМолчавочка
А що буде літом?
Молчавочка• 21 марта 2025
Ответ дляБурундучиха
А що буде літом?
літо) тепла погода, свіже повітря за містом)
Бурундучиха• 21 марта 2025
Ответ дляУкраїна наше все
...и в москве тоже будет колбасить
Молчавочка• 21 марта 2025
Ответ дляУкраїна наше все
ну какая гражданская??? кто с кем будет воевать?
Советчицы против беженцев?
Божий одуванчик• 21 марта 2025
Ответ дляМЕСТО_Встречи
А ви прям в курсі про контейнери
Барабасиха• 21 марта 2025
Ответ дляКондуктор трамвая
Хто буде в громадській приймати участь?
тцк и бравые советчицы?
Танюша• 21 марта 2025
Ответ дляМолчавочка
Советчицы против беженцев?
Ну я б так не відносилась недовірливо
Он Донбас проти України по щелчку пальців настроїли.
Танюша• 21 марта 2025
Ответ дляБарабасиха
тцк и бравые советчицы?
Військові проти невійськових
Українськомовні проти російськомовних
Центр проти запада

Якщо комусь потрібна причина
Давайте згадаємо за що чи проти чого воюють мільйони росіян? Їм потрібна була причина?
ПадаюВреверансах• 21 марта 2025
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Що це значить? Що Київ може відійти кацапам?
Україна наше все• 21 марта 2025
Ответ дляТанюша
Військові проти невійськових
Українськомовні проти російськомовних
Центр проти запада

Якщо комусь потрібна причина
А сколько частных батальонов по стране. У каждого «уважаемого» человека есть своя военная группировка.
Понятное дело, что такие как мы с вами не будем прямыми участниками. А вот жертвами масштабных разборок - очень даже высокие шансы.
Как люди не видят происходящего вокруг, для меня загадка.
сЛАдКОежКА• 21 марта 2025
Ответ дляПадаюВреверансах
Якщо буде чому відходити.Кропивніцький і Одесса то розміночка.Вони показують,що можуть робити з містами