Рогнеда Карповна• 21 марта 2025

брат має інвалідність, і йому прийшла повістка. Мама підписала документ

Добрий день, брат має інвалідність, 1 групу, він інвалід міністерства оборони, УБД. І вчора принесли повістку, мама підписала. Вона опікун. Їй потрібно їхати до воєнкомату? його там "чекають" 28 числа...
автор Рогнеда Карповна • 21 марта 2025
штраф 17 тис там?
Танюша• 21 марта 2025
Ответ дляРогнеда Карповна
зрозуміла, не розумію, навіщо вона взяла ту повістку. Листоноша принесла -вона і підписала
Це не сильно важливо
Документи мають бути в порядку
Просто вашому брату необхідно навести лад у військовооблікових документах.
Зібрати всі довідки і знятись з обліку
Ніка Найз• 21 марта 2025
Ответ дляРогнеда Карповна
собі додали проблем
Это сугубо личный вопрос автора
автор Рогнеда Карповна • 21 марта 2025
Ответ дляЯ супер-пупер
ну тогда видимо как пишут выше - маме ехать самой в военкомат со всеми документами, не ждать 28, ехать сразу в понедельник, отдать им все копии и слать нафиг..
це мабуть там черги зараз, спробуй ще попасти...
Ніка Найз• 21 марта 2025
Ответ дляРогнеда Карповна
штраф 17 тис там?
да
Ніка Найз• 21 марта 2025
Справка из МСЭК и заключение обязательно!
автор Рогнеда Карповна • 21 марта 2025
Ответ дляТанюша
Це не сильно важливо
Документи мають бути в порядку
Зібрати всі довідки і знятись з обліку
за 25 років дивно, що він з такими документами не знятий з обліку, адже він на службі і отримав травму.... В них бардак в документах
Танюша• 21 марта 2025
Ответ дляРогнеда Карповна
штраф 17 тис там?
Не переживайте, не буде штрафа ніякого
Але ці питання вже було потрібно владнати давно
Інвалідність довічна?
автор Рогнеда Карповна • 21 марта 2025
Ответ дляТанюша
Не переживайте, не буде штрафа ніякого
Інвалідність довічна?
довічна, так
Ніка Найз• 21 марта 2025
Ответ дляРогнеда Карповна
Порядок начали наводить только с появлением Оберига
автор Рогнеда Карповна • 21 марта 2025
Ответ дляНіка Найз
сусідам алкашам здоровим не приходить щось нічого, а тут в 18 років втратив здоров*я-і ще тягають по військоматах...
Танюша• 21 марта 2025
Ответ дляРогнеда Карповна
Так це ж не робиться автоматично.
Засідає але, робить висновок - непридатний з виключенням з військового обліку
Ніка Найз• 21 марта 2025
Ответ дляРогнеда Карповна
алкаши в армии не служили!
Танюша• 21 марта 2025
Засідає влк
Ніка Найз• 21 марта 2025
Ответ дляРогнеда Карповна
Скорее всего ВВК все равно заставят проходить!
Танюша• 21 марта 2025
Ответ дляРогнеда Карповна
Ну вони ж не екстрасенси щоб знати стан здоров´я вашого брата
Метелик• 21 марта 2025
Він визнаний недіздатним? Тоді мама з з цим висновком і довідкою про опікунство, з довідкою МСЕК брата їде до ТЦК і розбирається.
Ніка Найз• 21 марта 2025
Без ВВК его не занесут в Обериг и не исключат с учета!
Ніка Найз• 21 марта 2025
МСЭК это одна контора , а ВВК другая!
автор Рогнеда Карповна • 21 марта 2025
Ответ дляТанюша
Засідає влк
а не загребуть його на комісії, якщо він туди поїде?
Ніка Найз• 21 марта 2025
Ответ дляРогнеда Карповна
нет конечно! он инвалид!
автор Рогнеда Карповна • 21 марта 2025
Ответ дляМетелик
так, визнаний недієздатним
ВільнаНазавжди• 21 марта 2025
Ответ дляРогнеда Карповна
тяжко сказати, не запитаувала
Ему нужно пойти данные обновить и все. А то еще штраф впаяют
АдеКВАтная• 21 марта 2025
Ну дивіться, якщо підписала, то потрібно йти, бо вже є підтвердження отримання повістки. Далі у таких людей два варіанти: відстрочка, яку потрібно кожного разу продовжувати (3-6 місяців) або виключення з в/о (тоді нічого більше не повинні нікому). Перший варіант просто з документами, другий потрібно робити ВЛК і чекати рішення більше 2-3 місяців.
Я обрала вторий і виключили батька з в/о (55 років і 1 група інвалідності). Почала в травні, повне рішення і штамп у військовому квитку у жовтні.
Ніка Найз• 21 марта 2025
Ответ дляВільнаНазавжди
И я про то!
автор Рогнеда Карповна • 21 марта 2025
поїде мама в понеділок з його документами. Вона опікун, вона навіть пенсію може отримувати за нього, всі документи оформлені, що він сам за собою не догляне
Метелик• 21 марта 2025
Ответ дляРогнеда Карповна
так, визнаний недієздатним
Тоді просто поїхати і привести до ладу все. Там у них бардак конкретний.
Моєму знайомому теж приносили , він інвалід з дитинства з підгрупою Б. Подивились, вибачились і все.
Мама може сама їхати
ВільнаНазавжди• 21 марта 2025
Ответ дляРогнеда Карповна
Может пусть в резерве зарегистрируется, и онлайн попробует. Я серьезно. У меня отец инвалид, проигнорил, типа тяжело ходить, впаяли штраф.
Кнопкотиць• 21 марта 2025
У нас на диализе инвалидам первой группы всем поприходили повестки, и штрафы. Закон один для всех, им надо было уточнять данные, когда приняли этот закон. Все сидели и думали, что инвалидность по 20+ лет, и о них не вспомнят, вспомнили. Что можно сделать сейчас, во первых пусть скачает резерв, и попробует оформить отсрочку в резерве есть такая функция для инвалидов если подтянется отлично, и спокойно уже идти в военкомат маме с доками, к юристу.
Метелик• 21 марта 2025
Ответ дляАдеКВАтная
Він недієздатний, яке там ВЛК?