Ленне-Рейма• 21 марта 2025

Хочуть кинути чи ні? Підкажіть

Дівчата, якийсь тип, не вітаючись, пише:
’Дайте номер картки і назву банку, бо буду кидати гроші з терміналу’
Лох доставку не хоче.
Це розвод? Нащо йому ще назва банку, чи це нормально?
Дякую
Джага-джага• 21 марта 2025
Я бы не связывалась
Грабля• 21 марта 2025
в целом название банка ему ничего не даст, я бы дала. но осторожнее, могут звонить вам в ближайшие дни и говорить мол я оператор вашего банка, скажите свв код, введите отп-код, подтвердите операцию и прочее
Чарочка діда• 21 марта 2025
Ну он же не предлагает пройти по ссылке и заполнить все данные карты.

Дайте ему номер карточки, как и всем. Пусть оплачивает.
Copy-Paste• 21 марта 2025
Номер карты просит? Точно мошенник. Обычно просят наложку.
Зупка_цем• 21 марта 2025
номер карты дайте и все, пусть кидает оплату
TANYA 0 0 0 0• 21 марта 2025
Може питає який банк, щоб знати яка буде комісія, тобто яку точну суму скидати. Нічого підозрілого не бачу, тільки в ніякому разі не кажіть код з трьох цифр і пін код
Гостра на язик• 21 марта 2025
Дайте. Подивитись,що буде.
Співробітники банку не дзвонять клієнтам.
Може він не хоче відсоток платити?
Дона Ко Ко• 21 марта 2025
Тю, в чем вы видите проблему?
автор Ленне-Рейма • 21 марта 2025
Ответ дляДона Ко Ко
Тю, в чем вы видите проблему?
мало досвіду, краще порадитись, наші дівчата все знають)
до речі, дуже вдячна всім за відгуки
Місячне Сяйво• 21 марта 2025
Взагалі то,щоб карту поповнити на терміналі треба обрати спочатку банк
Автор,ви коли небудь поповнювали карту через термінал?
автор Ленне-Рейма • 21 марта 2025
Ответ дляГостра на язик
Дайте. Подивитись,що буде.
Може він не хоче відсоток платити?
можливо, мене якось засмутила якась категоричність тону та вимога назви банку
Фіфачка• 21 марта 2025
Буває що коли оплачують то просять карту моно або приват щоб без комісій було. Але якщо з терміналу буде платити то яка йому різниця?
Я не чарівниця вам• 21 марта 2025
Ответ дляCopy-Paste
Люди, ну вы чего? Мне часто платят полную оплату. У меня рейтинг хороший и много Олх-доставок.
Никакого сомнения не возникает дать клиенту номер карты. Обычно берут и платят.
Смайликівна• 21 марта 2025
Ничего страшного он не попросил. У меня периодически спрашивают какой это банк или есть ли такой-то банк.
автор Ленне-Рейма • 21 марта 2025
Ще раз дуже всім дякую, бо виникли сумніви. Ну... спробую) А там подивимось, як воно буде.
Місячне Сяйво• 21 марта 2025
Народ,хто пише,що не треба знати який банк,ви термінали взагалі бачили?
Спочатку обираєш банк,а потім вводиш номер картки
Зупка_цем• 21 марта 2025
Ответ дляЛенне-Рейма
до речі, дуже вдячна всім за відгуки
правильно делаете, сейчас столько схем мошенников, лучше перебдеть
ТАЗератти• 21 марта 2025
Ответ дляМісячне Сяйво
В терминалах приват не надо ничего выбирать ,там просто номер карты нужно вводить
Copy-Paste• 21 марта 2025
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Нет. Только мошенники просят карту. Я не даю. Зачем им это?
Смайликівна• 21 марта 2025
Ответ дляCopy-Paste
Не давайте, конечно 😂
Гостра на язик• 21 марта 2025
Ответ дляЛенне-Рейма
Я вас прошу. Не всі вітаються і падають в реверанси. Пропустіть цей момент
автор Ленне-Рейма • 21 марта 2025
Ответ дляГостра на язик
добре)
Місячне Сяйво• 21 марта 2025
Ответ дляТАЗератти
Ну вы же не знаете,через какой терминал будет оплачивать человек.
У меня моно и пумб,я пополняю через такие терминалы.
Без комиссий
Дона Ко Ко• 21 марта 2025
Ответ дляЛенне-Рейма
до речі, дуже вдячна всім за відгуки
Простое правило - банк вам не позвонит и не будет ничего спрашивать.
Вот и все.

И по ссылкам не переходить, данные не вводить. На афишируемой карте обнулить возможность оплаты в интернете.
Дона Ко Ко• 21 марта 2025
Ответ дляCopy-Paste
Вы мастер сарказма))