Рогнеда Карповна• 21 марта 2025
брат має інвалідність, і йому прийшла повістка. Мама підписала документ
Добрий день, брат має інвалідність, 1 групу, він інвалід міністерства оборони, УБД. І вчора принесли повістку, мама підписала. Вона опікун. Їй потрібно їхати до воєнкомату? його там "чекають" 28 числа...
Домашня Зюзя• 21 марта 2025
Ответ дляРогнеда Карповна
мама документально опікун, вона ж може поїхати? він не вистоїть чергу. Та і батькам по 73 роки
Якщо мама опікун, він визнаний судом недієздатним. То мама його законний представник, а він має право тільки на здійснення дрібних побутових угод. Як дитина до 14 років
АдеКВАтная• 21 марта 2025
Ответ дляРогнеда Карповна
на комісію теж мама може поїхати? з документами?
І хай подивиться військовий квиток, чи є там штамп про виключення. Якщо останній про взяття на облік за місцем реєстрації, то він військовозобов´язаний.
В повістці повинна бути вказана дата, коли необхідно явитись і в який кабінет.
Рогнеда Карповна
• 21 марта 2025
Ответ дляДомашня Зюзя
То тут повинні знати?!
для уточнення даних
Рогнеда Карповна
• 21 марта 2025
Ответ дляАдеКВАтная
написано 28,03 до 9 годин ранку
Манкоголік• 21 марта 2025
Ответ дляНіка Найз
Все равно надо иначе штраф влепят!
Вариант ’все равно колите вакцину, а то штраф и увольнение’ люди уже проходили. Это вторая серия?
Рогнеда Карповна
• 21 марта 2025
Ответ дляМанкоголік
не хотілось би, щоб з карти знімались кошти
Латексне альтер ЕГО• 21 марта 2025
Ответ дляНіка Найз
Что б сняться с учета надо ВВК!
Это по упрощённой процедуре ему не надо ходить по врачам достаточно предоставить удостоверение инвалида и выдадут Влк
Забобонний фрукт• 21 марта 2025
Ответ дляРогнеда Карповна
йому тяжко ходити, епілепсія + до того всього. Вже віддав ’борг’ державі так би мовити...
Я знаю, что у знакомых все документы носит в военкомат по доверенности юристка, и забирает тоже она. Личная явка не обязательна, важно подать все документы об инвалидности вовремя на рассмотрение. Ну и не пропускать ВЛК ежегодное в мед. учреждении, если инвалидность не пожизненная.
Домашня Зюзя• 21 марта 2025
Ответ дляРогнеда Карповна
написано 28,03 до 9 годин ранку
Ну то тільки матері треба йти як опікуну. Обов´язково з рішенням суду.
Забобонний фрукт• 21 марта 2025
Ответ дляРогнеда Карповна
це мабуть там черги зараз, спробуй ще попасти...
ну юЛисты знают, когда подойти, чтобы людей было меньше.
особенно если у них пачка этих документов, и есть наработанная схема подачи документов конкретным людям. им могут даже сказать: приходите в понедельник в после 11, например. и примут +- в назначенное время.
Забобонний фрукт• 21 марта 2025
Ответ дляРогнеда Карповна
довічна, так
тогда наймите правильного юриста, он один раз всё подаст как надо, всё оформят и оставят его в покое.
Забобонний фрукт• 21 марта 2025
Ответ дляРогнеда Карповна
так, визнаний недієздатним
Тогда и идти должен опекун или уповноважена особа.
Рогнеда Карповна
• 21 марта 2025
Ответ дляЗабобонний фрукт
пожиттєва
Аристократка-тунеядка• 21 марта 2025
Ответ дляЗабобонний фрукт
Я не думаю, що у пенсіонерки, яка ще й опікун інваліду є такі гроші
Забобонний фрукт• 21 марта 2025
Ответ дляАристократка-тунеядка
Ну обычный культпоход с документами в военкомат не в Киеве стоит 1000-1500 грн. Чем там по очередям толктись, проще заплатить. В крупных городах да, ценник намного выше
Я супер-пупер• 21 марта 2025
Ответ дляРогнеда Карповна
да, очереди говорят большие.. но выхода другого все равно нет..
Бентливуман• 21 марта 2025
Ответ дляРогнеда Карповна
не придатний звісно
Повестки приходят всем.
Даже если бронь,даже если заграницей,даже с отсрочкой.
Мама пусть едет в рабочий день с документами.
Иначе выпишут штраф и потом нужно будет через суд его опровергать.
Зачем ещё и этот головняк.
Пекельнi Борошна• 21 марта 2025
Мама хай бере документи і їде і ще гарненького прочухана їм вставить, щоб запам´ятали і зняли з обліку
Рогнеда Карповна
• 23 марта 2025
Ответ дляПекельнi Борошна
Завтра їде, документи зібрала. Хвилюється