begovelik• 21 марта в 10:51
"Не накручуйте себе! Не кричіть "все пропало", а знайте - все під контролем
’Не накручуйте себе! Не кричіть ’ все пропало’, а знайте - все під контролем і все йде по плану’,- Зеленський звернувся до українців щодо ймовірного вторгнення Росії

Техноложка• 21 марта в 10:56
Какое-то дежавю. То есть все прекрасно, можно не волноваться и спокойно ехать на шашлыки?

Ответ дляnennsi
а як пецька відкриває чорного рота то і жаби перестають в болотах квакати
А чого це вас так турбує ’збитий льотчик’? Рейтинг найвеличнішого жеж 106%! Він жеж лідер вільного світу! Він жеж перемагає всіх і вся! Що за панікерські настрої? Де віра в лідера? Айяйяй, непорядок.

Ответ дляlus_so
хлопчик тут відпрацьовує зарплатню по відбілюванню зєлі