Обижулька• 21 марта 2025
Дівчатка, спокійніше не буде з цими кацапами. Переїзджайте в інші міста
країни,тимчасово.
120-120-120 (не худею)• 21 марта 2025
Ответ дляSeehund
Нет ничего постоянее, чем временное.
После перехода на постоянный контракт (т.к. продлевать на год по закону больше трёх раз нельзя) на своей временной работе заграницей я с вами абсолютно согласна...
Задолбали все это временное и вся эта неизвестность
Біле пальто• 21 марта 2025
Я хочу жить в своей квартире, в своем городе . Никуда я не поеду.
Доктор Варвар• 21 марта 2025
Я уже раз уехала, 11 лет назад, бросила всё имущество, начала жизнь с нуля. Второй раз никуда не поеду, хватит.
Авторка сховалася під анонімом. Чому?
Переїзд це не легко, після переїзду починається процес адаптації. Іноді він проходить дуже тяжко. З власного досвіду. Так це я переїхала з Київщини
на Південь України, де наші люди щирі,
доброзичливі в загальній масі, і то мене як не штормило, то тригкрило.
на Південь України, де наші люди щирі,
Козачка• 21 марта 2025
А кто интересно нам даст идентичную трёхкомнатную квартиру, и жить только за коммуналку.
Скромняшка• 21 марта 2025
Автор права. Руские уничтожают всё до чего дотянутся. Сейчас это Одесса с моря. А если подойдут ближе? Вот только куда ехать от жилья, работы?
Не стесняюсь• 21 марта 2025
Я сама виїхала, так важко, страшно, боляче. Але я не знаю як люди можуть три роки жити в усьому цьому з малими дітьми. Просте не можу цього зрозуміти. Я б збожеволіла від тривоги за дитину
Воленс-неволенс• 21 марта 2025
Страшний вибір, я особисто дуже прив´язана до дому, сердце б напевно розірвалось від переїзду, але, якби на голову падали каби, то здоровий глузд напевно взяв би вгору.
Ответ дляНе стесняюсь
Мені недавно зробили боляче однією фразою. Отже перебралися ми на Південь, тут відпустка приїхали додому на Київщині.Ну запрошує нас в гості друг.
Сидимо п´ємо чай, і він скаржиться на, те, що зам мера піариться на фоні
нового бомбосховища в школі, нащо. І бомбосховища будують, обурюється, що краще б за ті гроші
купили щось корисне для фронту...
бо скільки там тих дитячих жертв від
обстрілів мізер... І це освітянин , тверезий , не обурений
(списаний військовий кадровий,
підполковник в минулому) так цинічно висловився, я просто була шокована
купили щось корисне для фронту...
бо скільки там тих дитячих жертв від
(списаний військовий кадровий,
Українська зірочка• 21 марта 2025
Ответ дляok1904
Авторка сховалася під анонімом. Чому?
на Південь України, де наші люди щирі,
Так, я не змогла за кордоном довго жити, хоча умови були хороші, не в таборі жили. Не могла нормально спати. Почалася тривожність. Через три місяці повернулася додому.
Фея_3уровень• 21 марта 2025
Ответ дляok1904
купили щось корисне для фронту...
бо скільки там тих дитячих жертв від
(списаний військовий кадровий,
купили щось корисне для фронту...
бо скільки там тих дитячих жертв від
(списаний військовий кадровий,
Наверное он в курсе, что все эти укрытия в школе по крепости как карточный домик. Просто видимость, чтоб школа функционировала
Обижулька
• 21 марта 2025
Ответ дляНе стесняюсь
Теж так вважаю.Є міста,в яких гучно,в інших тиша і нормальне життя....Тимчасово переїхати найкращий вихід.
Ответ дляУкраїнська зірочка
Моя квартирантка ВПО (Бахмут)так само повернулася в Україну з Чехії. не змогла адаптуватися . Тут радіє всьому
Обижулька
• 21 марта 2025
Ответ дляУкраїнська зірочка
Ні,навіщо за кордон.
Ответ дляФея_3уровень
Ні там нове укриття, не реставрація, побудоване з нуля. Мене більш зачепило, про те, що він вважає ’мало дитячих смертей від обстрілів’, в самого росте внук, скоро в школу. Жаль я його не спитала за те, чи буде його внук в сховище ходити...
Я знаю які сховища, які вимоги до сховищ, та інше, теж на підприємстві відновлювали старі сховища, звітуємо щомісячно, що зроблено і т д.
Обижулька
• 21 марта 2025
Я не знаю,як би моя родина жила в місті,де не спокійно.Дуже співчуваю людям.Тому і раджу тимчасово пожити в іншому населеному пункті
#Пойду_кгадалке• 21 марта 2025
Ответ дляОбижулька
Тому прибігли з порадами зранку
Lydmila408• 21 марта 2025
4 Пасху встретим в Винницкой.
А в Донецкой остались 2 квартири и гараж.
Но нам тут спокойно и тихо.
Новости из дома нехорошие.
Но нам тут спокойно и тихо.
Новости из дома нехорошие.
Обижулька
• 21 марта 2025
Живемо в одній країні,а дивлюсь відео і фотографії і як різні світи.Хоча б з дітками виїхати в спокій та тишу