Боневтікла• 21 марта 2025
Мами немовлят, як ви даєте раду з втомою та перевантаженням?
Майор Медуза• 21 марта 2025
щиро раджу спати завжди з дитиною.
спить немовля - спить мама, не спить немовля - поїсти, помитися, сходити в туалет - першочергове, далі все інше.
заснуло? - спати беззаперечно. не можете спати - лежіть.
забийте на порядок, на прогулянки з возиком - гуляти варто лише тоді, коли дитина НЕ СПИТЬ.
Оця фігня - гуляти з дитиною, що спить, це тупо просто, я перепрошую.
Вітаю, і бережіть себе, пил лежить - і ви прилягте:))
я ставила спати на балконі, сама спала поруч на дивані, весь перший рік, і це було прекрасною можливістю витримати навантаження.
Джем Шакіри• 21 марта 2025
Чоловік допомагає. А так би з ума б зійшла. До року взагалі складно всім мамам, як мені здається. Після року свої приколи, але хоч трохи дитина більше спить.
Лінива, не каюсь• 21 марта 2025
Просите помощи , или меньше взваливайте на себя все , делайте все по возможности
булоТАЙминуло• 21 марта 2025
Сплю і відпочиваю , коли дитина спить. Ніяких ігор в ідеальну домогосподарку. Я важливіша ніж прибирання, обід та інше.
Упругая попка• 21 марта 2025
Ответ дляЗаместитель Анонима
Від чого у вас втома?
🤔 странно.. если ребенок беспокойный и очень плохо спит ночью, а днём домашние дела никуда не деваются, а помощи в виде бабы и деда нет, то откуда будет ’втома’ 😂 ишь придумал автор жаловаться ...)
Майор Медуза• 21 марта 2025
Ответ длябулоТАЙминуло
з тих часів: ’а як ти годуєш чоловіка? - ну, мій дорослий вже, сам їсть:)’
Заместитель Анонима• 21 марта 2025
Ответ дляУпругая попка
Якщо мама не грається в кенгуру , то дитина вночі спить нормально. Ніяких домашніх справ кожного дня нема.
Упругая попка• 21 марта 2025
Ответ дляЗаместитель Анонима
Ну вы говорите только из личного опыта. Но боюсь вас расстроить , дети то разные. И не все спят хорошо! У меня трое. Мне есть с чем сравнить.
Заместитель Анонима• 21 марта 2025
Ответ дляУпругая попка
В мене їх теж 3, всі різні, але якщо не голодні , то нормально сплять вночі
Кидаю курити• 21 марта 2025
Спати завжди, коли спить дитина, або просто лежати. Всі хатні справи спростити до максимуму. Їжа найпростіша, прибирання взагалі можно не прибирати, якщо немає сил. Гуляти також не обов´язково тоді, коли втома накрила дуже сильно.
Упругая попка• 21 марта 2025
Ответ дляЗаместитель Анонима
Ну вы говорите из личного опыта. Вам повезло. У меня первый ребенок до года не спал больше 40 минут! Были проблемы по неврологии и это влияло! У второго сон был тоже не очень... Хоть и не голодный был и по неврологии ок. С третьей повезло больше.
ДелайКак_Я• 21 марта 2025
На все забить и спать с ребенком. Белье я не гладила например , уже время
САМ_ТАКОЙ• 21 марта 2025
Дочке 2 месяца, самый сложный первый месяц был, сейчас тоже непросто, еще и ГВ не получается наладить… Как справляюсь? Прошу помочь мужа, когда нет сил. Муж часто берет ребенка на себя и дает мне выспаться. Дочка беспокойно спит и часто просыпается, не всегда получается спать с ней, а вообще- лучше спать вместе с ребенком, это да. Почти нечего добавить к советам выше- забить на прогулки если нет ресурса, отложить домашние дела, привлекать к помощи родных и близких, не бояться просить помощь, не играть в супер маму и супер хозяйку и «я сама справлюсь».
Криниця щастя• 21 марта 2025
Ответ дляДелайКак_Я
А в той час коли я була мамою, памперси тільки починались і коштували як крило від літака. Не тільки прала вручну постійно, ще й прасувала постійно. Навіть уявити себе не можу, коли в мене не було справ і був час.
Ананомчикус• 21 марта 2025
До року це був найлегший період з дитиною. Син багато спав, на прогулянці провіряла чи дихає, так довго і міцно міг спати. Я завжди відпочивша, з манікюром, на позитиві, в шоці дивилася на мам які як зомбі ледве ноги пересували за каляскою. А потім почався треш, рівно в рік, який триває і досі, а сину вже 8. З радістю няшкалася би з немовлятком, це найлегші і найщасливіші часи в материнстві
ДелайКак_Я• 21 марта 2025
Ответ дляКриниця щастя
Так речь про сейчас. Мне сразу педиатр сказала не гладить ничего, чтоб иммунитет развивался у ребенка
Відповів всім• 22 марта 2025
Сумісний сон з дитиною. Підстрибувати по декілька разів за ніч дуже важко. А так дитя підсмокче , і спить поруч, і ви спите