Запасная спина• 21 марта 2025

Я вчитель, хочу змінити професію

Набридли нерви, недоспані ночі і мізерна зарплатня. Але куди податися? Навіть не знаю, чим можна займатися (
Карамбулкул• 21 марта 2025
Ответ дляПозаземний розум
То значит с официальной оплатой, по квитанции. А не директор захотел и оплата в руки учителю
Я все життя здавала то в садок, то школу. Жодного разу ніяких квитанцій не було, збирали готівкою. Ви наче сьогоднішня.
Кринжова баба• 21 марта 2025
Ответ дляПозаземний розум
Я очень сомневаюсь. Их бы уже по всем новостям показали и директор уже бы улицы подметал
Вы недооцениваете мамочек
Мамочки хотят в тот клуб попасть, ждут чтоб ушёл кто то, забираешь, все уроки получены, дополнительно ещё выучего, потанцевали, попнот, на улице погуляли, есть ещё доплата за еду.
Брюлик в стразах• 21 марта 2025
Ответ дляКринжова баба
Наша вчителька маэ 100 000 грн. Початкові класи. Але працюэ з 8 до 18.00.
Доречі, я вірю. Викладаю іноземну мову.
24 000 грн. зарплата і близько 40 000 грн.репетиторство. Але і, правда, працюю з 8 до 20 00...але поки нормально
Латексне альтер ЕГО• 21 марта 2025
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Мізерна це скільки? У вчителів же здається не так мало, мабуть тисяч 15 є? От у мене мізерна, 8500 всього. Завідувачка бібліотеки. Не підвищують більше трьох років.
Так 15 тысяч это и есть нищета.
Вы видели цены на продукты и вообще на все. Каждую неделю повышаются
бювет_в_обед• 21 марта 2025
Ответ дляБрюлик в стразах
Доречі, я вірю. Викладаю іноземну мову.
Ви у школі працюєте? А за приватний урок скільки берете? Де учнів шукаєте?