Малинка• 21 марта в 18:22

Медикаментозний аборт

Тяжко на душі, дівчата.
Затримка,вагітність малого терміну.Моя друга вагітність в житті .Від першої-п´ятирічна донечка.Зараз же розумію що не зможу народити .Мені 40,війна,тяжкий емоційний стан(приймаю АД).
Назавтра записана на консультацію перед медикаментозним перериванням.Як тяжко далася мені перша дитина і як я можу самостійно позбутись іншої.В голові -сумбур з думок.Не прошу осуду,рішення вже прийняте.Важко,дуже.Якби ж трохи раніше,коли ми хотіли і не виходило!
Вероятненько• 21 марта в 18:23
Переживете як страшний сон, така доля жінки
Зупка_цем• 21 марта в 18:33
Никакого осуждения , только вам решать и меньше слушайте советчиков , все очень умные в чужих вопросах.
Цигарний шланг• 21 марта в 18:34
❤ просто бажаю вам моральних сил це пережити
Дружная семейка• 21 марта в 18:34
Мне интересно, вам 40 лет и вы не знаете о предохранении и не осознаете что в 40 ребенка не хотите? В чем прикол ныть потом на форуме? Раз не предохранялись значит были готовы к аборту
автор Малинка • 21 марта в 18:35
Ответ дляДружная семейка
Ну хоча б для того щоб інші,розумні жінки,могли ткнути носом сорокарічну плаксу
автор Малинка • 21 марта в 18:36
Ответ дляЦигарний шланг
Дякую.Як в іншій реальності все,ніби не зі мною
автор Малинка • 21 марта в 18:36
Ответ дляЗупка_цем
Дяккю
Дружная семейка• 21 марта в 18:36
Ответ дляМалинка
Ну ви ж не користувалися контрацепцією, може на підсвідомому рівні десь і хочете ту дитину?)
Я не засуджую жінок що роблять аборти, просто можливо дайте собі більше часу подумати?
Шукаю стакан• 21 марта в 19:02
Ви пишете якби трошки раніше. Доньці 5. Тобто 2 роки тому? Це не така суттєво різниця. Ви саме не хочете чи боїтеся-бо це різне. Фінанси, здоров´я, чоловік. Ви вже на нервах. Правильних рішень і сил їх прийняти.
Шукаю стакан• 21 марта в 19:03
Чому всі пишуть не користувалися контрацепцією. Може порвався, трохи зїхав і взагалі нема 100 гарантій..
энциклопУдия• 22 марта в 00:36
Ответ дляДружная семейка
А вы вообще с*ксом не занимаетесь ? Или все четко по расписанию в носках ?
Дружная семейка• 22 марта в 09:04
Ответ дляэнциклопУдия
Вы слово секс стесняетесь без звездочки написать?
Нафаня Маня• 22 марта в 11:51
Звісно це важко, адже аборт - це вбивство дитини. Ви впевнені, що зовсім не хочете її?
энциклопУдия• 22 марта в 14:41
Ответ дляДружная семейка
Если это единственное за что вы можете зацепиться, то спешу разочаровать вас - я здесь недавно , не знаю правил , и за что могут заблочить )
Дружная семейка• 22 марта в 14:48
Ответ дляэнциклопУдия
😊