А я кумедна• 21 марта в 21:48

Донці в травні буде 6, йти в школу цього року чи наступного?

Щоб ви порадили. Розумію що усі діти різні, але все ж, як зробити правильний вибір.
УраганнаЯ• 21 марта в 21:48
я за 7
Наездница• 21 марта в 21:49
Наступного
Гарачий Чокалад• 21 марта в 21:49
У мене оба сина пішли в 6. Травневий та квітневий
Нога на ногу• 21 марта в 21:49
Я за 7
Бува і таке• 21 марта в 21:50
Сину, також, в травні 6. В цьому році піде до школи. З вересня на підготовчі заняття ходить
Пульт от линолеума• 21 марта в 21:50
Якщо є можливість, то краще у 7.
Зараз вона як, добре читає? Дисциплінована, рветься до школи?
Якщо ні, то точно краще у 7.
Я тут с краю постою• 21 марта в 21:50
Как хотите. Мои оба пошли в 7.2 и 7.3
Кондуктор трамвая• 21 марта в 21:51
В мене була дилема в 6 чи 7, донька народилась в вересні, піде в 7.
Пульт от линолеума• 21 марта в 21:51
Ответ дляГарачий Чокалад
Так синів раніше випихають, щоб був шанс після школи піти до вишу, а не в армію.
Дівчат поки що не призивають.
Гарачий Чокалад• 21 марта в 21:51
Просто якщо ви ідете в звичайну школу то там 80% не вміють норм читати. Щоб ви розуміли. Те ж саме буде в 7. Якщо якийсь інтелект то краще в 7. У мого в класі 30 дітей і 7річних 8 дітей.
УраганнаЯ• 21 марта в 21:51
и вот эти сказки - если не умеет читать в школе научат - у нас не сработали
надо учить ’до’ аж бегом
аромат Жука• 21 марта в 21:51
В следующем
Каяспер• 21 марта в 21:51
Зачем та школа.. сразу замуж, я так щитаю))))
Валентина Як• 21 марта в 21:51
Девочке. По программе НУШ можно в 6 лет.
Инста_Богиня• 21 марта в 21:52
Тут реально якийсь свій всесвіт. Всі рекомендують в 7, а по факту у нас семирічок було аж 3 в класі.
Пульт от линолеума• 21 марта в 21:52
Ответ дляУраганнаЯ
надо учить ’до’ аж бегом
Так, бо НУШ не розрахована на навчання дітей читанню :(
Стара програма у цьому плані була кращою.
Добрая свекровь• 21 марта в 21:53
А дитина підготовлена чи по нулях? Моїй в травні було 6 і на вересень ми пішли, бо
Донька хотіла писати вже з 4 років. В 5 років у нас закінчилися ляльки. Її розвага був письмовий стіл. Ніяких лядьок не хотіла.
За рік я водиоа її до вчительки і вона підготувала до школи. Це була викладачка в дитячому цеетрі. Але жила в нашому дворі. От я і водила. В 5 років моя мала вже читала Нестайка))) рахувала до 50 туди і назад .додавала віднімала. Знала 150 англ фраз і слів( тому я вчила з 3років. В процесі гри як папуга повторювала слова англ.мовою.все що на очі потрапляло). І тому школа їй була легкою. Отак пішло, пішло. А хто йшов по нулях -було важко. Бо нема часу на розкачку. З січня 1класу диьина мпє вже швидко читати і розуміти про що. Бо починаються задачі з математики.Звичайна школа у нас.
З 30 осіб погано тягнули десь чоловік 8. Інші середньо і відмінники 5 осіб. Відмінники ті хто прийшов підготовлений. В кого батьки вклалися.
Гарачий Чокалад• 21 марта в 21:53
Ответ дляПульт от линолеума
Дівчат поки що не призивають.
Не думали про це. Просто варіант залишитись в садочку з 5ти річними не дуже сподобався. Зі старшим не було питань. Він був дуже розумний щоб ще раз залишатись в садку.
УраганнаЯ• 21 марта в 21:53
Ответ дляПульт от линолеума
может вы и правы, но я особой разницы в программах не вижу ( два школьника)
Глубоководная селедка• 21 марта в 21:53
Чого чекати? Якщо є сумніви, до психолога сходіть - він зарадить
Блондинка в Шоколаде• 21 марта в 21:53
Это вам решать. Как мы, не видя ребенка, можем что то советовать.
Моей будет 6.9, она полностью готова. У подруги дочь июньская, она идёт в след году, т.к. ребенок совершенно несамостоятельный, легко ранимый и мамин. Хотя обе ходят на подготовку и умеют читать, писать
СпайдерВумен• 21 марта в 21:54
В 6, звичайно, хіба що є проблеми із здоров´ям
Перекус беру завжди• 21 марта в 21:54
Ответ дляГарачий Чокалад
Отож. У обох синів в класах було по 5-7 семирічних дітей в першому класі з 32-36. Де ті всі семирічні першокласники, яких, як кажуть порадниці, більшість в перших класах?
Ондатрова шуба• 21 марта в 21:55
Ответ дляУраганнаЯ
надо учить ’до’ аж бегом
Син не хотів читать і все. Почав сам, коли випав перший зуб. На знаю як це працює, але було саме так
Единая страна!• 21 марта в 21:56
У меня майская и сентябрьская, пошли в 7,3 и 7 соответственно. Вы не смотрите, что первый класс типа лёгкий, с 4-5 начинаются огромные массивы информации и год имеет значение.
Пульт от линолеума• 21 марта в 21:56
Ответ дляУраганнаЯ
Я відчуваю різницю, НУШ розбалансована.
Старший навчається останнім по старій програмі, 8 клас зараз.
Менший у 5 класі.
У меншого навіть уроків більше, ніж було у 5 класі у старшого.
УраганнаЯ• 21 марта в 21:56
Ответ дляОндатрова шуба
мой тоже не хотел
и если старший за год более мене подтянул это чтение, хотя бы с боем
то второй просто каким то чудом младшую школу закончил - нет и все
автор А я кумедна • 21 марта в 21:56
Донька читає, пише трошки письмовими, самостійна, комунікабельна, але ще грається активно ляльками
палка-копалка• 21 марта в 21:56
Ответ дляОндатрова шуба
Я дочку в 7 лет отдала в школу - она не умела читать, в начале октября уже читала, быстро научили) Но это было давно
Мішечок щастя• 21 марта в 21:57
У мене син травневий, пішов в 6. Але він вмів читати і писати, зараз в другому класі, навчання дається легко. Треба по дитині дивитись.