begovelik• 21 марта в 17:11

Кто в Германии - вы быстро ездите по местным автобанам, где нет огранич знаков?

Мой максимум - 200 км/ч
S.s.s.• 21 марта в 17:12
На беговеле?
автор begovelik • 21 марта в 17:12
Ответ дляS.s.s.
На беговеле?
смешно
Olenka_bum• 21 марта в 17:14
Ответ дляbegovelik
смешно
У меня на авто ограничение, максимум 140км/час и она пищит. Не знаю как убрать.
Но я и не спешу никогда
автор begovelik • 21 марта в 17:15
Ответ дляOlenka_bum
Но я и не спешу никогда
Да и я не спешу, но иногда люблю дать машине проср’аться
S.s.s.• 21 марта в 17:18
Ответ дляbegovelik
смешно
ОльгаВА• 21 марта в 17:26
Ответ дляbegovelik
Ну если средства позволяют потом прос´раться на автосервисах, удачи
автор begovelik • 21 марта в 17:30
Ответ дляОльгаВА
В смысле? Больше 4 тысяч не раскручиваю, до красной зоны далеко )
fishcka• 21 марта в 19:16
Ответ дляОльгаВА
навіть якщо загнати обороти в червону зону то спрацює відсічка і нічого двигуну не буде. і то це ще треба постаратись щоб до червоної зони докрутить.
авто сконструйоване щоб їздить :)
автор begovelik • 21 марта в 19:53
Ответ дляfishcka
авто сконструйоване щоб їздить :)
я колись загнала на старому авто - воно почало жерти масло і довелося міняти кільця на двигуні. Їхала довго на 6 тис обертів (навчалася їздити) ))))
fishcka• 21 марта в 20:35
Ответ дляbegovelik
у мене на механіці червона 6500 і відсічка спрацьовує моментально, і дуже неприємно. 17 років тому я ганяла добре на ній :) кільця досі рідні, авто уже 22 роки.
а автомат і не дозволить :)