Рогнеда Карповна• 21 марта в 12:03

брат має інвалідність, і йому прийшла повістка. Мама підписала документ

Добрий день, брат має інвалідність, 1 групу, він інвалід міністерства оборони, УБД. І вчора принесли повістку, мама підписала. Вона опікун. Їй потрібно їхати до воєнкомату? його там "чекають" 28 числа...
автор Рогнеда Карповна • 21 марта в 12:11
штраф 17 тис там?
Танюша• 21 марта в 12:11
Ответ дляРогнеда Карповна
зрозуміла, не розумію, навіщо вона взяла ту повістку. Листоноша принесла -вона і підписала
Це не сильно важливо
Документи мають бути в порядку
Просто вашому брату необхідно навести лад у військовооблікових документах.
Зібрати всі довідки і знятись з обліку
Ніка Найз• 21 марта в 12:11
Ответ дляРогнеда Карповна
собі додали проблем
Это сугубо личный вопрос автора
автор Рогнеда Карповна • 21 марта в 12:12
Ответ дляЯ супер-пупер
ну тогда видимо как пишут выше - маме ехать самой в военкомат со всеми документами, не ждать 28, ехать сразу в понедельник, отдать им все копии и слать нафиг..
це мабуть там черги зараз, спробуй ще попасти...
Ніка Найз• 21 марта в 12:12
Ответ дляРогнеда Карповна
штраф 17 тис там?
да
Ніка Найз• 21 марта в 12:13
Справка из МСЭК и заключение обязательно!
автор Рогнеда Карповна • 21 марта в 12:13
Ответ дляТанюша
Це не сильно важливо
Документи мають бути в порядку
Зібрати всі довідки і знятись з обліку
за 25 років дивно, що він з такими документами не знятий з обліку, адже він на службі і отримав травму.... В них бардак в документах
Танюша• 21 марта в 12:13
Ответ дляРогнеда Карповна
штраф 17 тис там?
Не переживайте, не буде штрафа ніякого
Але ці питання вже було потрібно владнати давно
Інвалідність довічна?
Ответ дляТанюша
Не переживайте, не буде штрафа ніякого
Інвалідність довічна?
довічна, так
Ніка Найз• 21 марта в 12:13
Ответ дляРогнеда Карповна
Порядок начали наводить только с появлением Оберига
автор Рогнеда Карповна • 21 марта в 12:14
Ответ дляНіка Найз
сусідам алкашам здоровим не приходить щось нічого, а тут в 18 років втратив здоров*я-і ще тягають по військоматах...
Танюша• 21 марта в 12:14
Ответ дляРогнеда Карповна
Так це ж не робиться автоматично.
Засідає але, робить висновок - непридатний з виключенням з військового обліку
Ніка Найз• 21 марта в 12:14
Ответ дляРогнеда Карповна
алкаши в армии не служили!
Танюша• 21 марта в 12:15
Засідає влк
Ніка Найз• 21 марта в 12:15
Ответ дляРогнеда Карповна
Скорее всего ВВК все равно заставят проходить!
Танюша• 21 марта в 12:15
Ответ дляРогнеда Карповна
Ну вони ж не екстрасенси щоб знати стан здоров´я вашого брата
Метелик• 21 марта в 12:16
Він визнаний недіздатним? Тоді мама з з цим висновком і довідкою про опікунство, з довідкою МСЕК брата їде до ТЦК і розбирається.
Ніка Найз• 21 марта в 12:16
Без ВВК его не занесут в Обериг и не исключат с учета!
Ніка Найз• 21 марта в 12:16
МСЭК это одна контора , а ВВК другая!
автор Рогнеда Карповна • 21 марта в 12:17
Ответ дляТанюша
Засідає влк
а не загребуть його на комісії, якщо він туди поїде?
Ніка Найз• 21 марта в 12:17
Ответ дляРогнеда Карповна
нет конечно! он инвалид!
Ответ дляМетелик
так, визнаний недієздатним
ВільнаНазавжди• 21 марта в 12:18
Ответ дляРогнеда Карповна
тяжко сказати, не запитаувала
Ему нужно пойти данные обновить и все. А то еще штраф впаяют
АдеКВАтная• 21 марта в 12:18
Ну дивіться, якщо підписала, то потрібно йти, бо вже є підтвердження отримання повістки. Далі у таких людей два варіанти: відстрочка, яку потрібно кожного разу продовжувати (3-6 місяців) або виключення з в/о (тоді нічого більше не повинні нікому). Перший варіант просто з документами, другий потрібно робити ВЛК і чекати рішення більше 2-3 місяців.
Я обрала вторий і виключили батька з в/о (55 років і 1 група інвалідності). Почала в травні, повне рішення і штамп у військовому квитку у жовтні.
Ніка Найз• 21 марта в 12:18
Ответ дляВільнаНазавжди
И я про то!
автор Рогнеда Карповна • 21 марта в 12:19
поїде мама в понеділок з його документами. Вона опікун, вона навіть пенсію може отримувати за нього, всі документи оформлені, що він сам за собою не догляне
Метелик• 21 марта в 12:19
Ответ дляРогнеда Карповна
так, визнаний недієздатним
Тоді просто поїхати і привести до ладу все. Там у них бардак конкретний.
Моєму знайомому теж приносили , він інвалід з дитинства з підгрупою Б. Подивились, вибачились і все.
Мама може сама їхати
ВільнаНазавжди• 21 марта в 12:19
Ответ дляРогнеда Карповна
Может пусть в резерве зарегистрируется, и онлайн попробует. Я серьезно. У меня отец инвалид, проигнорил, типа тяжело ходить, впаяли штраф.
Кнопкотиць• 21 марта в 12:20
У нас на диализе инвалидам первой группы всем поприходили повестки, и штрафы. Закон один для всех, им надо было уточнять данные, когда приняли этот закон. Все сидели и думали, что инвалидность по 20+ лет, и о них не вспомнят, вспомнили. Что можно сделать сейчас, во первых пусть скачает резерв, и попробует оформить отсрочку в резерве есть такая функция для инвалидов если подтянется отлично, и спокойно уже идти в военкомат маме с доками, к юристу.
Метелик• 21 марта в 12:20
Ответ дляАдеКВАтная
Він недієздатний, яке там ВЛК?